FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Rop 2. 4. 2007 10:55

A ani v obchodním rejstříku nejsou digitalizovány závěrky firmy ... takže smolík
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 4. 2007 11:05

Nějaké info jde stáhnout tady:
http://www.fio-zalozna.cz/o_zalozne.itml
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod osobne 2. 4. 2007 16:21

Jakýsi Petr Marsa a Romuald Kopún společně ovládají FIO, mají k dispozici více než 60 % hlasovacích práv. Takže, když se spolu dohodnou, tak můžou s vloženými prostředky udělat skoro cokoliv a nikdo z ostatních "družstevníků" to nemůže nijak ovlivnit.
:? :? :?
"osobne" je o5 z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
osobne
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 2. 4. 2007 18:13

I ty soudče ... ty asi neznáš zákony tohoto státu ... ono to zase není jednoduché udělat skoro cokoliv :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 2. 4. 2007 21:54

osobne píše:Jakýsi Petr Marsa a Romuald Kopún společně ovládají FIO, mají k dispozici více než 60 % hlasovacích práv. Takže, když se spolu dohodnou, tak můžou s vloženými prostředky udělat skoro cokoliv a nikdo z ostatních "družstevníků" to nemůže nijak ovlivnit.
:? :? :?"/quote]


jj přesně 37,5% + 37,5% = 75% = 3/4% To jsem dobrej co? :lol: :mrgreen:
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 3. 4. 2007 00:08

osobne píše:Jakýsi Petr Marsa a Romuald Kopún společně ovládají FIO, mají k dispozici více než 60 % hlasovacích práv. Takže, když se spolu dohodnou, tak můžou s vloženými prostředky udělat skoro cokoliv a nikdo z ostatních "družstevníků" to nemůže nijak ovlivnit.
:? :? :?"/quote]

Jj, je to tak. Když jsem byl loni na jejich schůzi, byla to legrace. Plná místnost družstevníků po jednom hlasu oproti tisícům hlasů majoritních dvou družstevníků :-) Berte to pozitivně, je to podobné, jako když je majoritní akcionář. Takovou IC Banku ovládá téměř jen jedna fyzická osoba se sídlem v Malajsii a taky žije :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dalich 3. 4. 2007 00:15

Od konce března lze přes internet zadat zahraniční platby. Více je tady http://www.finexpert.cz/Bleskovky/Fio-z ... fault.aspx

Na ceny se ale raději nedívejte... Ale aspoň, že to jde.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dalich 6. 4. 2007 06:03

osobne píše:
Rop píše:I ty soudče ... ty asi neznáš zákony tohoto státu ... ono to zase není jednoduché udělat skoro cokoliv :-)s/quote]
Já vím moc dobře, jak jsou zákony děravé, nepřehledné, vzájemně si odporující a hlavně nevynutitelné. Právní prostředí v ČR je jedna velká nepřehledná džungle. Na zákony ČR bych rozhodně nespoléhal, raději se spolehnu na svůj zdravý úsudek. :P :P :P"/quote]


Toto je jediná odpověď na tento příspěvek. Nevykládejte si to zle, ale ostatní jsem smazal 8) Byly mimo téma a jen by zbytečně mátly čtenáře hledající informace o Fio. O politice můžeme pokecat v hospodě nebo na jiném místě fóra, příště tady už jen k věci = FIO, život před ním, s ním a po něm :wink:
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rop 6. 4. 2007 10:21

Jo ... chtel jsem se zeptat ... jak to je s tím ukládáním hotovosti na účet? Můžu jenom v pobočkách FIO nebo i v pobočkách RM-Systému? Každopadně ja ve městě nemám ani jedno což je zatím jediná překážka v tom abych přešel k FIO .... To kámoš je z Přelouče a studuje v Brně ... tak jsem se divil, že ještě FIO nemá :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 7. 4. 2007 15:57

Rop píše:Jo ... chtel jsem se zeptat ... jak to je s tím ukládáním hotovosti na účet? Můžu jenom v pobočkách FIO nebo i v pobočkách RM-Systému? /quote]

Na RM-Systému to nende :-( Lze to jedině přímo na úřadovně, kde je pokladna, což jsou jen ty vybrané. Tuším, že to jde i přes ČSOB a sběrný účet FIO, kde uvedením variabilního symbolu ve tvaru účtu FIO se vklad připíše. Jenže si ČSOB za to zinkasuje 30 Kč, protože majitelem sběrného účtu je FIO, vkladatel je tedy 3. osobou, a ta to platí. Lze to obejít poštovní poukázkou. Je to 20 Kč, trvá to přesně 2 dny, ale jde to.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod henry_99 9. 4. 2007 16:16

Obecně: jak často potřebujete vkládat hotovost na účet? :-)
Jsme tací, jaké nás vidí ostatní, proto je tak těžké být sám sebou...
henry_99
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 9. 4. 2007 18:21

Každej měsíc alepoň jednou a minimálně 5 - 10 tisíc ... a to vlakem do Brna tahat nechci :-(
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 4. 2007 16:53

Hotovost na účet jsem vkládal naposledy před cca 8 lety.
Nemám většinou jiné zdroje příjmů než výplatu a ostatní příchozí platby např. přeplatky na daních si též nechávám posílat na účet.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 18. 4. 2007 15:21

PatrikChrz píše:
WonDrak píše:nejde náhodou založit učet na pobočce RM-Systemu? Peníze vkládat nepotřebuju, posílal bych si je tam přes KB (G2)s/quote]
předpokládám, že ano, co jiného by tam už dělali, když vkládat peníze tam nejde /quote]

přesunuto z jiného fora
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 18. 4. 2007 17:32

Rop píše:
PatrikChrz píše:
WonDrak píše:nejde náhodou založit učet na pobočce RM-Systemu? Peníze vkládat nepotřebuju, posílal bych si je tam přes KB (G2)s/quote]
předpokládám, že ano, co jiného by tam už dělali, když vkládat peníze tam nejde /quote]
[i]přesunuto z jiného forar/i]


když jsem ten můj příspěvek, tak jsem měl otevřený obě diskuse a je vidět, že jsem se rozhodl špatně :lol:

Ale dneska jsem tam byl a že prej to i uměj :lol: tak si ho asi v brzké době založím, jako záložní účet.

pro znalé: (škoda že teda nepojedu do toho jinýcho města, přijdu o tu schůzku s těma holkama :mrgreen: )
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků