LIDL - osobni zkusenosti s konkretnimi vyrobky

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 4. 2011 22:15

Pán je stomatolog nebo gynekolog 8-P ?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 26. 4. 2011 08:00

Joezbrna píše:
jandaxx píše:... U nejsilnější s alkoholem je i riziko, že nějakou dobu po použití, by člověk nadýchal. Což je problém, protože si ráno po snídani vyčistím zuby a hned lezu do auta.

To samozřejmě problém není, protože
1) zakázáno je požití a to s ústní vodou zpravidla neděláš (tedy já ji vyplivuji, ale možná dělám chybu)
2) látky detekované dragerem zůstanou v dechu asi tak po dobu, než dojdeš k autu
3) i kdybys nadýchal, v krvi máš 0,00 (tedy pokud se tam nedostal jinak)

1. Ano, máš pravdu
2. Netestoval jsem, nevím. Nějakou dobu po použití, bych ale nadýchal. Proběhl i nějaký test, že ještě po cca deseti minutách to bylo docela dost.
3. To samozřejmě vím. Jenomže ono už je otravný, když něco nadýcháš, tak čekat, na další test. Už v tom okamžiku na Tebe policajti koukaj skrz psty, jako na potencionálního ožralu. A oznámení o ústní vodě, berou jako výmluvu, kterou použije každý blbec. Ano, nakonec se prokáže, že je vše O.K. ale ta silniční buzerace může být nepříjemná. To mi za nějaké vysvětlování a otravování na silnici nestojí.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 26. 4. 2011 10:08

jandaxx: zjisti si, jak probiha mereni, je na to stanoveny pekny postup. Jakmile cokoliv nadychas, musi se cekat, pote provest dalsi mereni a pokud je rozptyl vetsi nez stanoveny, tak se znova ceka a opakuje. Toto prave tyto problemy naprosto minimalizuje az eliminuje.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 26. 4. 2011 11:24

Ale vždyť to ve své odpovědi píšu. "když něco nadýcháš, tak čekat, na další test" Přečti si to ještě jednou.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 24. 5. 2011 08:08

Měl bych dotaz... při úklidu ve sklepě jsem narazil na dřevěnou přepravku prázdných lahví od piva Bernard s takovým tím jistícím "americkým" zavíráním. Koukal jsem po netu, že přepravka je jištěna cca 100 Kč a jednotlivé lahve po 7 Kč (je jich tam tuším 16), bohužel je to kdysi kupované někde v MD, což mi nepřijde jako pražákovi zrovna u nosu. Nemáte někdo nápad, co s tím? Vyhazovat se mi to nechce a věnovat někomu jen tak taky ne.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 24. 5. 2011 08:51

Zkusit vrátit v nejbližším krámě, kde to samé prodávají?
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 5. 2011 09:48

Případně si napiš do Bernarda, kam ve tvém okolí dodávají.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 24. 5. 2011 10:45

mapu prodejen mají přímo na webu
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Ruprecht001 24. 5. 2011 15:14

Dík za tipy, koukal jsem, že by ho měli prodávat v Globusu na CČM, tak se tam o víkendu mrknu.
Ruprecht001
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 25. 5. 2011 21:38

wit.cz píše:ustni voda je akorat vytahovak penez 8-P

JJ..jako kdyby nekdo parfemoval ho.no...jen na chvili prekryje smrad, ale samotny problem neresi.
Snad jedine obcas voda Elmex ..je bez alkoholu s "vylepsenym"fluorem :-)
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 25. 5. 2011 22:05

Á, pánové jsou znalci... Kteří pochopitelně nepoužívají deodoranty, vody po holení atd., protože jsou to stejné vytahováky peněz jako ústní voda.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 5. 2011 07:34

By mě zajímalo, kolik lidí, kteří si tím vylejvaj svou "dutinu", používá dentální nit - základ dentální hygieny. Kdyby pětina, tak přeháním. Ale koupit si něco, co se jenom naleje a vyflusne ven, to je prostě cool.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 5. 2011 07:36

Tomáš marný : ad ústní voda, toto jsou údaje předkládané lékaři k tématu ústní vody:
- doporučuje se max.2x za týden, více ne
- díky obsahu alkoholu vysušuje sliznici v ústech a otevírá tak prostor pro viry, které mají na svědomí záněty a nádory v dutině ústní ;-)
- krom škodlivých bakterií v ústech zabíjí i ty prospěšné
nechávám na každém, ať si vybere, co se svoji pusou udělá
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 26. 5. 2011 07:37

Já používám jenom zubní pastu a kartáček na zuby.

Na pití je nejlepší Coca Cola s příchutí Cherry, proč ji v Lidlu nikdy nemají?
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 26. 5. 2011 07:37

wit.cz : Ani ta dentální nit není to pravé ořechové. Pokud drhneš zuby nití pravidelně, je velká pravděpodobnost, že v místě použití nitě si odřeš sklovinu, takže uvolníš cestu zubnímu kazu. Ale pokud používáš nit občas, na odstranění nečistot, které nejdou odstranit kartáčkem, tak je to OK.

-- 26. 5. 2011 08:39 --

ultima__ratio píše:Na pití je nejlepší Coca Cola s příchutí Cherry, proč ji v Lidlu nikdy nemají?
Už si někdy na patologii viděl žaludek pijáka Coca Coly ? (já naštěstí také ne). Prý se hodně podobá plicím kuřáka :-D
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků