Elektrický bojler vs. centrální teplá voda

Vytápění, klimatizace, obnovitelné zdroje, nové materiály

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Joezbrna 4. 5. 2011 09:54

Byls někdy na schůzi družstevníků takového baráku? Normální průřez společností, od inženýrů po full-time osazenstvo místní nálevny.
Jakákoliv investice do (jejich vlastního!!!) majetku je vynález nás bohatejch, zateplení, wokna, vchodové dveře, schránky, rekonstrukce výtahu, vlastní kotelna, jenom by z nás chtěli tahat prachy, jako by nestačilo, jak nám zdražujou furt energie, opravy výtahů.
Musíme hlasovat proti všemu pani. Zlatí komunisti, ti to uměli jinak řídit :oboze
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 5. 2011 10:02

eLzyx píše:já se divím, že se spolumajitelé takovýchto baráků ještě nedomluvili na stavbě

Zkoušel ses domluvit s pitomcem na čemkoli? My jsme v baráku se 4 bytama 4 majitelé a nedomluvíme se na ničem, protože 2 zásadně s ničím nesouhlasí. Bohužel s tím, s kterým se shodnem, nebydlíme nad sebou, ale křížem, jinak už bysme měli zateplenou půlku baráku. Taková zasloužilá soudružka, bývalá dojička krav a uliční důvěrnice KSČ, ví přece všechno nejlíp...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 4. 5. 2011 10:15

V případě, že jste spolumajitelé jednotek se možná vyplatí zajít za právníkem. Pokud je úspora jednoznačná, společné prachy na to jsou a nejsou tam zásadní nedostatky a nevýhody, dá se u soudu prokázat to, že svým jednáním vám tito spolumajitelé způsobují škodu. Někteří tohle pochopí už po dopisu od právníka a nedojde ani na soud.

Není to samozřejmě hned a vyžaduje to úsilí, ale šance prosadit to u soudu je.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 5. 2011 10:25

Bohužel... Naši geni(t)ální poslanci totiž netuší, že existují i baráky s méně než 6 byty, takže ani nemusíme (a taky nemáme) společenství vlastníků... Neexistuje fond oprav... Kdybych vyhrál ve Sportce :-D, tak si postavím barák a tenhle byt zcela zdarma a nezištně věnuju nějaké zaostalé cikánské rodině :-D.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 5. 2011 20:04

U nás v baráku je 11 bytových jednotek, domovnice je bohužel bývalá agentka StB, která si všechny staré soudruhy podmaní na svou stranu...A vzhledem k tomu, že společenství utvořili dohromady s vedlejším vchodem, tzn. 22 bytů, tak je to hotová tragédie.. O vlastní kotelně jsem se zmínil min. rok, výsledek neexistuje! Letos jsem navrhl odejít od předražené raifaisen banky do FIO a ti staří kokoti opět nesouhlasili.. Jejich argumenty- zkrachovalé družstevní záložny, na oponenturu, že se jedná již o banku, tak že je nová, malá a že jí určitě někdo vytuneluje... Tady bych polovinu lidí v baráku poházel z okna na ulici :grr: :grr: Jo kdyby v devadesátych letech nebyli páni radní pitomci a prodali byty za reálné ceny a ne za 50 tisíc, tak polovina těchto smradlavých důchodců je někde v domovech důchodců a s mladýma nesockama by se žilo o mnoho lépe
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 4. 5. 2011 21:22

Obavam se, ze kdyby to prodali za realne ceny, tak tam ty taky nebudes :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 4. 5. 2011 21:58

S474N píše:Obavam se, ze kdyby to prodali za realne ceny, tak tam ty taky nebudes :mrgreen:

:tleskani :tleskani :tleskani
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 5. 2011 22:19

myslíš? já dal za svůj byt tolik, že bych si koupil za trapné peníze, kterým jim to prodali celý dům
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 5. 2011 07:55

Takze pul mega? Pokud je to opravdova trzni cena, tak ten byt teda musi vypadat :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 5. 5. 2011 15:56

za půl mega se dají sehnat hodně slušné byty
eLzyx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 5. 2011 16:00

Muzes nejak konkretneji definovat "hodne slusne byty"?

Az mi to pripomina jednu dovolenou, kde jsem mel doporuceni od znameho na "luxusni ubytovani". Kdyz jsem tam prijel, tak jsem nevedel, jestli se mam smat nebo brecet, zkratka bylo to naprosto priserne. Kdyz jsem se ho nasledne ptal, co si predstavuje pod slovem luxusni, tak mi rekl, ze tim myslel, ze je velky pokoj. :roll:

Takze uz se radeji predem konkretne ptam na vyznam slov u ruznych lidi. :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 5. 2011 16:31

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod S474N 5. 5. 2011 16:41

PatrikChrz: ten si nemusim objednavat, ten mam zadarmo :mrgreen:

Jeozbrna: no neco na ten zpusob.

Jinak panove, nedavno jsem byl na vylete a nejak jsem nevychytal to, ze v Olomouci probihala na veletrhu Flora a potreboval jsem nekde s polovickou slozit pres noc hlavu. Nemusim zduraznovat, ze vsude naprosto beznadejne plno. No zkratim to - i kdybyste meli spat v aute, tak se VYHNETE OBLOUKEM ubytovne Nestle. Verte mi, ze Terezin ci Dachau je proti tomu petihvezdickovej hotel!
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 5. 2011 21:32

S474N píše:Muzes nejak konkretneji definovat "hodne slusne byty"?

V roce 2002 šly sehnat v Mostě hodně slušné byty za 120 kKč... Tj. poměrně nové, nevybydlené, kikáni více než 300 metrů daleko...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků