Výběr kreditní karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Pedro1981 9. 9. 2011 21:13

Pokud kupujete především PHM u Shell a jste OSVČ zvažte EuroShell Card. (auta do 3,5t, případně menší nákladní vůz - tedy kamion má smůlu, rovněž autobus, těžká technika)

Naše společnost dlouhodobě spolupracuje s Shell ...
Blíže SZ.
Pedro1981
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 15. 9. 2011 21:28

máš tam slevu na litru >1,60 Kč ?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pedro1981 15. 9. 2011 21:44

Vzhledem k tomu, že v té společnosti pracuji, specifické informace neuvádím záměrně.

Co veřejně mohu uvést, že sleva není taková jako na webu Shell.cz, je to neveřejná nabídka. Zastupujeme Shell.
Pedro1981
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LGA 16. 9. 2011 08:42

vpe píše:Kopirovani dokladu nevyzaduje aktualne snad zadna banka a ani nemuze bez souhlasu. Zamestnanci banky chteji usetrit praci s opisem. Nahlednout 2 doklady chtit mohou, to chce vicero ustavu, mimo jine ING bank a i Citi banka (druhy doklad staci bez fotky).


Mám teď novou OP. Mám tedy při nahlášení změny čísla OP, říct, ať si údaje pouze opíšou? Na jaký paragraf v zákoně se mám odkázat?, když mě budou chtít souhlas vnutit s odkazem na jejich podmínky.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 16. 9. 2011 09:06

Tak samozrejme, opsat si to musi. Oni snad nekde maji v podminkach napsano, ze jim MUSIS dat okopirovat obcanku? :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 23. 9. 2011 16:56

Možná se budou brzo rušit poplatky za vedení kreditek, jsou to přece jenom úvěrové karty. :hm

http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.phtml?id=714948
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 9. 2011 17:01

No kdyby mi vrátili ty poplatky za vedení hypotečního úvěru, to by mě potěšilo hodně.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 23. 9. 2011 17:13

A je hypoteční úvěr spotřebitelským úvěrem? To jsou dle mě jen úvěry cílené na nákupy spotřebního zboží a tedy hlavně kreditní karty.
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 23. 9. 2011 17:28

Pedro1981 píše:Vzhledem k tomu, že v té společnosti pracuji, specifické informace neuvádím záměrně.

Co veřejně mohu uvést, že sleva není taková jako na webu Shell.cz, je to neveřejná nabídka. Zastupujeme Shell.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyjde mě N95 levněji než v PL=29.50Kč/l??
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 23. 9. 2011 18:43

ultima__ratio píše:Možná se budou brzo rušit poplatky za vedení kreditek, jsou to přece jenom úvěrové karty. :hm

http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.phtml?id=714948

U kreditek astaci, kdyz poplatek za vedwni uveroveho uctu prejmenuji na poplatek za vydani/vedeni karty.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pan Jan 23. 9. 2011 19:03

ultima__ratio píše:A je hypoteční úvěr spotřebitelským úvěrem? To jsou dle mě jen úvěry cílené na nákupy spotřebního zboží a tedy hlavně kreditní karty.


Ty argumenty německého soudu se dají úplně stejně vztáhnout i na hypotéky, koneckonců jde také o úvěr. Také u hypotéky by banky měly vydělávat na úroku a ne na nesmyslných poplatcích za vedení účtu, který klientovi k ničemu není (navíc bance platí za běžný účet). Na druhou stranu v článku je zmíněno, že soud rozhodoval jen ohledně spotřebitelských úvěrů, hypotékami se nezabýval.
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 9. 2011 20:07

Ano, a pravidla o hodinkách se taky nechají vztáhnout na holinky, protože obojí se natahuje, že? Proč se asi něco jmenuje hypoteční a něco jiného spotřebitelský úvěr?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 9. 2011 20:31

Takže stačí nové jméno pro úvěr a je po problému.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 9. 2011 21:04

Jako že banky pojmenují spotřebitelský úvěr jako hypotéční? No tak to jo, třeba se najde dost lidí, co si koupí plazmu na spotřebitelský úvěr a zaručí se barákem jako na hypotéční úvěr...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 9. 2011 08:39

To rozhodnutí je výhodné jen pro stávající klienty. Banky jednoduše upraví podmínky - rozpočítají poplatky do úrokové sazby, případně poplatku za poskytnutí úvěru (jestli nebude zakázán i ten).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků