mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 8. 2011 12:09

naopak. platit věci odděleně dává smysl perfektní, narozdíl od přežitku minulého století jakým sipo nepochybně je.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 8. 2011 12:10

gogospk píše:
Bank_rider píše:10 jednorázových plateb z běžného účtu překračuje málokdo. Kdybych měl mluvit za sebe, stává se mi docela běžně, že nemám žádný. :D
.

Si z nás děláš srandu? Jak překračuje málokdo? Co jsi za člověka? Mámin mazánek stále bydlíci v MamaHotelu? Protože táta od rodiny by takovou krávovinu z pusy nevypustil ......

10 jednorázových plateb z běžného účtu překračuje málokdo. Kdybych měl mluvit za sebe, stává se mi docela běžně, že nemám žádný.
A, abych nezapomněl, jsem táta od rodiny :lol:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bank_rider 14. 8. 2011 12:14

Plati věci odděleně lze perfektně inkasem. Sám jich mám několik. Se SIPO to nemá spojitost vůbec žádnou, to je jen typ inkasa. Není žádný racionální důvod platit každý měsíc 20 složenek ručně v IB.
Bank_rider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 8. 2011 12:16

Bank_rider: jistěže ne, ale není žádný důvod používat poštovní kripl sipo, když jde platit inkasem přímo. a hádej co, inkaso se bere jako platba.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogospk 14. 8. 2011 12:26

Joezbrna píše:
Bank_rider píše:10 jednorázových plateb z běžného účtu překračuje málokdo.
A, abych nezapomněl, jsem táta od rodiny :lol:
[/quote]
Tak to ti tedy opravdu závidím, že ti deset plateb bohatě stačí .... ale normální rodině to opravdu rozhodně nemůže vystačít ... když si spočítám jen ty jednorázové měsíční platby za různé výdaje na moje "miminka" :-D ... od školkovného, školného, za družiny, za stravu ve školkách a školách, různé kroužky, platby za popelnice, vodné , různé jiné služby .... platby na minibazaru atd, atd , atd ... to vše má každý měsíc jinou částku, žádné SIPO to neřeší ...
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Havers 14. 8. 2011 12:34

PatrikChrz píše: Dokonce u ČS je i limit pro převody v rámci internetového bankovnictví :shock: , to nezná ani mBank, ani FIO, ani Zuno.


Maximální denní limit pro platby přes Online banking je v ZUNO 720 000 Kč.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Bank_rider 14. 8. 2011 12:55

mikicz píše:Bank_rider: jistěže ne, ale není žádný důvod používat poštovní kripl sipo, když jde platit inkasem přímo. a hádej co, inkaso se bere jako platba.


inkaso se v mBank bere jako jednorázová plaba? :?: web mBank tvrdí, že je zdarma!

gogospk píše:Tak to ti tedy opravdu závidím, že ti deset plateb bohatě stačí .... ale normální rodině to opravdu rozhodně nemůže vystačít ... když si spočítám jen ty jednorázové měsíční platby za různé výdaje na moje "miminka" :-D ... od školkovného, školného, za družiny, za stravu ve školkách a školách, různé kroužky, platby za popelnice, vodné , různé jiné služby .... platby na minibazaru atd, atd , atd ... to vše má každý měsíc jinou částku, žádné SIPO to neřeší ...


Děti sice nemám, ale tohle všechno lze normálně platit inkasem nebo trvalým příkazem, snad až na ten minibazar (ani nevím co to je). To nebyl problém ani v minulosti (osobní zkušenost), natož dnes v době informačních technologií.
Bank_rider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 8. 2011 12:59

mikicz píše:Bank_rider: jistěže ne, ale není žádný důvod používat poštovní kripl sipo, když jde platit inkasem přímo. a hádej co, inkaso se bere jako platba.

A protože to není důvod používat, používají to skoro 4 miliony lidí :lol:
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2011 13:00

Aha, takze kdyz miliony lidi si berou pujcky a zijou z ruky do huby, tak to automaticky znamena, ze to mam taky delat?

Jenom pro ilustraci, tebou zminovane 4 miliony jsou zde prosim presne kde?
Obrázek
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bank_rider 14. 8. 2011 13:10

Nevím co si představujete pod pojmem IQ, ale z hlediska obecné gramotnosti a běžné použitelnosti v normálním životě na tom budou zcela nejhůř obě okrajové části vlevo a vpravo :D

Možná by bylo lepší, kdyby jste místo bezduchých výkřiků a urážek konstruktivně konstatovali, co je na SIPO tak špatného. Pokud někdo platí poplatek za každé inkaso, je SIPO jistě elegantní řešení jak zaplatit jan jednou. A uvědomte si, že donedávna žádné bezpoplatkové účty na českém trhu nebyly.
Bank_rider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2011 13:40

Bank_rider: "donedavna" pro tebe znamena kolik let?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 8. 2011 17:49

>S...n
Skutečně netuším, zda a jak souvisí užívání SIPO s IQ, a je mi to fuk.
Já jen reagoval na nesmysl, že není důvod SIPO používat.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2011 19:19

Joezbrna: v dnesni dobe je SIPO nesmyslne pouzivat - duvody tu uz padly. Argumentovat, ze neco delaji 4 miliony lidi, neni agrumentem, nybrz vymluvou. Souvislost s IQ je nasnade - vetsinou to pouzivaji nesvepravni idioti, idealne v kombinaci s placenim na poste. Normalni clovek si vse hlida sam, v ramci individualnich inkas.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 14. 8. 2011 19:24

To jo, bych musel být nesvéprávný idiot na druhou, abych zrušil jedno inkaso a udělal si jich místo něj 15.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Joezbrna 14. 8. 2011 19:40

S...n: Že tobě vyhovuje něco jiného je podle tebe důkazem nesvéprávnosti a idiocie většiny uživatelů SIPO?
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků