mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 4. 3. 2011 09:17

DoubleSix:

Banky se můžou porovnávat podle čeho chcou :D Navíc mBank je v ČR pouze organizační složka, pak některá ta zmiňovaná čísla závisí na tom, jak si některé věci uvnitř přeúčtují.

"Velikost banky" se měří většinou opravdu dle bilanční sumy.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 3. 2011 02:28

me se na mbance libi ze platby mezi ucty ruznych lidi probihaj i vo vikendu .
to u postovky si neposlu ani halir mezi svym osobnim uctem a cervenym kontem. to fio asi nema nebo jo ?
axa snek uz vubec a ostatni komercni banky predpokladam ze uz vubec nebo ne ?
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 3. 2011 06:16

Fio to ma take. Ale casto (vzdy?) nefunguji prevody mezi pulnoci a sestou ranni a to ii ve vsedni dny.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kecinzer 15. 3. 2011 10:28

Též potvrzuji, že u FIO funguje také (vyzkoušeno v neděli odpoledne).
Mezi půlnocí a 6. ranní potvrdit nemohu, protože nepřevádím peníze, ale spím :).
kecinzer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 3. 2011 10:48

Nekdo, kdyz nemuze usnout, tak pocita ovecky, jiny penize :-)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 15. 3. 2011 12:25

PatrikChrz píše:Fio to ma take. Ale casto (vzdy?) nefunguji prevody mezi pulnoci a sestou ranni a to ii ve vsedni dny.


vždy


audiobullys píše:me se na mbance libi ze platby mezi ucty ruznych lidi probihaj i vo vikendu .
to u postovky si neposlu ani halir mezi svym osobnim uctem a cervenym kontem. to fio asi nema nebo jo ?
axa snek uz vubec a ostatni komercni banky predpokladam ze uz vubec nebo ne ?


Fakt ani "Prevod mezi vlastními účty" u Čobky o víkendu nefunguje?
--
Je nějaký písemný komunikační kanál s mBankou? (něco jako má Axa a Fio, přímo v IB)?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 15. 3. 2011 14:50

vpe píše:Fakt ani "Prevod mezi vlastními účty" u Čobky o víkendu nefunguje?
Ano, nefunguje.
Banka na tom již dva roky pracuje, ale stále nic :-) :-S :/ :-\
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 18. 3. 2011 00:59

Jelikož mě neprovedla zadané příkazy, tak se tomu u ČSOB už ani nedivím (že priorita tohoto je u nich nulová), její IB je značně nespolehlivý.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 3. 2011 07:58

vpe : ČSOB mám již několik let (od roku 1995) a dosud žádný problém (ťuk, ťuk,ťuk) :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 3. 2011 08:48

DoubleSix: Jsem na tom podobně (od roku 2005) a naprostá spokojenost. V porovnání s mBank (když už jsme v tomto vláknu) nemám co řešit :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 3. 2011 10:40

U ČSOB mi vadí v podstatě jen 2 věci:
- nemožnost blokovat karty pro platby na internetu
- nemožnost online převodů mezi účty klienta (v noci i o víkendu)

Jinak ta banka je OK. Nyní hledám nějaký účet pro hotovostní transakce s EUR a pouze KB a ČSOB to umí za 0Kč :-) , všude jinde jsou poplatky, někde menší (3 EUR) někde větší 1% z částky :-( .

A mBank (abychom dostáli názvo threadu) cizí měny neumí vůbec :-( :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2011 10:56

A k cemu potrebujes hotovostni transakce v EUR v CR? To chces jako usetrit na kurzu a koupit EUR ve smenarne? neni lepsi vyuzit devizovou spolecnost?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 3. 2011 11:41

Patrik, nee. Mám EUR a občas si je vezmu s sebou do zahraničí, co zbude pak zase vrátím na účet. S ohledem na ceny zboží v ČR to do budoucna asi bude častější, přeci jenom nakupovat v DE se občas (dost časo) vyplatí. A my ze Sudet to do Reichu nemáme daleko :-)
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2011 12:08

a kde je beres? Kupijes ve smenarne (od Vietnamcu), nebo mas prijem v EUR (nebyl by pak lepsi ucet v Nemecku - DKB, VR Bank Zittau,..). A kvuli nejakym drobnym z dovolene zivit ucet, kdyz navic jsou uroky u nas bidne?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 18. 3. 2011 13:20

Ta EURa už mám delší dobu, jsou na SÚ zadarmo (žádný účet neživím) s malým úrokem, většina na termíňáku. A nejsou to žádné drobné (možná pro někoho ano, pro mě ne). Kartu ke SÚ v EUR nedostaneš, takže musím vybírat formou hotovosti. A ta EURa se mi nechce převádět na koruny (člověk nikdy neví, co Kalouska může napadnout).
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků