Online supermarket GoldenBiz, podvod nebo ne?

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 18:49

Carbon Trader: aby ty kulky tu nehraly jinou roli, ze pres ne treba tady dostanes :mrgreen:

PatrikChrz: no a hlavne, klidne si v tom Tesku koupim akcni mydla Adidas a i tak z nich jeste budu mit prachy zpet :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2012 18:58

Carbon Trader píše:Je treba vyhodne prihodit do baliku veci, jejichz nakup nam neni prijemny a nemusime se stydet u kasy pri osobni platbe (napr. toal.papir, vlozky, prezervativy). Taky vyhoda, ne?

Kolik ti je? 15? A kdyby mi už bylo trapné si něco z toho koupit, tak tedy raději v anonymním prostředí super/hypermarketu, než přes Internet, kde to bude svázáno s mojí osobou (např. ty kondomy, kde si to při troše smůly a nepozornosti při přihlašování do PC může např. dohledat manželka :D ).

-- 15. 4. 2012 19:59 --

S474N píše:PatrikChrz: no a hlavne, klidne si v tom Tesku koupim akcni mydla Adidas a i tak z nich jeste budu mit prachy zpet :mrgreen:

Přesně tak. Využitím akce obvykle člověk ušetří daleko víc. V jiném případě nevidím moc výhodu v nakupování většího množství do zásoby - opět když si nemůžu předem ověřit datum minimální trvanlivosti.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 19:00

S47AN: nectes celou historii, kdyz mas provize napr.300, pak te zbozi vyjde na 50% (600 - 300 provizi). Prece tady jde nejen o levne nakupy, ale take o moznost prijmu. Tedy dostavam provize i za nakupy lidi, ktere neznam osobne, ale privede je do nasi spolecne obchodni site nekdo z mych SP a jejich SP ...az do hloubky 5. 5x5x5x5x5 = 78tis, vzpominas? koho pak zajima kolik stoji sprchac?

-- 15. 4. 2012 20:09 --

PatrikChrz píše:
Carbon Trader píše:Je treba vyhodne prihodit do baliku veci, jejichz nakup nam neni prijemny a nemusime se stydet u kasy pri osobni platbe (napr. toal.papir, vlozky, prezervativy). Taky vyhoda, ne?

Kolik ti je? 15? A kdyby mi už bylo trapné si něco z toho koupit, tak tedy raději v anonymním prostředí super/hypermarketu, než přes Internet, kde to bude svázáno s mojí osobou (např. ty kondomy, kde si to při troše smůly a nepozornosti při přihlašování do PC může např. dohledat manželka :D ).

No spise by me trapily ty vlozky nez kondomy. 15 uz mi je, bohuzel :-)
-- 15. 4. 2012 19:59 --

S474N píše:PatrikChrz: no a hlavne, klidne si v tom Tesku koupim akcni mydla Adidas a i tak z nich jeste budu mit prachy zpet :mrgreen:

Přesně tak. Využitím akce obvykle člověk ušetří daleko víc. V jiném případě nevidím moc výhodu v nakupování většího množství do zásoby - opět když si nemůžu předem ověřit datum minimální trvanlivosti.


Datum spotreby uvidis pred otevrenim vyrobku a muzes ho vratit
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 19:14

Jenze to same si rikas funguje i jinde a dlouhodobe.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 19:17

Mimochodem v tesku ty sprchace za tu cenu dostanete jen pokud koupite 2 a vy prece nechcete kupovat do zasoby :-)

Nebo kdyz je dobra cena tak to nevadi? :-)
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bart.homer 15. 4. 2012 19:36

Do Goldenbiz jsem se registroval jako jeden z prvních a také do týdne jsem dával žádost o zrušení jejich účtu. Cena zboží nic moc a objednávat zboží každý měsíc za 600 Kč se mě začalo příčit... Navíc jsem do košíku zkusil nastrkat asi 15 nebo 20 položek a stále jsem nebyl na potřebné hodnotě... Jako velké mínus bylo to, že nebylo nikde vidět, kolik mi zbývá do té hodnoty...
Jinak Goldenbiz mají dva majitelé a to jsou "kluci" kolem 22 let věku... Takových podobných systémů už tady bylo a ještě bude... Systém jako Goldenbiz ti mohu vytvořit také... Podotknu, že také podnikám ve velkoobchodu a maloobchodu... Není nic jednoduššího než si s dodavatelem dohodnout odběr zboží za velkoobchodní ceny na základě platného IČ... To udělá skoro každý dodavatel, kluci k tomu přihodí svoji marži a pak přerozdělí část zisku borcům, kteří na tom vidí velký potenciál a nahání další ovce do sítě... Ale abych nekřivdil, členství lze vypovědět kdykoliv s výpovědní lhůtou 1 měsíc... I já mám svůj e-shop na internetu a běžným zákazníkům dávám slevy na odběry zboží a to u mě nemusí nakupovat ani pravidelně a ani za velké částky... Obchodní zástupci dokonce začínají na slevách od 20%. A to si myslím, že nemám nikterak přemrštěné ceny... Proč se hnát do Goldenbiz a nuceně každý měsíc utrácet šest stovek... Jo a ani bych se nedivil, kdyby to ti borci nakupovali v Makru a přeprodávali to dál.... Prostě zkouší noooo.... :mrgreen:
bart.homer
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Joezbrna 15. 4. 2012 19:39

Carbon Trader píše:
Joezbrna píše:Co je to za klauni, dyť jim to vůbec nefunguje :roll:

copak nefunguje?

Ten Váš e-shop je úplně prázdný, není tam jediný zboží.
Joezbrna
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 19:50

Zrejme mas IE, tam se zbozi zobrazuje dole

-- 15. 4. 2012 21:09 --

bart.homer píše:Do Goldenbiz jsem se registroval jako jeden z prvních a také do týdne jsem dával žádost o zrušení jejich účtu. Cena zboží nic moc a objednávat zboží každý měsíc za 600 Kč se mě začalo příčit... Navíc jsem do košíku zkusil nastrkat asi 15 nebo 20 položek a stále jsem nebyl na potřebné hodnotě... Jako velké mínus bylo to, že nebylo nikde vidět, kolik mi zbývá do té hodnoty...
Jinak Goldenbiz mají dva majitelé a to jsou "kluci" kolem 22 let věku... Takových podobných systémů už tady bylo a ještě bude... Systém jako Goldenbiz ti mohu vytvořit také... Podotknu, že také podnikám ve velkoobchodu a maloobchodu... Není nic jednoduššího než si s dodavatelem dohodnout odběr zboží za velkoobchodní ceny na základě platného IČ... To udělá skoro každý dodavatel, kluci k tomu přihodí svoji marži a pak přerozdělí část zisku borcům, kteří na tom vidí velký potenciál a nahání další ovce do sítě... Ale abych nekřivdil, členství lze vypovědět kdykoliv s výpovědní lhůtou 1 měsíc... I já mám svůj e-shop na internetu a běžným zákazníkům dávám slevy na odběry zboží a to u mě nemusí nakupovat ani pravidelně a ani za velké částky... Obchodní zástupci dokonce začínají na slevách od 20%. A to si myslím, že nemám nikterak přemrštěné ceny... Proč se hnát do Goldenbiz a nuceně každý měsíc utrácet šest stovek... Jo a ani bych se nedivil, kdyby to ti borci nakupovali v Makru a přeprodávali to dál.... Prostě zkouší noooo.... :mrgreen:


Jak se ti mohl zacit pricit povinny nakup, kdyz ses po tydnu odhlasil a nakupy jsou az na konci mesice? Takze si ho delat nemusel. Ty si povinny nakup taky muzes dat do sveho eshopu, kdyz jsi podnikatel, poradis si s tim snadno, ne?

Vek majitelu je znam ze zapisu k podnikani, sve udeje verejne dali ve znamost. Pokud jsou oni mozkem , tak klobouk dolu, protoze to neni zase tak jednoduche, logistika obslouzit nekolik tisicovek objednavek neni zase tak easy.

Jeste k tomu mnozstvi zbozi, obchod neustale roste, nektere zbozi tam v patek je a v pondeli neni. Jak se to vykupuje, zase musi doplnovat. Napr. dzusy Hello byly 8 kc pod prodej albert a byly behem par dnu prac. Za ten mesic hodne veci zmenili, uzaverky tydeni, kazdy tyden nove akcni zbozi, specialni provize. Kdo se registroval, tak mu chodi mailem. Komunikoval jsem jak mobilem, tak mailem s majiteli a reagovali vzdy perfektne, rychle a ochotne.

Na druhou stranu, taky vidim chyby v eshopu, jsem zvykly na lepsi prostredi, lepsi popisky atd,, ale na prvni mesic primhourim oko. Treba se ted do toho obuji vice, jak slibuji. Kapital se mnozi a maji sanci jednak slevovat a jednak investovat.

Nechci se opakovat, ale kdyz budu nakupovat ve tvem eshopu, budu mit trvaly prijem, roustouci trvaly prijem? Sleva 20% je fajn, ale kdyz dostanu provize za 500 lidi, tak me cena netrapi.
Naposledy upravil Carbon Trader dne 15. 4. 2012 20:24, celkově upraveno 1
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 20:14

Tak, kdyz te nic netrapi, tak si sbal fidlatka a bez tam, odkud si prisel.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 20:28

Klidek, to byl obraz budoucnosti...treba se nenaplni.

Nejsi nervozni? Porad jen upozornujes a navazis se do me. Klidne se tu nedivej, nebo si dej pivko u vecere :-)
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Havers 15. 4. 2012 20:35

Sorry, ale nemůžu si pomoct.

Jacobs Velvet instantní káva 200 g na Goldenbiz za 138 Kč.

Jacobs Velvet instantní káva 200 g v Tesku za 79,90 Kč.

Jak v Tesku, tak na Goldenbiz je to akční zboží. :D
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 20:39

Jeste k tomu kosiku v eshopu, funguje dobre, ted jsem to zkousel. Zbozi nahazes do kosiku a kdykoliv najedes mysi na souhrn "nakupni kosik", mas tam vyskovaci okno s presnymi polozkami a souctem. Tak bud to opravili, nebo ti ta funkce byla utajena.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pan Y. 15. 4. 2012 21:08

Carbon Trader píše:Tedy dostavam provize i za nakupy lidi, ktere neznam osobne, ale privede je do nasi spolecne obchodni site nekdo z mych SP a jejich SP ...az do hloubky 5. 5x5x5x5x5 = 78tis, vzpominas?


Když už chceš dělat byznys, nechceš se aspoň naučit počítat, abys nalákal více lidí? Ten příkladový maximální měsíční příjem není 78 tis., to je jen příjem z páté linie...
“You and I have unfinished business.”
pan Y.
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carbon Trader 15. 4. 2012 21:10

neni co resit:

http://eshop.goldenbiz.eu/index.php?mai ... d=494&m=37
Goldenbiz: 330,-

http://www.parfem.cz/diesel-zero-plus-feminine-die107a/
parfemy.cz: 390,-

ta kava v Tesku je akcni cena, u GB je ze tu cenu porad. Vzdy se daji vypichnout polozky co budou cenove vyhodnejsi. Ja vzal treba parfem.

Otazka na tebe: v Tesku taky googlujes u kazde polozky cenu? a kdyz bude v Lidlu levnejsi, koupis ze potrebujes, nebo odejdes, sednes do auta a pojedes pro jednu do Lidlu? Myslim, ze v tom Tesku utratis stejne tech 600 jeko v GB, plus minus. U neceho budes mit pocit zes trefil akci u neceho cenu ani nevis.
Carbon Trader
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 4. 2012 21:12

Ja si myslim panove taky, ze neni co resit, co treba nejake ovoce? Banany? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků