Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 08:19

dr._lukas: k me radosti? Tak to si opravdu hodne fandis. To, co jsi zac prokazujes svym jednanim a konanim - nejdriv tu na KK plive a za 14 dni s prosikem obiha ustavy, aby mu ji dali.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 11:11

Ty lžeš jak Paroubek :-D Určitě to nebylo po 14 dnech.. ale po několika měsících.. založil jsem jí u GE, takže jsem žádné ústavy neobíhal.. Založil jsem si jí díky vrácení 10% zpět a protože se v době rekonstrukce hodila.. Ono a povídat si, kdo je co zač..nezabanovat za názory na tvou osobu, tak se tu dočteš od 50% uživatelů pěkné věci..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 11:31

dr._lukas: tve dusevni prujmy mi muzes klidne smerovat do Soukromych zprav, tam se banu bat nemusis a ja se velmi rad pobavim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 31. 1. 2012 11:31

Já říkám, že svůj svérazný názor na tvou osobu tu má minimálně 50% uživatelů :-D Ne jen já
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2012 11:52

dr._lukas: vsak to mit muzou, ja si taky myslim svoje. A ten tvuj nazor mi klidne posli.

BTW tu cislovku 50% sis vycucal z prstu nebo kdes ji vzal? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukke 31. 1. 2012 12:56

Proboha tady je to jako v mateřské školce.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 31. 1. 2012 14:19

Jak?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 31. 1. 2012 22:23

dr._lukas píše:tak na peníze nespěchám..jen už jsem někde kolikrát četl, jak jsou rychlý :-) A lejno :-D


kde četl? asi neumíš číst, rychlí jsou možná v připisování plateb :) Jediný výhoda RB je, že design IB je 15 let stejný a ukazuje i hh:mm, to jsem u jiné banky neviděl.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kidli 6. 2. 2012 12:05

"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 6. 2. 2012 13:55

Nj, již tu jedno vlákno na toto téma je.... Ale v diskuzi u toho článku reagoval mluvčí banky, a krapánek se nám tam zamotal do toho, co by chtěl a co by mohl a měl říkat :( nelíbí se mi to ani trochu....
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 6. 2. 2012 14:14

kamey: proč? máš u nich hypotéku, nebo máš akcie raiffaisen group?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 6. 2. 2012 14:43

Je prostě nutné se smířit s tím, že Rajfka s rozumnými hypotékami na našem trhu končí. Ale víceméně to není ani tolik jejich vina, tohle jde na vrub rakouského regulátora, který jim určuje pravidla hry.

Oproti ostatním ne-rakouským bankám, tu pro ně bude tenhle byznys dražší, takže i pokud budou něco v hypotékách poskytovat, tak budou spíš dražší. Kdybych byl (třeba částečným) vlastníkem Rajfky, tak by mě to taky štvalo a ještě to pak vysvětlovat naštvaným kliošům.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 2. 2012 17:37

Ona raifka nabízela většinou vždycky daleko horší sazby než ostatní banky, takže pro případné postižené klienty to bude pouze krok k plusu :-) Oni ti rakušáci žlutočerní si totiž pořád myslí, že z nich někdo sedne u nás na ***** :-) Jediné co se jim opravdu povedlo je dodrbat eBanku :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 6. 2. 2012 20:38

4honza: vyhodnymi hypotekami? Oni je meli nekdy vyhodne?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 7. 2. 2012 11:56

O výhodných jsem nepsal - psal jsem o rozumných :-) V poslední době opravdu nebyla jejich nabídka moc konkurenceschopná, ale přesto klienty měla. Nyní to podle diskuse v odkazu budou tak vysoké sazby pro klienty, že do toho půjdou jen ti, kteří nebudou mít jinou možnost než Rajfku :oops:
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků