CCN - Byznys budoucnosti s výdělky již nyní!

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod audiobullys 27. 3. 2011 20:05

cely todle globalni oteplovani je podvod s cisly.
to ze se kvuli tomu zavadi tydle dane a poplatky je vymysl presne tech kdo za tim stoji. to ze chteli zpoplatnit i prdy ovci na NOvym Zelandu , bohuzel se jim farmari na to vyprdli a nenechali si to libit.
to stejny chtej zavest na jakykoliv zvire a maso nasledne v prodeji.

to stejny mas u nas s fotovoltaikou , to je dalsi vymysl GO , ze se budou uzivat ekologictejsi zdroje, limit je 8 procent podilu , schvaleno EU. to ze na to staty nabalily dotacni cenu pro vykup aby to lidi zacli stavet to je dusledek toho ze jsme se k tomu zavazali ze se tu elektrina bude vyrabet z 8 procent z alternativnich elektraren. co se tyce cen za podporu OTE tak bylo naplanovano ze se to zvedne z 55 Kc na 155 Kc to bylo minuly rok, na letos bylo na 500 ) je to nakonec sice min, ale pocitano bylo do 5 let ze to bude 2000 Kc za MWh bez dane.

otazka je jestli jim to lidi budou stale zrat. davam tomu rok a pul .
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Joezbrna 28. 3. 2011 08:32

Což o to, že je to uměle vytvořený trh za účelem tvroby zisku je známé již dávno. Nevidím důvod se na tomto zisku nepodílet. Ale zatím od našeho milého kolegy nevidím nic pro investora, jen klasické letadlo, tentokrát s tématem GO.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 28. 3. 2011 11:09

4Carbon Trader

Jestli jsi to jeste nepochopil, tak tady se nikdo za nos vodit nenecha. Kazdymu je jasny, jak to s tebou ve skutecnosti je. Kazdemu kdo ma jen spetku ekonomickeho vzdelani/citeni je jasne, ze kdybys opravdu mel projekt se "100% navratnost do jednoho mesice", tak s tim tady neloudis penize na forech.
Kdybych ja mel neco takoveho, tak drzim hubu, prodam byt i auto, pujcim si vsude od bank, pribuznych az po Provident a do roka a do dne jsem multimiliardar, protoze jednoduchou matematickou operaci si zjistim, ze za rok mam z puvodniho vlozeneho kapitalu 2^11 nasobek ( pri predpokladu, ze kazdy mesic vlozim do podnikani zisk z minuleho mesice ).
A to je co, vasnosti? Ano, blbost. Takze bez do *****.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondrasz 28. 3. 2011 11:25

audiobullys naprostý souhlas. Další věc globálního spiknutí teplomilců , která mě pořádně vytáčí je přidávání "zelených" biosraček do benzínu. Kromě toho, že zhoršují výkonové vlastnosti a ničí spalovací motory, tak navyšují už tak brutálně vysokou cenu PHM . A jako bonus ještě řepka hyzdí krajinu a ničí životní prostředí...
Daň za ekoterorismus je pěkně vysoká a bude hůř neboť svět je ovládán zelenou lobby. >:-(
Ondrasz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 28. 3. 2011 21:05

no vidis to vo benzinu a repce olejce ani nemluve, akorat dalsi vydaje pro cloveka kdyz to zmrvi motor.
nas tady carbon trader vodi za nos, ta firma urcite s tema povolenkama neobchoduje ,ani nebude nakej zprostredkovatel mezi firmami, ani burza, na to jsou jiny firmy a ty urcite kapital uz nepotrebujou.
takze to bude jen nastrceni GO kvuli odrbani lidi na vstupnim poplatku.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 30. 3. 2011 21:07

Noclaf píše:4Carbon Trader

Jestli jsi to jeste nepochopil, tak tady se nikdo za nos vodit nenecha. Kazdymu je jasny, jak to s tebou ve skutecnosti je. Kazdemu kdo ma jen spetku ekonomickeho vzdelani/citeni je jasne, ze kdybys opravdu mel projekt se "100% navratnost do jednoho mesice", tak s tim tady neloudis penize na forech.
Kdybych ja mel neco takoveho, tak drzim hubu, prodam byt i auto, pujcim si vsude od bank, pribuznych az po Provident a do roka a do dne jsem multimiliardar, protoze jednoduchou matematickou operaci si zjistim, ze za rok mam z puvodniho vlozeneho kapitalu 2^11 nasobek ( pri predpokladu, ze kazdy mesic vlozim do podnikani zisk z minuleho mesice ).
A to je co, vasnosti? Ano, blbost. Takze bez do *****.


Mýlíš se pane kolego. Nikde se nezmiňuji o 100% návratnosti jakéhokoliv vloženého kapitalu. Miliardářem přes noc nebudeš, 100% návratnost se vztahuje na počáteční investice. Právě pro takové jedince jako ty to tady píšu extra, protože zřejmě zavrhuješ všechno aniž by ses blíže seznámil. Ale to je tvoje věc, pro tebe jsem loudil. Já to však vidím pozitivně, i z tohoto fóra se zaregistrovalo několik šikovných obchodníků, kteří si to nemyslí a chtějí si již nyní vybudovat obchod, který jim do budoucna zajistí pasivní výdělek.

Co se týče toho vzdělání, i bez ekonomického oboru umím odhadnout, jestli trh který se chtě
nechtě s carbonovými credity otevírá má budoucnost a je jen na každém, jestli chce být u toho. Na vysoké škole kterou jsem studoval, nám byl prezentován síťový marketing jako nejefektivnější a nevýdělečnější ze všech jiných způsobů. Ne nadarmo byly v minulosti zneužity pro různé pyramidové hry o které se tvé myšlení opírá. Znáš někoho kdo za posledních několik let naletěl? Asi těžko, protože lidé se nedívají jen na výdělek a sliby kolem, ale prověřují si vše podstatné (společnost, zázemí, majetek, produkt, potenciál, garance, budoucnost atd.)

Já nabízím možnost nového trhu, který ať máte názor na podstatu GO jakoukoliv tak tu je a bude. Můžete se připojit a vydělávat na této vlně, nebo jít proti a nadávat, stěžovat si na
nespravedlnost atd. Nic jiného s tím neuděláš ani ty ani já, pokud někdo daně zavede, budeš
platit jako každý. Vítej v kapitalismu, kdo se nestará nemá, ale máš zase téma k pivu a stálý
měsíční plat u svého zaměstnavatele, ne? Čekájí tě krásné vyhlídky, v 65 důchod a pár měsíců
odstupného za celoživotní služby zaměstnavateli. Děkuji, ale nechci takové vyhlídky.

Byl tu dotaz na možnost investování. Investice není tak rychlá jako příjmy z registrací, nicméně
máme nyní jedinečnou možnost nakoupit CC za 6-15 euro a prodejní cena na burze bude začínat na 20 euro. Odborníci však odhadují hodnotu daleko vyšší. Pokud ne na veřejné eBUY, tak na souběžné vnitřní aukční burze v naší společnosti to je jasně ve smlouvě garantováno. Dále je možnost proměnit CC na EKO credity a pobírat denní provize od naší společnosti vyprodukovaných z eko projektů, které se na světě zdárně realizují. Zde se však nebavíme o jednorázové návratnosti, nýbrž o tvalém pasivním příjmu bez časového omezení, dědičné na naše ratolesti atd.

Rád každému zájemci sdělí detaily mailem. Není to problematika na pár řádek a každý kdo chce
investovat si informace potřebuje doplnit ať ví přesně do čeho jde. Jak vidíš na mém případu, toto fórum není pozitivně naladěno a cokoliv tady vzneseš, může být tvrdě zavrhováno aniž by to mělo kloudnou podstatu. Ale to jsou fóra, tady se může cokoliv beztrestně říci, svoboda projevu pro nesvobodné :-)

Jeden odkaz o GO včetně českých titulků:
http://www.overstream.net/view.php?oid=n8sfmerfi2ai
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 30. 3. 2011 22:02

Carbon Trader píše:jestli trh který se chtě nechtě s carbonovými credity otevírá má budoucnost

A zkoušeli jste světelný meče? To by mohlo mít budoucnost ještě větší.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod galan.marten 31. 3. 2011 07:43

Carbone, Carbone, to je přímo tsunami frází, co tady píšeš. Školení jsou ve tvým případě velmi efektivní, mozek byl vymyt dokonale. Nebo jsi ty ten vymývač mozků?

Proč nejdeš přesvědčovat třeba do http://www.ceskatelevize.cz/porady/10206979350-den-d/ ?
galan.marten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noclaf 1. 4. 2011 10:38

Carbon Trader píše:Mýlíš se pane kolego. Nikde se nezmiňuji o 100% návratnosti jakéhokoliv vloženého kapitalu. Miliardářem přes noc nebudeš, 100% návratnost se vztahuje na počáteční investice.


LOL, aha, takze ty neslibujes 100% zhodnoceni jakehokoliv vlozeneho kapitalu. Ale slibujes 100% zhodnoceni pocatecni invetsice. :tleskani :D To je asi podle Hlavy XXII, ze? :-D

Taky vim, ze velmi ucinna marketingova strategie je simulace toho, ze nabizis neco extra vyhodnyho jenom pro lidi co dovedou chytnout prilezitost za pacesy. A ze jim a jenom jim sdelis nejaky exkluzivni informace, ktery mas.

Ses fakt vykuk...a nemas jeste nejaky videa o GO? Kdyzuz nam teda nesdelis nic relevantniho k tomu, co nabizis... :oboze :lol:
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 9. 6. 2011 07:23

Dobrý den všem přeji,

protože mě pár zájemců kontaktovalo, jak se po pár měsících daří a před časem jsme tady dost diskutovali o tom, že to nefunguje a co začlo zase skončí, přikládám důkaz, že obchod velice dobře funguje, že slibované provize jsou řádně (denně) připisované. Jak je vidět, při vkladu 3000 euro, je denní provize kolem 14 euro. Vynásobením za měsíc se pohybuji na úročení 8-9%. Co se týče odměn za registrace, nemohu zobrazit zde, jelikož jsou vidět loginy mých traderů a respektuji ochranu 3.osoby. Proto bližší informace a ověření bezpečnosti investice mě prosím kontaktujte na 13box@seznam.cz.

Rád Vás také seznámím s celou problematikou našeho obchodování, zárukami, novými informaci po osobním jednání s majiteli společnosti, možná pochopíte stejně jako já, že toto je nejen výborně výdělečný obchod, ale že celá podstata problematiky boje proti globálnímu oteplování má smysl, že podporujeme dobrou věc nejen pro nás, ale naše budoucí generace. Globální oteplování je opravdu akutní hrozba lidstva, někdo si myslí, že oteplení planety o pár stupňů nevadí, že budeme mít teplo u nás jako u moře, tak se mýlí. Problematika je alarmující, protože např.taním ledovců vody přibývá celosvětově, a pokud prognózy budou naplněné a něco se v boji o záchranu planety nebude podnikat, voda bude postupně zaplavovat pobřežní kontinentů a ti lidé (dle statistik je ohroženo cca 250 mil) co tam bydlí už nemají místo na světě kam se bez problémů přestěhovat. Vzniknou problémy, etnické nepokoje co si nyní lidé nedokážou představit, ale odborníci na světě si to uvědomují a proto vznikají takovéto projekty jako náš, jsou celosvětově podporované a jejich vážnost neustále stoupá. Já všem zájemcůn nabízím se připojit do takovéhoto projektu, pomáhat rozšiřovat osvětu, protože jeden člověk nic nezmůže, ale pokud se nám projekt bude i nadále dařit prosazovat napříš státy, budeme mít už zcela jiné vyjednávací schopnosti. Důkazem toho je také to, že majitelé naší společnosti byli vyslyšeni ve Sněmovně lordů v Londýně a společně s 160 světovými firmami byla uzavřena podpora tohoto projektu. Jsme totiž stále jediná společnost na světě, která spojila prodej carbonových creditů s MLM systémem, což je nejrychlejší a nejefektivnější nástroj jak prosadit masově společný záměr.

Toto jsou první kroky, my dnes budujeme síť obchodníků, kteří pomáhají jak svými vklady spolufinancovat záchranu deštných pralesů (největšího ovlivnitele klimatu na zemi), tak svou propagantou šířit dobré poselství. Odměnou pro nás všechny je stabilní obchod, již dnes jsme ve více než 100 zemích světa, budují se Eco kavárny, kde bude i fyzické zázemí společnosti . Využijte této možnosti být u zpočátku tohoto byznysu, stále jsme na počátku, pár tisíc registrovaných lidí na celém světě nic neznamená a vy všichni, kteří jste tento byznys pozorovali zatím jen z povzdálí a čekali jak to bude dál, neváhejte a přidejte se. Registrace je nyní finančně zvýhodněná, investice je dobrovolná dle každého uvážení co je pro něj bezpečná investice a veřte, že teď je úročení při počátcích tohoto byznysu na vzestupu a kdo si chce zlepšit finanční situaci, nebo kdo se zapojí aktivně, může si změnit svůj život.

Vím, že to zní megalománsky až neuvěřitelně, ale já toto přesvěčení šířím dál, protože je to má osobní zkušenost a opravdu svůj vklad již mám několikanásobně zpět, což pro někoho je zadostiučinění a spojí se s touto varinatou. Jinak pro všechny co neveří a nechtějí investovat hned svůj kapitál, registrace je zdarma a máte 21 dní na to, aby jste si na registraci vydělali. Registrací získáte také přístup k informacím, otevře se Vám informační kanál s vedením společnosti, blogem obchodníků na celém světě, databankou fotek, videí a spoustou materiálů o této problematice. I když budete registrování zdarma, tak po dobu 21 dní budete plnohodnotní obchodníci se všemi nároky na odměny, můžete plnohodnotně registrovat nové obchodníky a nemusíte se obávat, že by se to nepočítalo do vašich provizí. A jelikož odměny jsou připisované za registrace následující den, síťové odměny jsou co 14 dnů, snadno si na registraci vyděláte. A samozřejmě máte po celou dobu mou plnou podporu, pomohu s prezentacemi našeho projektu jak přes internet, tak fyzicky do té doby, než budete sami schopni projekt prezentovat. Někdo tedy může internetových prezentací využívat trvale neomezeně, někdo si své známé, rodinu a kamarády rád přivede k obchodu sám. Možnosti teda jsou pro všechny typy obchodníků. Máme DVD, máme veřejné prezentace ve větších městech, jediný skutečný kapitál co do byznysu přivedete je váš seznam kontaktů a proto si svůj telefonní seznam dobře opatrujte, protože každé jméno může pro Vás znamenat veliký balík peněz.

Rozhodnutí je a Vás, dávám Vám tuto možnost i když si plně uvědomuji, že důvěra oslovování přes internet je nízká a existuje spousta špekulantů (nebo celoživotních diskutérů co sami pro změnu nejsou nic ochotni udělat), já však nabízím čestné a seriozní jednání, což je možná z uvedeného textu zřejmé. Věřte, že investování v obchodním modelu, který pro Vás mám připravený, Vám může změnit život a je jen na Vás, kdy se připojíte a jak si svou aktivitou ke svému cíli pomůžete. Přeji Vám dobré rozhodnutí, u nás Váš věnovaný čas a úsilí bude náležitě odměněno.

Děkuji za Váš čas, že jste se dočetli až sem a že se mi snad povedlo vzbudit u Vás zájem a bud rád pokud si u mě vyžádáte další infomace, prezetnaci byznys modelu a další informace, které potřebujete k rozhodnutí ke vstoupení do tohoto krásného podnikání.

P.S. Možná jste si všimli, ale před časem jsem hovořil o tom, že australská společnost bude mít své stránky pro nás přeložené do slovenštiny a i to, že toto uskutečnili, je důkazem jejich spolehlivosti a důkazem toho, že naše obchodování chtějí maximálně podporovat.


https://www.carboncentralnetwork.com
Přílohy
Eco 8.6.2011.jpg
Eco bonusy vyplácené každý pracovní den (Po-Pá), se zohledněním svátků dle australského kalendáře
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 9. 6. 2011 08:18

LOL, tak zmena barvy pisma, nicmene grafomansky vylev opetovne. Muzes uz s tim letadlem jit nekam?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 6. 2011 19:05

Takhle dlouhé příspěvky nečtu ani já :D To zelené se čte opravdu úžasně, kdyby to někdo přečetl, prosím shrňte to sem do jedné-dvou vět, dík :-)
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 9. 6. 2011 19:40

Nejspíš nějaký MLM organizovaný kšeft s emisníma povolenkama.
Prý se na tom dá vydělat, když na to máš žaludek a nastoupíš do letadla včas.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 10. 6. 2011 06:20

4honza píše: prosím shrňte to sem do jedné-dvou vět, dík :-)

Když se k nám připojíš, vyděláš majlant :D .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 12. 6. 2011 02:07

omg prej prokazatelne tani ledovcu. dalsi vul co skocil na spek tomudle podvodu .
globalni oteplovani je fingovanej podvod - namerene teploty byly zfalsovany i data z minulosti ,cilem je opet odrbani lidi .at uz pres emisni povolenky z prumyslu, pokraujici zamerenim se na alternativni zdroj, narizeni EU na min. 8 procent vyroby energie z alt. zdroju , nejenom v cr je to kompenzovano vyssi cenou elektriky za prispevek na OZE.
dalsi je zavedeni dani - poplatku na jakykoliv elektr. spotrebic - reycklacni poplatek ci jak se to jmenuje
dalsim pokusem bylo i zavedeni dani z prdu ovci na Novem Zelandu, tam s nimi ovsem vybehli
dalsi krok ma bejt zavedeni dane - za jakekoliv maso, jelikoz bude prohlaseno ze i kravy a drubez svymi prdy zpusobuji jakesi sklenikove plyny.

to co vypousti clovek at uz z aut ci zavodu je prd, proti tomu co vypousti sopka.
opet bouda jmenem letadlo, ted se tomu nerika zaplat clenstvi ale investuj a prived dalsi ovce a i oni ti vydelaj. na tvoji prvotni investici kterou uz nikdy neuvidis.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků