Siemens?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 7. 9. 2011 21:25

díky :-)
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 7. 9. 2011 21:56

Teď už dělá pořádné telefony pouze HTC.
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2011 05:36

Jakkoliv jsou mi mobily ukradene - zatim jsem si zadny nekoupil, vaechny jsem dostal, nebo za neco vymenil, tak vuci HTC mam velmi negtivni postoj. Mame je v praci jako sluzebaky a jsou neustale v oprave. Dalsi dva kolegove je maji jako soukrome a taky uz je reklamovali.
Kdyz uz jsme u toho - chybi mi neco na zpusob Psion 5. Nadherna klavesnice - na te se fakt dalo neco napsat, zaklapavaci (nehrozilo poskrabani), napajeni tuzkovkami a vydrz 14 dni. Hned bych do neceho takoveho sel.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 8. 9. 2011 05:49

Jo doba organizérů už je pryč. Já měl model Olivetti 1010. To bylo ovšem v době, kdy mobilní telefon vypadal jako menší kufr. Zrovna nedávno jsem z nostalgie na Aukru na tyhle staré organizéry koukal.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2011 06:31

Ja jsem myslel jen nechat stary "obal" a dovnitr dat nova streva i s moznosti telefonovat.
Je fakt, ze jsou dve veci, ktere mi opravdu chybi:
1) delsi vydrz
2) kvalitni klavesnice
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 8. 9. 2011 08:17

Takhle vypadala tuším nějaká starší Nokie, několik let zpět. Klasická rozevírací, velký display. Jmenovalo se to Nokia komunikátor, nebo tak nějak.
jandaxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 9. 2011 09:46

Ano, pamatuji 9110 pro 900 MHz a pak jeste jeden model pro 900/1800. Ovsem klavesnice se Psionu 5 nemohla rovnat ani nahodou. Nepamatuji na jakykoliv jiny pristroj podobne velikosti, ktery mel srovnatelnou klavesnici (krome klonu od Ericssonu), na ktere se dal napsat nekolikastrankovy dokument.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků