pojištení dítěte

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 16:41

Ahoj. Chtěl bych s Vámi trošku podělit i poradit ohledně mého prcka,kterému budou v lednu 4 roky.
Když se narodil ,tak pár měsíců po nabídl tchánovo velmi dobrý známý ,že něco pro malého sestaví. jelikož ke tchánovy mám důvěru ,tak jsem to moc neřešil. Slíbili ,že než žena pujde pracovat ,tak to budou platit oni. Jenže ted to zkoumám a čučim jako blázen. a nejraději bych to nějak změnil. Rušit bych to asi nechtěl . bylo by to dost ztrátový. Sepíšu sem ,jak ta smlouva vypadá:
Je to pastelka od Allianz

spořící složka : 1000kč v případě smrti 20000 kč vyplaceno

smrt úrazem 20000kč + trvalé následky 300000 kč s progresí až 500% + Denní odškodné 150- kč tp vše dohromady za mesíční pojistné 81 kč.

připojištění pobytu v nemocnici : 200 kč denně za 33kč měsíčně
připojištění závažných chorob:300000 kč za 42 kč měsíčně
připojištění zproštění placení pojistného ,když bude invalidita za 12 kč za měsíc
a pak
připojištění nás jako rodičů pro případ smrti a nebo plné invaliditi a to já 129 kč měsíčně a žena 127 kč měsíčně

takže dohromady platím za vše 1424 měsíčně což je hrůza.

já bych nejraději snížil spoření na 500 kč ( minimum) a pak bych zrušil všechny připojištění + bych navýšil trvalé následky na 600000 kč. co vy na to?
Naposledy upravil vorry dne 4. 10. 2012 17:22, celkově upraveno 1
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 4. 10. 2012 16:43

Takze ctyrlete dite ma zivotni pojisteni a platite mu pripojisteni pobytu v nemocnici jo?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 10. 2012 17:13

"tchánovo velmi dobrý známý", "ke tchánovy mám důvěru"... dál jsem to nečetl, ale pokud je tvoje finanční gramotnost na podobné úrovni jako znalost českého jazyka, tak to odpovídá...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 17:29

S474N píše:Takze ctyrlete dite ma zivotni pojisteni a platite mu pripojisteni pobytu v nemocnici jo?

bohužel ano,ale to jsme třeba už i využili,protože byl malej na operaci a 14 dní tam ležel. Dle mého je to ale u dítěte nesmysl.

-- 4. 10. 2012 18:30 --

mikicz píše:"tchánovo velmi dobrý známý", "ke tchánovy mám důvěru"... dál jsem to nečetl, ale pokud je tvoje finanční gramotnost na podobné úrovni jako znalost českého jazyka, tak to odpovídá...


Píšu zde ohledně rady a ne abys mi tady hodnotil mou gramatiku ty chytráku
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 18:56

Pastelka jde pracovat a postavit jako rizikovku. Navíc Allianz je co se týká plnění velmi dobrá pojišťovna. Co s tím, to si musíš rozhodnout sám, já bych zredukovala spořící složku a navýšila rizikovou - a to i pro tebe popř. i na manželku.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 19:03

No o tom uvažuji i já. Jinak já mám na sebe RŽPD od Uniqa na 500000 kč na smrt(jakoukoli) + trvalé následky na 400000(progrese 500%) a denní odškodné 200 kč
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mikicz 4. 10. 2012 19:05

Radit ses měl předtím než jsi to udělal, teď už je pozdě. Udělat hovadinu a pak přiijít brečet že ti má někdo poradit co máš dělat je druh chování, na který už začínám být alergický.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 19:05

Pojistné částky musíš zvážit ty - já o tobě nevím zhola nic, jaké máš příjmy,, jaké máš dluhy.... Ale RŽPD je jedno z nejlevnějších pojištění, a vůbec není špatné. Navíc se Uniqa při plnění moc necuká, jako to začíná předvádět jedna dlouho vychvalovaná pojišťovna.

-- 4. 10. 2012 20:06 --

mikicz píše:Radit ses měl předtím než jsi to udělal, teď už je pozdě. Udělat hovadinu a pak přiijít brečet že ti má někdo poradit co máš dělat je druh chování, na který už začínám být alergický.


Nj, kdyby aspoň napsal, kolik za to dá, když mu s tím pomůžeš.... Zadarmo pracují asi jenom v Partners a Patrik- taky to podle toho vypadá - i tady těch dotazů...
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 20:48

mikicz píše:Radit ses měl předtím než jsi to udělal, teď už je pozdě. Udělat hovadinu a pak přiijít brečet že ti má někdo poradit co máš dělat je druh chování, na který už začínám být alergický.



jak jsem psal hned v prvním příspěvku. Dělal mi to tchán přes svého kamaráda. Jenže když mi nedávno ten jeho kamarád chtěl udělat havarijku na auto za 25000+ povinné ručení a že prý ho levněji nikde neseženu.Nakonec ho mám i s povinným za 8300kč.Tak jsem se na tuto smlouvu od allianzu pořádně podíval a ted to chci nějak zmírnit.O jeho kamarádovy si myslím své . A to ještě měl tu drzost udělat letos ještě jedno IŽP ,ale zase z jiné pojištovny ,ke které nedávno přešel. Tuším něco od ČPP .To už jsem tchánovi nedovolil podepsat. Nechápu jak může kamarád tohle dělat. To není kamarád ale svin...
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 20:54

Bože 8300 za POV+HAV? To máš bávko?
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 21:01

ne kia ceed sw 2010, proč? je to drahý? no jeden server na netu mi to nabízel za 4600 ,ale u nějaké servisní pojištovny,která na netu nemá moc kladné reference
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 21:10

Jo, to mi přijde celkem dost drahé.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 4. 10. 2012 21:13

A smí-li se zeptat kolik platíš ty a nebo kolik některý tvuj kámoš?
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 4. 10. 2012 21:19

Pokud to máš 1,6 tak za tohle auto bych platila POV+HAV 4520 ročně s úrazovkou na mega zadarmo. A to jsem koukla jen na jednu pojišťovnu. Já mám 1,8 a platím POV 1660,- havárku neplatím.
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 4. 10. 2012 21:24

Záleží na bonusech, ne?
Thom
Diskutér

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků