Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 12. 2011 18:36

Noxik: ehm. Tak dejme tomu že Patrika neznáš. Tak se ho zeptej. Jinak úspora 8kč za převod a 1 dne na úrocích nestojí za jakékoliv riziko. A to není jenom odcizení, ale i ztráta. Zatočí se ti hlava a místo zubu praštíš do zábradlí hlavou (že Patriku?)....
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 12. 2011 18:58

mikicz: Patrika znam jenom z netu, coz muze byt dost klamne. Ale myslim ze bysme si rozumeli, ja jsem v nekterych vecech taky exot. Jen to prasteni zubem/hlavou do zabradli jsem nepochopil, ale nejaky zub se tu pred casem probiral ne?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 19. 12. 2011 19:03

Patrik jistě ví, na co přesně narážím :wink:
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 19. 12. 2011 19:54

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvy 21. 12. 2011 14:40

Ahojky všem, přeju hezké Vánoce,

co myslíte, vyplatí se mi, aby mi na spořák s 2.5 %(bez bonusu) posílal zaměstnavatel výplatu?..
Když se za odchozí platbu platí 5 Kč?.. :hm ..Noo spíš je lepší si to nechat posílat na běžák Mbank a poté zasílat určitou část do Air..
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod tokram 21. 12. 2011 14:57

marvy: To ti nikdo přesně neřekne. Závisí to totiž na tom, kolik máš výplatu, jak rychle po ní peníze odcházejí, kolika příkazy odcházejí apod. Ale osobně bych tipnul, že výhodnější by bylo posílat výplatu do mBank, tam platit vše podstatné a jen přebytky poslat na Air. Přibližně to vychází u Air na 60h úroku denně po zdanění za každých 10000 uložených u nich. Z toho si můžeš podle své částky přibližně odhadnout, kolik dní potřebují peníze aby si vydělaly 5Kč na převod.

Asi ještě lepší varianta aktuálně je: výplatu do ZUNO, nechat na jejich spoření peníze, které budou odcházet v blízké době a přebytky poslat do AIR.
tokram
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adule 21. 12. 2011 16:24

lze jeste nejak ziskat bonus 0,2% nebo je to uz pryc?
Adule
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iguka 21. 12. 2011 16:44

už to prý nejde
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 21. 12. 2011 17:20

marvy píše:Ahojky všem, přeju hezké Vánoce,

co myslíte, vyplatí se mi, aby mi na spořák s 2.5 %(bez bonusu) posílal zaměstnavatel výplatu?..
Když se za odchozí platbu platí 5 Kč?.. :hm ..Noo spíš je lepší si to nechat posílat na běžák Mbank a poté zasílat určitou část do Air..

Pokud nemáš výplatu cca 80 000 tak ne.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikcik 22. 12. 2011 12:20

I IB air bank, chtějí pro přihlášení k účtu, nebo alespon schválení aktivní operace sms klíč...? (předpokládám že tedy ano, ale chci se ujistit, na jejich stránkách jsem to nenašel).
mikcik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 22. 12. 2011 12:49

Tak jsem si chtěl zvednout limit IB:

+ jde to i telefonicky

- nesmyslně nízký počáteční limit
- nejde to zvednou nad 1 mil.

Kolem a kolem mě dost překvapuje, že se banka chová, jako kdyby byly normální transakce max. do 100 tisíc a transakce přes milión neexistují. To vypadá spíš na nějakou vesnickou záložnu než banku.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 22. 12. 2011 12:54

Noxik píše:mikicz: Sice jsi ho neobhajoval, ale na druhou stranu jsi transport penez odsoudil a o zlodeji se ani nezminil. Navic treba me osobne se vkrada otazka, zda to bylo skutecne kvuli tem par korunam, nebo natruc soucasnym bankam, kterym trva prevod penez minimalne den.


rýpnu si: kterým bankám? Chtěl jsi napsat maximálně den? No spis chtel vyuzit cas, zazit nejaky ten adrenalin (prece jen tolik penez u sebe bezne moc lidi nenosi, pominu-li rusaky, mafiany a tak) a pak mozna usetrit tech 600 000 * 0,025/365 * 0,85 + 8 = 42,93 :kuk:
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 12. 2011 13:30

navíc mu to den trvalo také, protože v den 0 vyzvedl a v den +1 vložil, takže ani časově to nevyšlo lépe.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 22. 12. 2011 15:09

Jelikož mám pobočku 40 km vzdálenou, využil jsem ke zvýšení limitů v IB následující: na stránkách Air bank jsem zanechal své tel. č., že chci zavolat zpět a do popisu napsal dopředu, že mám zájem o zvýšení. Vše proběhlo v pořádku, limit nastaven na milion

-- 22. 12. 2011 15:09 --

a zadarmo :-D

-- 22. 12. 2011 15:11 --

A ještě jeden dodatek.. případně, že má zájem někdo o změnu PINu na kartě, já na to využil doporučený ATM RB a změna je také hned.. poplatek 25 KČ vrátí následující měsíc v rámci 3 měsíčních bezpoplatkových prázdnin
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 12. 2011 12:38

zkratka si s nimi pekne vy..bal :-)

mikicz píše:navíc mu to den trvalo také, protože v den 0 vyzvedl a v den +1 vložil, takže ani časově to nevyšlo lépe.


ted mi unikla tedy pricina - motivace, co jsem prehledl? tak treba nekde musel prokazovat bonitu :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků