Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rodsten 14. 8. 2012 07:56

Já si už pár poplatků nechal vrátit a taky jsem měl v jednom případě dojem, že se mi nezvýšil zůstatek na účtu. Tak jsem si teď dal tu práci a prošel kompletní historii a ručně vše spočítal. Současný zůstatek mi sedí na halíř...
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 14. 8. 2012 10:02

Já si před zrušením vytisknul přehled takže až budu mít náladu a čas tak si to asi taky přepočítám. Je to ale 13 dvoustránkových PDF takže nato teď hned nemám čas. Hlavní je že včera vybrané peníze mi dnes do mojí banky přišly, v AB jsem nechal jen stovku pro sichr a měli by mi vrátit i to do 30 dnů až doběhne lhůta pro zrušení karty, takže já už to až tak moc neřeším.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2012 10:41

mobilman: a ten ucet sis tam zakladal vubec proc? Podle toho, co ctu, tak si ho pouzival hlavne jako transakcni.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 18. 8. 2012 11:27

Nemáte někdo zkušenost, jak dlouho trvá ověření údajů při zakládání 100% online? Když to udělám během víkendu, dá se předpokládat, že už během pondělí budu znát číslo svého nového účtu?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 18. 8. 2012 13:32

No, myslim ze to trvalo 2dny, v den D jsem to tam nedky odpoledne odeslal, resp. vlozil do IB a v D+2 se ozvali, resp. volali v D+1 ze bez OP to nejde, ze pas+ridicak nestaci.
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rodsten 18. 8. 2012 14:27

U mně to trvalo cca týden, ale já zákládal účet hned první den, teď jsou ty lhůty kratší...
Rodsten
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 18. 8. 2012 15:38

S474N: Založil jsem si spořák, díky té akci 3m bez poplatků jsem si ale založil i BÚ a začal ho využívat pro platby na netu a časté výběry kdykoli jsem potřeboval, můj hlavní účet pro všechny platby to ale nebyl. No nicméně tež už je to pasé...


outlier: u mě to trvalo dva dny celkem. jeden den pozdě večer jsem poslal žádost online a naskenoval doklady, druhý den mi poslali číslo účtu , na který jsem tentýž den hned poslal peníze. účet byl aktivován hned dásledující den když tam platba došla.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 19. 8. 2012 08:47

A ty 3 měsíce bez poplatků platí, i když si zakládáte jen spořicí účet?
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noxik 19. 8. 2012 08:58

outlier: No ja mam jen sporak a skutecne po 3 mesicich poslali e-mail, ze mi konci obdobi bez poplatku. Ale za ty 3 mesice jsme nic zpoplatneneho nevyuzil, takze vyzkousene to nemam.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 22. 8. 2012 23:03

Tak aktivace účtu založeného přes internet se stihla hned následující pracovní den.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 23. 8. 2012 23:18

Lze v Air Bank odmítnout poplatek za výběr peněz v zahraničí? Zuno to má sice zdarma, ale nevyplatí se mě kašpařit s přeposíláním peněz na celý měsíc..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ency 24. 8. 2012 08:59

Myslim, ze jo ...
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 8. 2012 10:29

Tak to by bylo fajn..sice zase budu poslouchat nejakou trubku z infolinky,proc jsem tak ucinil,ale i tak toho vyuziju (zneuziju)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 24. 8. 2012 10:58

Mě nedávno volala jakási slečna z AirBank a zkoušela mi vysvětlit, že v jejich IB mají nějaké nové fíčury na sledování rodinných výdajů a prý ikdyž tam mám jenom SÚ, tak abych o tom věděl. A pak se mě snažila přesvědčit, ať si u nich zřídím i BÚ, že prý je skvělý a kdesi cosi. Tak jsem ji odpověděl, že BÚ si u nich zřídím tehdy, až zruší poplatek za odchozí platbu. Na to mi odpověděla, že toto se asi nestane. Tak jsme se rozloučili.
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 24. 8. 2012 11:26

Mě včera volali kvůli tomu samému. Odpověděl jsem v podstatě stejně: 5,- za odchozí platbu dělá ten účet nepoužitelný, kartu na placení bych využíval, kdyby to byla vracecí kreditka. Kromě toho nabízeli i 3 měsíce zdarma.

Je vidět, že díky slušnému úroku mají peněz jako šlupek, ale ta pětikačka v podstatě brání jakémukoli rozumnému využití a v dalším rozvoji. Škoda, buď se srovnají nebo můžou snížit úroky a pak to úplně zabalit.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků