GE Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod elinor 13. 3. 2012 12:17

Zdravím. Včera mi došel od GE dopis s nabídkou účtu Gratis, přílohou byli i kódy pro další zájemce s tím, že já jsem doporučující klient. V GE mám ale jen kreditku a starý spořící účet, běžný nemám. Myslela jsem, že budu automaticky nový klient a mohu být "ulovena", ne že budu "lovit". Nestalo se tak někomu?
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 3. 2012 12:20

elinor: Řekl bych, že máš obě možnosti. Buď rozdáš kódy (tady se určitě zájemci najdou) nebo ti někdo sdělí svůj.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2012 12:31

Je vubec nejaky realny rozdil v pouzivani mezi tim jejich sporicim a klasickym? Premyslim, jestli si to mam zalozit nebo ne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 13. 3. 2012 12:36

Dá se nějak porovnat GE Money Genius Gratis a Fio? Co nebo kdo je lepší?

Bankomaty obou bank mám při cestě, kde se denně pohybuji.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2012 12:41

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 3. 2012 12:45

S474N: Ze spořáku je tuším zdarma jen dva převody v měsíci, a nejde k tomu karta.

GE je lepší hlavně v tom, že výběr je zdarma z vlastní sítě. Poboček má více než FIO a jde tam zdarma vkládat a vybírat. Ta samotná akce běží již delší dobu a pokud vím, tak původně to bylo hlavně mířené na pobočky, kde měli málo kmenových klientů, tak se je snažili nalákat.

http://byznys.ihned.cz/c1-52386860-priv ... cet-zdarma

GE a Citi jsou americké banky. Je to poznat, že prostě jedou na výkon a na objem. Prostě nalákají klienty na vějičku a pak se z nich křížovým prodejem budou snažit vytlouct, co to dá, takže následuje masáž na kreditky, úvěry, pojištění. A pokud tahle akce nevyjde a nebude to celkově výdělečné, tak se Genius Gratis zpoplatní a podojí se nějaký zbytek.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2012 12:48

No prave premyslim, ze bych si to zalozil, kdyz uz je to uplne zdarma :mrgreen: Ja to beru jako dalsi moznost, kdyz nekdo potrebuje rychle realizovat prevod penez a ma treba GE, tak to muze poslat do me GE. Jenze to muze poslat i na muj sporici v GE a vyjde me to nastejno. No jeste to musim promyslet, ale sehnat dva lidi neni problem, kdyz to "doporucim" sve drahe polovicce, tak mi zbyva uz jenom jeden.

BTW v PDF podminkach se pise, ze se musi zalozit na stejne pobocce (ti doporuceni), ale to je asi nemysl, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 3. 2012 12:57

Ze zakládání produktů, protože je to zdarma už jsem dávno vyrostl, i tak mam účtů dost. Je pak otrava to rušit, absolvovat ještě minimálně jednu přesvědčovací masáž a přednášku, jestli si to opravdu nerozmyslím a podobně. I když si to nikdy nerozmyslím, tak ten čas strávený zakládáním a rušením raději využiju lépe. Nedávno jsem rušil u GE kreditku :-)

Ta podmínka stejné pobočky je kvůli tomu, aby si někde rozšířili kmen, ale oni se asi nebudou cukat ani jinde :-) Pokud to někdo bere, že může jít o časově omezenou akci a nevadí mu to a hlavně má bankomat nebo pobočku u nosu, tak proč toho zase nevyužít.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2012 13:02

4honza: a kolik si tech zdarma produktu uz rusil, ze te to tak trapi?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 13. 3. 2012 13:17

Ta akce je skutečně stará, ale novinkou je, že místo několika poboček je akce rozšířena na celou síť. Podle ohlasů zde i jinde není akce vázána na konkrétní pobočku.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rodsten 13. 3. 2012 13:45

Ta akce už jednou byla jen na několika pobočkách a tam se opravdu musel doporučený klient registrovat na pobočce, kde byl registrován doporučující. Teď je ta akce znova pro celou republiku a doporučený klient se může registrovat na jakékoli pobočce bez ohledu, kde se registroval doporučující klient. Takže stačí od někoho sehnat kod a hurá do ge, tedy dokud to GE nestopne...
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 13. 3. 2012 14:22

Berte to pouze jako okrajové info, ale pracovnice na pobočce mi sdělila, že z centrály mají o "trvalosti" nabídky Genius Gratis informaci v tom smyslu, že se nastavení poplatků na tomto produktu měnit nebude, pokud nedojde buď ke změně vlastníka banky nebo ke změnám legislativy v této oblasti. Ale samozřejmě s dovětkem, že v případě změny ZOP může klient ve dvouměsíční lhůtě vyjádřit písemný nesouhlas, než nové podmínky nabudou účinnosti.
Informační hodnotu ovšem posuďte sami ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 13. 3. 2012 14:50

aha, takže naženou co nejvíc lidí, pak to zpoplatní a to by v tom nebylo, aby nevydělali na těch, co budou líní si účet zrušit a přejít jinam
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 13. 3. 2012 14:54

Tak to je vcelku hloupá strategie, někdy z minulého století. Lepší dneska je, než to zpoplatní, jim prodat mezitím nějaké jiné produkty, na kterých dokážou vydělat. Jak jsem psal - kreditky, úvěry, pojištění, z toho se dá hodně vytlouct. Na to se najmou brigádníci či agentury, co je obvolávají od rána do večera a ti jsou pak finančně hodnocení za množství uzavřených nových produktů, takže bývají docela přesvědčiví.
4honza
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gandalf007 13. 3. 2012 15:02

Škoda, kreditky beru jen akční - zdarma, úvěry dlouhodobě nepotřebuji a pojištění vyloženě nemám rád... co jen si na mně vezmou. Něco jistě najdou... ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků