Unicredit Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 21. 12. 2010 15:08

a má? a opravdu stejnou jako za placený Era účet? :-)

asi ne
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 21. 12. 2010 16:32

to já nevím..a vzhledem k tomu, že jsme jen známý a ani ne kamarádi, tak mě je to celkem fuck :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 5. 1. 2011 18:44

Chystají nové konto bez paušálu - http://www.unicreditbank.cz/cz/obcane/u ... konto.html

Že by konkurence mKontu a OU zadarmo? Sazebník zatím nemají. Jenže jestli tam bude účtována příchozí platba, tak je to na nic. Jsem skeptik :-))
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 1. 2011 19:16

No, to vypadá zajímavě, už jen kvůli těma dvěma výběrům v zahraničí (vím, že to je jen ze sítě UCB) zdarma bych to možná i vzal. Sice si budu muset hlídat ten obrat 10 tisíc, ale to mě nezabije. Jestli tam nebude nějaká lišárna (jako účtování příchozích plateb, "poplatek za clearing", atd), tak by to nemusel být špatný účet.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 1. 2011 20:00

SocPredator píše:Že by konkurence mKontu a OU zadarmo? Sazebník zatím nemají. Jenže jestli tam bude účtována příchozí platba, tak je to na nic. Jsem skeptik :-))

U současného nejlevnějšího účtu pohoda je příchozí platba za 6Kč, takže očekávám stejnou či vyšší cenu. Navíc na těch stránkách není ani nic o IB, takže čekám, že to bude buď bez možnosti IB nebo ho zpoplatní měsíčním paušálem.

UC asi nepůjde do konkurence nízkonákladových účtů. ani by to v jejím případě nedávalo smysl, bude to něco ve stylu Seznam banka, účet vyjde levně jen při minimálním pohybu peněz na účtu.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 5. 1. 2011 22:28

No těch 50k zůstatku na (předpokládaných) max. 0,1% je svým způsobem 100 Kč měsíčně, takže on se ten paušál stejně platí. A posílat tam 10k každý měsíc a pak nějak zase odčerpávat, to je pro kolenovrty :-)
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 5. 1. 2011 22:51

IB tam v popisu je. Příchozí platba za 0 asi nebude, povinný pohyb obšlehli od RB a asi se chtějí napakovat na tom úvěrování.

Holt vzhledem ke konkurenci musí nabídnout i to, co nechtějí. Matně si vzpomínám, jak jsem tam měl taky použitelný účet s kartou za 10,50 měsíčně - ale to bylo v době předitalské.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 1. 2011 08:40

Pánové, o dvě stránky dříve jsme se o tomto účtu již bavili :nenapadne

V ceně účtu je IB a debetní karty. příchozí platba bude za 6Kč, jako u ostatních účtů. Min. příjem pro vedení zdarma je 10k (stejné jako např. Modré konto u KB).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 6. 1. 2011 16:11

DoubleSix: No, tak jestli je zpoplatněná příchozí platba, tak to je na houby.
xls: Živnobanka (současná UCB je dřívější ŽB + HVB (a ta zase vznikla s Creditanstalt a ještě někoho tuším) byla mojí první bankou. Vedení účtu zdarma, pohyb za 2 a 3 Kč (tuším), karta za 200 Kč ročně. Tehdy nejlevnější účet. Už při vydání byl limit na kartu 20 000 Kč / obchodník a 10 000 Kč / bankomat - DENNĚ - tehdy naprosto luxusní limity.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 11. 4. 2011 11:44

Trosciku nedoresene ze strany UniCredit:
:arrow: http://www.novinky.cz/ekonomika/230351- ... -otec.html
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 12. 4. 2011 00:57

Pokud by měla pas a / nebo si nechala doručit do bytu (opakované dodání běžnou pochůzkou, stačí objednat telefonicky), tak by problém nebyl.

Jiné banky (citi myslím) posílají karty obyč. poštou, no UCB do vlastních.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2011 07:53

vpe: tva druha cast je nesmysl, protoze i u zasilek do vlastnich rukou chteji pri bezne pochuzce obcanku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 4. 2011 08:02

Presne tak, opisuji si cislo,dokladu. Ale funguje to ii obracene, kdyz necham tatinkovi kopii me obcanky, tak mu postacka zasilku klide da, ii kdyz by samozrejme nemala :-)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 12. 4. 2011 08:03

PatrikChrz: na tvyho fotrika si dej majzla, aby ti na tu tvou kopii nezalozil nejakou skvelou slevovou kartu :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 4. 2011 13:01

S474N píše:vpe: tva druha cast je nesmysl, protoze i u zasilek do vlastnich rukou chteji pri bezne pochuzce obcanku.


Občanku chtějí jen pokud tě neznají, přece v zákoně je napsáno, že mají ověřit (dnes se sichrují a čísla opisují vždy, protože lidi zapírají a vyhýbají se pak ale to už je jiná pohádka) a pochopitelně jsem mínil to, že v Praze, kdyby měla pas, tak jí vydají buď na přepážce anebo v bytě a na té přepážce to není jisté, protože v pasu není uvedena adresa (záleží, jak si to kdo vyloží).

Ostatně, třeba se matka či babička jmenuje křestním stejně a mohla by to převzít apod. (pokud v adrese není datum narození - obvyklý postup), variant je mnoho a kdysi jsem si ty zákony důkladně četl (na rozdíl od pošťáků).

-- 13. 4. 2011 14:04 --

PatrikChrz píše:Presne tak, opisuji si cislo,dokladu. Ale funguje to ii obracene, kdyz necham tatinkovi kopii me obcanky, tak mu postacka zasilku klide da, ii kdyz by samozrejme nemala :-)


Myslím že může (ostatně při adresaci právnické osobě jak bys to chtěl udělat, anebo když máš plnou moc), na doručení jen adresátovi je ještě jinší služba - do vlastních rukou výhradně jen adresáta, nebo jak se jmenuje, to by mu nedala .-)

Ostatně doporučenou zásilku (nejen dopis) může nechat u sousedů i když jí to předem nedovolíte, museli byste toto předem zakázat jakousi výhradou u místní pošty...
A DPD a další vykládají (na vesnici) běžně u sousedů (v Praze asi ne) :-D
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků