Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 10. 8. 2011 09:51

Tak to vyzkousej, budu rad, az budes mit tak 10 zkusenosti s platbou pred 18h, tak dej vedet (17h byl ofiko cas z infolinky).

II. kolik pobocek v CR mas (3?) a kolikrat jsi vyzvedaval "ve svete" z bankomatu?
Ja v CR za 3 roky 2x, takze to neumim ocenit, i kdyby to treba fungovalo.

III. Jestli jsi praktik (ne teoretik), to mas vyzkousene, jak jim BEZ PROBLEMU vse spolehlive funguje, tak je pochval v ankete vstricnaBanka.cz

Ja mam opacny dojem, ..., si uz nemohu ani vzpomenout, kdy dodrzeli to, co meli splnit (podle tech teoretickych brozurek vse krasne, ale v praxi ...).

ALF6: a tu jejich kalkulajdu (za 490,-) ti taky daji? Bez ni IB asi nefunguje.

Mimochodem - IB je myslim v USA a jeji odezva nebyla prave z nejrychlejsich.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 10. 8. 2011 10:22

Pokud se neco nezmenilo, tak IB je v Indii, ale pristupuje se tam pres USA :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 10. 8. 2011 19:17

Jo jo taky zdarma...krome vyberu z jinych bankomatu nez Euronet za 19Kc. Ale jsem ve spojeni se Citi, moje pripominky ohledne tech vyberu jsem uz vznesl a i je zacal resit jejich management. Pry se mi ozvou na co prisli
Tak uvidime...ja mam cas cekat, nemam co stratit :-)
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 10. 8. 2011 20:47

vpe píše:Tak to vyzkousej, budu rad, az budes mit tak 10 zkusenosti s platbou pred 18h, tak dej vedet (17h byl ofiko cas z infolinky).

II. kolik pobocek v CR mas (3?) a kolikrat jsi vyzvedaval "ve svete" z bankomatu?
Ja v CR za 3 roky 2x, takze to neumim ocenit, i kdyby to treba fungovalo.

III. Jestli jsi praktik (ne teoretik), to mas vyzkousene, jak jim BEZ PROBLEMU vse spolehlive funguje, tak je pochval v ankete vstricnaBanka.cz

Ja mam opacny dojem, ..., si uz nemohu ani vzpomenout, kdy dodrzeli to, co meli splnit (podle tech teoretickych brozurek vse krasne, ale v praxi ...).

ALF6: a tu jejich kalkulajdu (za 490,-) ti taky daji? Bez ni IB asi nefunguje.

Mimochodem - IB je myslim v USA a jeji odezva nebyla prave z nejrychlejsich.



no tak zrejme 17. i to je dobry. pobocek je vic, ale ja pobocku nepotrebuju. nejsem duchodce ;-) . s nicim jsem zatim nemel problem. akorat vidim kreditku v IB dvakrat. to je ale detail
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 11. 8. 2011 16:00

Co jsem slyšel, tak od září bude Citi mít místo kalkulačky přihlašování přes sms, takže tahle nepříjemnost by měla odpadnout.

Jinak ale Citi v ČR moc nedoporučuju. Já s nimi nemám moc dobré zkušenosti, pořád mění podmínky, ruší pokladny a bankomaty mimo Prahu atd. Teď od září zavádí na dřív velmi solidní spořák nevýhodné pásmové úročení a takováhle překvápka mají pořád.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 11. 8. 2011 18:49

co bys cekal? uroky na mezibankovnim trhu stale klesaji. za rok jeste budete vsichni vzpominat jak jsme dnes meli vysokej urok na sporacich :D
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 11. 8. 2011 21:55

saabik píše:no tak zrejme 17. i to je dobry. pobocek je vic, ale ja pobocku nepotrebuju. nejsem duchodce ;-) . s nicim jsem zatim nemel problem. akorat vidim kreditku v IB dvakrat. to je ale detail


Dobrý? Horší už je pouze LBBW a horší pásmo v ČR není, já zadávám transakce někdy i v tomto čase a s tvou bankou už peníze tento týden nedojdou.

Víc? Banka je v Praze a pak jsou mini pobočky v Ostravě a Brně. Jestli víš o jiné obci, tak máš bod.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 8. 2011 07:22

saabik píše:co bys cekal? uroky na mezibankovnim trhu stale klesaji. za rok jeste budete vsichni vzpominat jak jsme dnes meli vysokej urok na sporacich :D

Si rikam, ze jsem udelal dobre, kdyz jsem pred rokem uzavel 3 a 2 lety terminak s 6 a 5,8 % p.a. ) u Unibonu a MSD.
A Wurst s 2,6 (3 s fixaci) taky neni k zahozeni. K tomu 3,5 % akce Zuno,
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 12. 8. 2011 12:10

saabik píše:co bys cekal? uroky na mezibankovnim trhu stale klesaji. za rok jeste budete vsichni vzpominat jak jsme dnes meli vysokej urok na sporacich :D


Já bych bral, že třeba sníží úrok nebo že pro maximální úrok budou mít minimální zůstatek, ale tyhlety pásma, že prvních 100 tis. se úročí jinak než druhých 100 tis. a třetích 100 tis., to je akorát zmatek a vytváření optických klamů. Zvlášť v kombinaci s tím, že pro účet zdarma tam musíš mít dost velký minimální zůstatek, jinak platíš šílených 299 Kč měsíčně.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 12. 8. 2011 20:50

vpe píše:
saabik píše:no tak zrejme 17. i to je dobry. pobocek je vic, ale ja pobocku nepotrebuju. nejsem duchodce ;-) . s nicim jsem zatim nemel problem. akorat vidim kreditku v IB dvakrat. to je ale detail


Dobrý? Horší už je pouze LBBW a horší pásmo v ČR není, já zadávám transakce někdy i v tomto čase a s tvou bankou už peníze tento týden nedojdou.

Víc? Banka je v Praze a pak jsou mini pobočky v Ostravě a Brně. Jestli víš o jiné obci, tak máš bod.



a k cemu potrebujes pobocku? v komercce, kde mam taky ucet, jsem byl za poslednich 14 let asi 5x a jinak pobocku nepotrebuju. Citi ma takovej balicek, kterej me nenuti pobocku vubec pouzivat. az na naprosto vyjimecny pripady. kazdopadne pobocku maji zatim jeste v plzni, liberci a pardubicich. ale bez pokladny. ;-)

-- 12. 8. 2011 21:57 --

outlier píše:
saabik píše:co bys cekal? uroky na mezibankovnim trhu stale klesaji. za rok jeste budete vsichni vzpominat jak jsme dnes meli vysokej urok na sporacich :D


Já bych bral, že třeba sníží úrok nebo že pro maximální úrok budou mít minimální zůstatek, ale tyhlety pásma, že prvních 100 tis. se úročí jinak než druhých 100 tis. a třetích 100 tis., to je akorát zmatek a vytváření optických klamů. Zvlášť v kombinaci s tím, že pro účet zdarma tam musíš mít dost velký minimální zůstatek, jinak platíš šílených 299 Kč měsíčně.


a co ti brani tam nemit ucet? pokud nemas minimalne tech pul mega, tak se aktualne zatim skutecne ten ucet moc (spis vubec) nevyplati. ale pokud mas alespon 1,5 mega, tak ti jejich podminky nenabidne zadna banka na zdejsim trhu.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 13. 8. 2011 04:59

Ale to jsou jakesi Citi GOLD kancelare pro Vip klienty... Tam si tezko neco vyridis, pokud uz u nich nemas pulmilion?

Pobocky jsou jen ve mestech jak jsem rekl:
http://www.citibank.cz/czech/consumer-b ... doc340.htm

Na otazku, kolikrat si ve svete vybiral z bvankomatu si neodpovedel a kdyz to budes potrebovat, tak za cca 60-90 Kc vybere kazda karta, ale kdyz jsi uz 5x musel do pobocky Kb, tak jet do jineho mesta - to jsou pro dost lidi naklady radove vyssi (casove a financni), pro dost lidi v radu tisicu Kc...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 13. 8. 2011 13:37

A je ten Citigold vážně tak dobrý? Nevím, to nemám, možné to je, ale moc bych tomu nevěřil.

Já ten poplatek u nich platit neplatím i přes to, že zůstatek tam mám podstatně nižší, protože tam mám nějaké investice, ale nemám na to žádný papír, takže mi to v podstatě kdykoliv můžou začít účtovat, ani bych se nedivil. Kdybych u nich ty investice neměl, okamžitě bych to zavřel a nechal si maximálně kreditku. Je to škoda, před 5 lety jsem u nich byl moc spokojen, ale pak to šlo do kytek.

Teď navíc koukám, že pobočku v Plzni přesunuli a v podstatě zrušili... A taková pěkná pobočka to byla :)
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saabik 13. 8. 2011 22:23

vpe píše:Ale to jsou jakesi Citi GOLD kancelare pro Vip klienty... Tam si tezko neco vyridis, pokud uz u nich nemas pulmilion?

Pobocky jsou jen ve mestech jak jsem rekl:
http://www.citibank.cz/czech/consumer-b ... doc340.htm

Na otazku, kolikrat si ve svete vybiral z bvankomatu si neodpovedel a kdyz to budes potrebovat, tak za cca 60-90 Kc vybere kazda karta, ale kdyz jsi uz 5x musel do pobocky Kb, tak jet do jineho mesta - to jsou pro dost lidi naklady radove vyssi (casove a financni), pro dost lidi v radu tisicu Kc...



v tech jakychsi pobockach obslouzej kazdyho, i bez pulmilionu. s tebou to je tezky. ty si vzdycky neco najdes. uprimne mi to je uplne fuk co si myslis. kazdopadne v zahranicnich bankomatech jsem uz vybiral nescetnekrat. mne staci, ze za nic neplatim ani korunu.
Alpina B3 Touring 2023

Všichni skončíme u Porsche.
saabik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 14. 8. 2011 13:46

V době, kdy jsem si účet zakládal, tak měli limit na účet bez poplatku 100 tis. (v té době žádné bezpoplatkové banky v ČR prakticky nebyly, takže to byla bezkonkurenční nabídka), v Plzni byla pobočka s bankomatem a pokladnou, termínované vklady v cizích měnách za mezi bankami nejlepší úroky (a dobrý úrok i v Kč), autosweep a výhodné navázání kreditky na inkaso přímo ze spořícího účtu. Pak nejdřív začalo přihlašování přes kalkulačku atd atd., co z toho zbylo dnes? Autosweep, kreditka a příchozí zahraniční platba zdarma - a k tomu taky plno nevýhod.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALF6 15. 8. 2011 21:58

Tak je to tu...mam v balicku jeste 5 vyberu zdarma v mesici z jakehokoliv bankomatu v CR. Zadne povinne zustatky atd...proste zdarma,jen za predpokladu, ze mne do Citi bude chodit vyplata. Ucet si mohu takto ponechat i po te, kdybych zmenil zamestnavatele. :-D
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků