pojištení dítěte

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 7. 10. 2012 20:39

Ta Pastelka je jako produkt docela průser, pochází z předkrizové doby, kdy se pojišťovny stylizovaly do rolí takových lepších spořitelen. Pastelku zkonvertuj na Rytmus (taky Allianz - kdyby něco), tak nepřijdeš o peníze, přitom si pořídíš daleko lepší pojistný produkt.
krásná sereminazáda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vorry 7. 10. 2012 20:44

jj ,vím ,že Allianz má pro dospělé rytmus a co jsem se díval na netu ,tak je jedním z lepších IŽP ,ale ono to nějak jde předělat pastelku na rytmus?
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod krásná sereminazáda 7. 10. 2012 22:47

Jde to udělat k výročnímu dni (ke dni, kdy měla smlouva počátek - takže je to jednou za rok), dojde k převedení jednoho produktu ižp na druhý. Ačkoli když tak teď přemýšlím, tak se mi zrovna tahle konverze P na R vlastně nepovedla, měla nějakej technickej zádrhel (nesouhlasil pojistník a pojištěné osoby - ale to se dá předem ověřit). Existuje i možnost uvést P do splaceného stavu a už na ni vkládat jen udržovací částku (jednou ročně mimořádný vklad 1 000 Kč), která pokryje poplatky na vedení. Tím se P "zbavíš".
krásná sereminazáda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vorry 8. 10. 2012 07:34

No kdyby mi tam vynaložené finance zůstali při tom převedení na Rytmus,tak bych o tom docela vážně uvažoval. Byl bych pojištěný sám a malýho bych si připojisti pod sebe na úraz a hotovo. Takhle jednoduše by to tedy šlo ?
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vorry 9. 10. 2012 13:31

No ,když o tom přemýšlím,tak je to sice hezký převést to na rytmus,ale to mi tam zase pujdou peníze až do důchodu,takže na ně nebudu moci sáhnout.,kdežto ted je to do synovo 26 let. A krom toho já na sebe už jedno IŽP mám a to konkrétně u Uniqa poj. + již zmíněné RŽPD od téže poj. a dohromady už na tyto 2 smlouvy mám úsporu 12000kč (1800kč) na odpočtech.

Takže když to vezmu tak budu mít lepší produkt,kde malýho pojistím na úraz pod sebe ,ale na peníze se dostanu déle.
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fantucci 9. 10. 2012 17:38

konverze Pastelky na Rytmus znamená znova platit počáteční náklady či nikoliv?
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod vorry 10. 10. 2012 07:29

No z toho co psala paní ,tak ne. ale dnes jdu do pobočky a zjistím to :-)
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vorry 10. 10. 2012 10:50

Tak to jde jen pokud máš na smlouvě 1. dítě a musí mu být 16 let.
vorry
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Joshua_ 16. 10. 2012 15:17

Zruš všechno, zamáčkni slzu, už to nikdy neudělej a udělej si jednu smlouvu, kterou nebudeš každý 2 roky měnit. Buď pro všechny 3, nebo pro sebe a pro manželku s dítětem zvlášť.

Za 1 500 Kč na který jsi zvyklý, budeš mít životní pojistku jako kráva.

Můžu se zeptat jaké máš likvidní rezery?
Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Joshua_
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vorry 16. 10. 2012 21:21

no já to nakonec pozměnil tak ,že jsem snížil spořící složku na 400+ TN jsem nastavil na 600000 . k tomu závažné nemoci 300000 a úraz je tam ze základu na 30000 pak tam mám asi 2× za 6 kč nějký zproštění placenía dohromady je to na 624 kč i se spořením. Rušit se mi to vzhledem k počátečním nákladům nechtělo.
vorry
Návštěvník

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků