Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 11. 2011 13:15

A co je na tom používat bankomat, tak jak se mě hodí? Nepotřebuju vybírat po tisících, když si můžu vybrat 7x třeba po 400 stovkách.. Bankomat využívám převážně stejně na výběry na pivo, MHD či drobné nákupy v obchodech, kde neberou platební karty.. Někdy to samozřejmě 7x není...

Každopádně jestli jsi duševně zdráv jsme se mohli všichni pobavit ve vlákně o FIO bance, kde jsi jako vůl nedokázal pochopit nastavení inkasa :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 23. 11. 2011 13:23

To musí být dost frustrující, jít na pivo a zjistit, že si jich nemůžu dát kolik chci, protože jsem si právě vybral málo, že?
A jak je vidět, s tím inkasem jsi to dodnes nepochopil ty, i když se to tam pár lidí snažilo vysvětlit.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 11. 2011 14:22

no nebudu se s tebou dokolečka dohadovat.. Ani tvé výlevy ohledně, kdo jak vybírá nepatří k tématu buzerace ze strany zelených mužíčků z AirBanky :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeník1 23. 11. 2011 16:44

Zprovoznil si již někdo spořák, aniž by navštívïl pobočku? Od včerejšího odpoledne mám v IB napsáno, že ověřují dodané doklady...
Jeník1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xtonda 23. 11. 2011 16:52

Jeník1, taky sem ve stavu čekání až se ozvou že ověřili doklady
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod iguka 23. 11. 2011 17:39

Teď mi přišlo, že mám poslat první platbu na nový účet
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 23. 11. 2011 18:23

Včera založen spořák, dnes je již vidět bonus 0,2%.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HoriCZ 23. 11. 2011 20:57

Nedá se nějak získat ještě ten bonus? docela by se hodil :)
Na doma JVC-RX774R + Jamo 160 + Pure Acoustics RB1200, TV Sharp 40LE705
Na cesty Samsung GalaxyS+ VoodooSound + 1964-Qi
HoriCZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 23. 11. 2011 20:59

Obávám se že nikoliv.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 11. 2011 23:26

Nesouhlasím se sazebníkem jak u malého, tak velkého účtu..přesto nechci přijít o bonus, který je sice nulový (když srovnám, že u ZUNO s daňovým trikem jsem o 0,3% lépe než jinde), ale zajímá mě.. Účet založím přes net..smlouvy vytisknu a poté naskenuju a pošlu do IB? Nebo je podepíšu tou smskou? Dále dostanu k účtu debetku zdarma, která bude online použitelná při převodu ze spořáku na běžný účet? Nezaplatím ani korunu jak za běžný účet, tak spořící v rámci malého sazebníku? Ten běžný účet budu mít jen díky tomu, že chci kartu :-) A převody běžný účet - spořící jsou také zdarma?
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 24. 11. 2011 07:39

V tomto vlákně si na AB nakydal takového hnoje, jejich mluvčího si opakovaně označil za lháře a teď si u nich chceš založit účet?
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 24. 11. 2011 08:15

filip893: zrejme v ramci hesla: Pratele si drz blizko, nepratele jeste bliz. :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kamila Ondráčková 24. 11. 2011 09:24

Vyzkoušeli jsme: Založení účtu u Air Bank

http://finexpert.e15.cz/vyzkouseli-jsme ... u-air-bank
Kamila Ondráčková
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 24. 11. 2011 09:37

Poté už jen zbývalo podepsat smlouvu a ofotit občanský průkaz. Přesně v této chvíli jsem si opět uvědomil, že jsem v moderní bance. Martina odklopila část stolu, do skeneru vložila občanský průkaz a postupně z obou stran oskenovala.


Tak teda nevim, ale moderni banka nic neskenuje a ani neofocuje. Kdyz uz trva na dokladech, tak at si pekne poridi opis. Docela me prekvapuje, ze cloveku, ktery se tomuto oboru venuje zrovna tahle vec vubec nevadi.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rostislavkocman 24. 11. 2011 09:44

Když někdo s ofocením dokladu nesouhlasí, tak si údaje bankovní asistent samozřejmě opíše. Jenom to logicky trvá déle.
rostislavkocman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků