Spotřebitelský úvěr u Ge money je nehorázná lichva

Spotřebitelské úvěry, kreditní karty, leasing

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod SocPredator 30. 6. 2006 11:55

Michal P píše:Docela by mě zajímalo kdo byl nucen podepisovat takový nehorázný smlouvy. Když si beru úvěr tak přece nepodepíšu první co mi kdo nabídne ale hledám, dnes neni potřeba cokoliv obíhat je tu internet, zdarma infolinky apod. /quote]


Nikdo nebyl nucen. To jen nějaká lama něco podepsala a pak se se svou blbosti šla pochlubit na internet 8)
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jonathan 10. 10. 2006 21:27

Nemam nic moc konkrétního k tématu, jenom chci prohlásit, že s GE už nikdy nic. Jsou to zloději nejhorší na trhu. Šiřte tuhle zprávu dál a snad bude líp. Aloha
Jonathan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mario 26. 10. 2006 20:48

2 Jonathan: Spíš bych šířil, že jsi hlupák, stejně jako spousta dalších, a ne že GE jsou zloději... Já měl od GE taky půjčku, kterou jsem refinancoval, ale jestli někdo podepíše smlouvu kterou nečte, tak je fakt hlupák který může nadávat tak akorát sám na sebe a ne na GE. Nejen GE ale i mobilní operátoři ví, že Češi to je banda naivních hlupáku kterým když se něco slíbí, tak se zaprodají i ďáblu...
Když najdeš spoustu hlupáku kteří si od Tebe vezmou takovou půjčku, tak jim jí začneš dávat levněji? Budeš zkoušet co vydrží... Ty ani GE se nebudete chovat jako dobročinný spolek který bude šetřit chudáčky lidi ale budeš usilovat co nejvyšší zisk, ne?
Nedělám to ale znám to, možná bych to dokázal provést...
Mario
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ri.va 27. 10. 2006 20:41

Dovolila bych si souhlasit s tím anonymem z ledna - když se v tom někdo vyzná, tak se to kecá, že ti ostatní jsou volové. Ale člověk nemůže vědět všechno. Já jsem ve všech oblastech, ve kterých jde o peníze, totálně neohrabaná, a už několikrát jsem zjistila, že i když několik dní hledám a studuju všechno možné, stejně mi pak něco unikne. Smlouvy si můžu číst třeba pětkrát a nevidím nic špatného, protože nevím, po čem mám koukat. Nakonec jsem to vzdala a zařadila se k lidem, za které tyhle věci prostě zařizuje někdo jinej. Nemám na to a děsím se chvíle, kdy to nepůjde a budu muset sama. Obvinit někoho z blbosti je příliš snadné...
ri.va
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jonathan 27. 10. 2006 23:59

Ježiš, takový jako ty mam nejradši. Šalamounovo...však to znáš.
Můj příspěvek se týkal toho, že GE ma jedny z nejhorších podmínek na trhu ( v rámci solidních poskytovatelů finančních služeb). Tak až se tě někdo zeptá na radu, tak nedělej nejchytřejšího člověka na světě, protože jim bezesporu jseš, ale poraď jim něco jinýho než GE. A o tom to je.
Jonathan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků