Tesco Clubcard kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Máte Clubcard kreditní kartu?
Ano. 16 %  24%  [ 16 ]
Ne. 45 %  69%  [ 45 ]
Ne, ale uvažuji o ní. 4 %  6%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 65

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 4. 12. 2011 08:51

Tak jsem si tu Clubcard kreditku přece jen zřídil, zatím na zkoušku na jeden rok, dokud je zdarma, pak ji buď zruším nebo si ji nechám a zruším ING kreditku.

1) Nevíte, jestli je možné u této kreditky nějaké on-line nahlížení přes internet na transakce? Ta ženská v Tescu totiž tvrdila, že jo a že přihlašovací údaje mi přijdou poštou.
2) Nastavení transakčních limitů je možné jen přes telefon?
3) Ta ženská, co jsem u ní podepsal v Tescu smlouvu, říkala také něco o tom, že je možné přes telefon odeslat z této kreditky celý úvěrový rámec na svůj bankovní účet, že je to teď nová služba, že ji ještě nemají oficiálně nabízet (asi že není v ceníku), ale že to už funguje. Máte s tím nějakou zkušenost? Jde mi hlavně o to, jestli se takový převod také počítá do těch transakcí ve výši 36000 Kč ročně, které jsou nutné pro bezplatné vedení této kreditní karty v dalších letech.
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 12. 2011 10:53

1) Kartu mám od února, žádné přihlašovací údaje mně nepřišly a ani jsem nikde nenašel zmínku o tom, že by pro tuto kartu byla nějaká možnost IB.
2) Co si takhle proštudovat příslušné stránky?
http://www.itesco.cz/financnisluzby/clu ... a-faq.html
3) JPP nebo zprávy rádia Jerevan? Takhovéhle neověřené skazky o tom, že něco má nějak fungovat, fakt miluju :twisted: .
BTW nevím jak teď, ale ještě v létě většina pokladních TESCO neměla ani páru o tom, že takhle kreditka funguje i jako Clubcard... Takže iluze o informovanosti a znalostech tohoto produktu bych rozhodně neměl.

EDIT: do té ankety přidej ještě odpověď "Mám, ale budu ji rušit" ;-] .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 4. 12. 2011 11:40

A ty máš tu novou verzi vydanou Home Creditem (respektive bankou PPF) nebo tu starou verzi vydanou GE Money? Na stránkách Home Creditu jsem našel možnost na vložení přihlašovacích údajů, ale je fakt možné, že ta ženská z Tesca lhala a že žádné přihlašovací údaje nepřijdou, uvidím.

https://mujuver.homecredit.cz/
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 12. 2011 11:53

Od Home Creditu. Ta webová stránka, pokud vím, pro tuhle kreditku není.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 12. 2011 16:54

Kluci nezlobte se na mě :-) Když už kreditku fajn..ale založím v bance nebo na netu.. Ne s prodavačkou v Tescu :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 4. 12. 2011 17:13

To nebyla prodavačka, to byla finanční poradkyně. :pozor

http://www.itesco.cz/financnisluzby/financni-sluzby.html
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwdan 4. 12. 2011 17:26

Na pohyby na TESCO kreditni karte (vydane homecreditem) se lze divat on-line pres web homecreditu. Ne vsichni zamestnanci o teto moznosti ale vedi, takze kdyz nekdo rika, ze to nejde, tak zkusit se zeptat nekoho dalsiho, az nekdo poradi. Jinak myslim, ze prihlasovaci udaje jsem ziskal tak, ze jsem na webu vyplnil cislo smlouvy a pak dorazily postou.
qwdan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 12. 2011 17:27

On je lukas chytrej jak ruský rádio... Já ji nezakládal vůbec, měl jsem od Home Creditu úvěr (bezúročný) na produkt z Tesca... A pak mně ji poslali sami, aniž bych žádal. Takže ji po bezplatném roce zruším, požadovaný obrat na ní nemám a tolik toho zase v Tescu nekupuju, aby se mně jejich body vyplatily.

To qwdan: On každej není lítej na to, aby viděl každý pohyb na kartě on-line... Normální člověk si to zapamatuje a doma napíše, případně přepíše do Excelu z lístečku, co mu dali u pokladny :twisted: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 4. 12. 2011 18:04

qwdan: A je to ta stránka, jak jsem odkazoval?

https://mujuver.homecredit.cz/
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qwdan 4. 12. 2011 18:37

Je to už skoro rok, ale myslím, že jsem vyplňoval tu tabulku, co se na té stránce (mujuver.homecredit.cz) zobrazí po kliknutí na "zaslání bezpečnostních údajů".
qwdan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 4. 12. 2011 21:41

Jo, tak to mě napsalo, že moje číslo smlouvy neexistuje, ale mám ji teprve tři dny, takže je to asi moc brzo.
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 12. 2011 17:12

Ono to ma nejakou konkretni hmatatelnou vyhodu (vraceni nadprumernych castek z transakci)? Nebo jaky je vubec duvod si ji zakladat?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 5. 12. 2011 17:46

Defakto to vrací cca 2 % z každého nákupu v Tescu a 1 % z každého nákupu kdekoliv jinde. Vracet by to mělo formou poukázek na nákup zboží v Tescu. Vyplatí se to tedy asi jen tomu, kdo má blízko Tesco a chodí tam nakupovat.

http://www.itesco.cz/financnisluzby/clubcard-kreditni-karta-jak-funguje.html
ultima__ratio
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 5. 12. 2011 18:13

Tak to neni az tak marne, jen je nevyhoda, ze si clovek nesahne primo na penize, ale musi to vycerpat zase v Tesco. Osobne zustavam u RB Exclusive.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 12. 2011 18:27

No tak pokud člověk v tom Tescu hodně nakupuje, tak mu může být celkem šumafuk, že je za to poukázka do Tesca, že...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků