jakou banku vybrat?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Ondrasz 8. 10. 2012 11:24

No tak kdyz jim napise, tak ho mit treba bude.:) Prijde mi to logicke po tom co tady napsali.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 8. 10. 2012 11:35

no tak ok,uvidíme s čím se vytasí. já na účtě žádné závratné sumy nemám. Spíše od výplaty k výplatě :-)
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod karel9 8. 10. 2012 12:58

Pokud byste si vybral účet GENIUS GRATIS od GE (podle mě jeden z nejlepších účtů zadarmo - karty, transakce, výběry, internetbanking - vše zadarmo), tak Vám muzu poskytnout kod pro jeho založení. Kod je 9000640417. Platnost kodu je do 4.11.2012

Již jsme min. 2, proto pokud kod použijete, budeme mít zaručen účet zdarma všichni. (Účet na jeden kod si múže založit 3-9 lidí)

Pokud kod použijete, prosím jenom o info na mailtome@seznam.cz.
Díky...
karel9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DrumSession 8. 10. 2012 13:16

vorry píše:no tak ok,uvidíme s čím se vytasí. já na účtě žádné závratné sumy nemám. Spíše od výplaty k výplatě :-)

No ale tak by to mělo být, aby koncem mesice zbylo jen na b.ú. pár drobných a ostatní finance spotrebovat, ulozit, investovat...
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 8. 10. 2012 13:32

Komerční banka píše:Dobrý den,

vážíme si každého našeho klienta, proto bychom se s Vámi rádi spojili a tuto záležitost projednali blíže. V případě zájmu nám, prosím, do soukromé zprávy zde nebo na http://www.facebook.com/komercni.banka napište svůj telefonický kontakt a preferovanou dobu spojení a my se ozveme zpět. Děkujeme.

:shock: :shock: :tleskani ;-) dobrý krok od Komerčky.
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 8. 10. 2012 15:23

me uz ta zuno s 1,8 pa nejak nebavi. reseni ?
DNSTUFF
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalamancharo 8. 10. 2012 15:42

Peníze bych dal do Air kvůli TOP3 garanci (zvlášť máte-li +0,2%) nebo do MSD (máte-li poblíž pobočku, abyste mohl peníze v případě nutnosti vybrat).
kalamancharo

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 16:04

Případně MPÚ. Na rozdíl od MSD má internetové bankovnictví a do konce roku lze využívat daňového triku, takže účet s úrokem 2,55 % vychází efektivně jako 3 %.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod qsubt 8. 10. 2012 16:21

MPU - no i kdyby k 1.1.2013 pak nechali 2.55% normalne s dani a pripisovali uroky kazdy den jako ted, porad by byli konkurenceschopni... pac odchozi platby za 0Kc a zadne podminky nevybirani... teda az na ten vstupni poplatek no..
huh?
qsubt
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 16:28

Tak uvidíme, klidně budu po Novém roce znovu stěhovat :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod ivo_2 8. 10. 2012 19:11

Vyšel nový článek s tabulkou
http://www.penize.cz/sporici-ucty/24349 ... -ten-pravy

A jak je to s účtem od Creditas ? Mají úrok 3.5 % .Aspon to mají na svém webu . A mají i IB .
ivo_2
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 8. 10. 2012 19:19

Účet Creditas je tak trochu podvod. Nejde o spořicí účet, tak jak ho většinou chápeme, ale o vklad s 3 letou výpovědní lhůtou.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod vorry 9. 10. 2012 13:32

No tak jsem i psal kdy se mají ozvat a zatím ticho po pěšině :-)
Musí si můj účet asi dopodrobna prozkoumat ,jestli jim to vůbec stojí za to mi nějakou výhodu dávat :-)
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vorry 12. 10. 2012 08:01

no tak stále nic. takže příští týden to začnu nejspíš řešit a nejspíš padne volba na tu FIO
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 10. 2012 10:18

od června, kdy porušila KB své vlastní VOP mám mít veden účet zdarma, ve středu jsem nahlédl do historie a byl mě vrácen za minulý měsíc pouze poloviční poplatek za vedení balíčku..Takže asi tak k celé Komerční bance.. danou věc jsem reklamoval ještě tentýž den, ale bankovní poradkyně, ač slíbila, že se ozve, tak dodnes už nezavolala..smutné to jednání od banky..

-- 13. 10. 2012 11:20 --

Mimochodem, když jsem si stěžoval minulý měsíc na nefunkční bankomat u GE Money bank na facebooku, nejen, že se omluvili tam, ale i slušně zavolali a omlouvali se znova.. Alespoň malé srovnání, jak se chovají v bance, kde nevložíte ani haléř za vedení a jak se můžou chovat v bance, kde platíte jak mourovatý na úrocích za hypotéku a různé další nesmyslné poplatky
dr._lukas
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka