Pojištění stornopolatků

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Elv01 4. 9. 2012 13:10

Dobrý den,

chtěl bych uzavřít pojištění pojištění stornopoplatků, a zajímalo by mě která pojišťovna má nejmenší spoluúčast?

Co jsem prohledal net, tak jsem zatím našel nejvýhodnější pojištění u této pojišťovny: Mondial Assistance ve výší 10/20%

Nevíte o pojišťovně, která má nižší spoluučast?

Je možné si pojisti i individuálně zajištěnou dovolenou, kdy se rezervuji pobyt e-mailem a zaplatím zálohu na jejich účet.

Zajímám se o to, z toho důvodu, že mám dvě malé děti a už jsem dvakrát musel kvůli jejich nemoci dovolenou zrušit.

Děkuji za pomoc
Elv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 9. 2012 13:36

Nebylo by v tomto případku vhodnější Last Minute s odjezdem/odletem následující den ;-)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elv01 4. 9. 2012 13:46

Tomáš Marný píše:Nebylo by v tomto případku vhodnější Last Minute s odjezdem/odletem následující den ;-)?


Naposled nám dcera onemocněla v noci před odjezdem na dovolenou. Navíc chci jet do specifické oblasti, kde už nemusí být nic volné co by odpovídalo našim požadavkům, a bylo to zároveň za rozumné peníze.
Elv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 9. 2012 14:03

Ono to asi nebude tak jednoduché, na tom by každá pojišťovna prodělala.

Dej si do Google "pojištění stornopoplatky zájezd", většina nalezených odkazů je sice staršího data, ale velmi pravděpodobně budou popisované podmínky platit stále.
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2012 14:09

Taky bych velké naděje do toho, že pojišťovna bude plnit, nedával.

http://www.penize.cz/cestovni-pojisteni ... i-vylukami

Každopádně pojišťovně Chartis bych se určitě vyhnul.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elv01 4. 9. 2012 16:43



Děkuji za odkaz, zkusím najít jinou pojišťovnu. S plněním se storna pojištění už zkušenosti mám, a to takové, že peníze jsem dostal bezproblému, ale byla tam velká spoluúčast, proto bych pro příště volil jinou pojišťovnu.
Elv01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 4. 9. 2012 16:49

A neni lepsi se domluvit tam, pres koho budes zajezd objednavat? Oni maji obvykle lepsi podminky - pripadne za to same levnejsi cenu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2012 16:52

Jak velká byla spoluúčast? Jestli do 20 % a máš zkušenost s tím, že pojišťovna skutečně plní, vzal bych to.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků