AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Michal P 6. 6. 2007 20:49

Agrokombinát Slušovice ?
Skončil soud s Františkem Čubou: verdikt bude 27. června. Okresní soud ve Zlíně ukončil jednání v případu bývalého předsedy Družstevního agrokombinátuve Slušovicích na Zlínsku Františka Čuby, stíhaného za neoprávněné podnikání bývalé "vnitropodnikové" banky družstva. S Čubou jsou stíháni bývalý ředitel banky b]Arnošt Traxlerr/b] a Pavel Drha, který vedl družstvo po transformaci. Rozsudek soud vyhlásí 27. června.Loni v prosinci uložil soudce Ivan Holík Čubovi soudním příkazem trest odnětí svobody na jeden rok s tříletou podmínkou. tb]Deset měsíců vězení s tříletou podmínkou uložil Traxlerovir/b] a Drhovi.

http://www.blisty.cz/files/isarc/0006/20000607b.html

něco je taky zde http://www.totem.cz/enda.php?a=101150
Naposledy upravil Michal P dne 6. 6. 2007 21:07, celkově upraveno 1
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 6. 6. 2007 21:10

Michal P: no ted už to je na lízátko :-)

Podnikání s tímto pánem já osobně bych nevěřil ... ale samozřejmě záleží na názoru každého z nás :-)
Naposledy upravil Rop dne 7. 6. 2007 05:41, celkově upraveno 2
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Haloo 7. 6. 2007 10:10

Rop píše:Michal P: no ted už to je na lízátko :-)

Podnikání s tímto pánem já osobně bych nevěřil ... ale samozřejmě záleží na názoru každého z nás :-)i/quote]


Ja osobne bych sel radsi do podnikani s timto panem, nez s panem Michalem_P ... ale samozřejmě záleží na názoru každého z nás :-)

Kdo se snazi podrazem napravit "podle jeho nazoru podraz" neni pro me ten spravnej partner.
Haloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 7. 6. 2007 11:22

Panove, kdo co vite o minulostech vasich sefu nebo majitelu firem, ve kterych pracujete? Navic tahat na svetlo veci stare 7 let :roll:

Zajimave je, ze informaci o tom, ze byl jeden z kandidatu na kreslo ministra informatiky po Mlynarovi uz zde nerekne. Nebo taky to, ze ucil na Ústavu financí a účetnictví Fakulty managementu a ekonomiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 7. 6. 2007 14:22

Pokud ten pán je zodpovědný za stav oněch webových stránek (i když jsou firemním intranetem), tak jsem rád, že ministrem informatiky nebyl :roll:
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helax 99 7. 6. 2007 16:00

Nelíbí se mi investice 1190 kč, říká se kredit 800 kč, nikdo mi neřekne, zda to je předplacená karta či kreditní paušál jako Vodafone . Ceny s DPH osotatní sítě jsou drahé oproti Felicia ( 3,80 ). Cena sms by snad šla, ale paušál 39 kč. Nevím, náklady, v minulosti spousta podvodníků, co se chtějí přiživit, naslibují hory doly a p*d.
Lidi jsou opatrnější.
helax 99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 7. 6. 2007 16:14

helax 99: kredit jakoze to muzes provolat. Je to jinak klasicka pausalovka. Zaplatis 39 Kc a potom podle toho, co si provolas.

Ohledne "drahosti" - zalezi kam volas. Samozrejme, ze pro tvoji kombinaci se nemusi najit vhodna alternativa, nicmene obecne plati, ze pokud i protistrana ma AVOX, tak se na lepsi cenu jinde nedostanes.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 7. 6. 2007 20:11

Michal P píše:Agrokombinát Slušovice ?
něco je taky zde http://www.totem.cz/enda.php?a=1011501/quote]
Já chci jen dodat, že to "něco" z Totemu je celkem důležité. Tam se totiž dozvíme proč stál pan Traxler před soudem, co měl "na svědomí" a jak to celé dopadlo :!:
Pro ty, kterým se to nechce hledat
oquote="Totem"]Objasňování hospodářské kriminality spjaté s kolosem trvá osm let. Až v zimě 1998 se „Mesiáš z východu“ a společníci Arnošt Traxler, dříve ředitel vnitropodnikové banky a Pavel Drha, šéf agrokombinátu po transformaci dostávají k Okresnímu soudu ve Zlíně. b]Obžalováni jsou proto, že v osmdesátých letech zřídili vnitropodnikovou banku. Ta poskytovala služby i klientům, kteří nebyli členy družstva. K fungování takové banky by přitom, podle obžaloby, musela dát souhlas Česká národní banka.
Já Osobně
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 7. 6. 2007 20:22

Já Osobně: jak nekde jiz napsal Haloo, nekdo se stara o to, jak jine poskodit. My se zase starame o to, jak sobe prilepsit. A to je zasadni rozdil mezi myslenim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 7. 6. 2007 22:28

Mě osobně se ta spol prostě nelíbí. Tím končím :)
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 8. 6. 2007 08:16

WonDrak: me se zase nelibi spolecnost Skoda :lol:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 8. 6. 2007 10:39

:lol:
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vladaman 8. 6. 2007 21:55

Ale ani na jednom fóru jsem se nedozvěděl účtování.60+30 nebo 60+1? Kolik stojí 1kilobajt-APN internet?
vladaman
vladaman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 11. 6. 2007 10:05

vladaman: uz to tady probehlo, uctovani je 60+1. A uctovani inetu bohuzel nevim.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod helax 99 11. 6. 2007 10:53

Říkali že ostatmí ceny - viz ceník O2.
helax 99
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků