AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 12. 6. 2007 12:06

Presne jak rika helax99.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod don.pete 22. 6. 2007 08:31

hele zdá se mi to jako mrtě podvod,ale jsem strašně zvědavý člověk,a proto do toho jdu.Nevim jestli se mi to vyplati nebo ne,ale třeba mě to někdy překvapí.
don.pete
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 6. 2007 09:52

don.pete: podvod, ktery bezi vice nez rok? Odkud jsi?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 23. 6. 2007 16:59

Přečtěte si poslední příspevěk od SP http://forum.finexpert.cz/viewtopic.php?t=21&start=1260 a přemýšlejte trošku o tom, kdo je majitelem sítě a z pohledu do minulosti, jakou ma budoucnost ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Já Osobně 23. 6. 2007 19:19

don.pete píše:hele zdá se mi to jako mrtě podvod,ale jsem strašně zvědavý člověk,a proto do toho jdu.o/quote] Heh, tak ty seš jedlej :lol:


quote="soptik21"]přemýšlejte trošku o tom, kdo je majitelem sítě a z pohledu do minulosti, jakou ma budoucnost ;-)-/quote]
Narážíš na Arnošta? Vždyť se to řešilo už výše :roll: Jinak nechápu, co má poslední příspěvek od SP společného zrovna z Avoxem? Než to (možná) za pár let pochopím, mohl bys mi to vysvětlit už s předstihem? :mrgreen:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Návštěvník

Odeslat příspěvekod soptik21 23. 6. 2007 22:15

Myslel jsem tohle:"podvod, ktery bezi vice nez rok? Odkud jsi?"

Nejde o Avox,ale o "cerstve" MLM ;-)
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mol191280 24. 6. 2007 08:13

Ahoj.
Věřím tomu, že těch 10 000 budou do dvou let mít. I když zase na druhou stranu ne každý tomu věří. Jsou lidé co raději budou draho volat než aby do toho šli.
mol191280
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 24. 6. 2007 11:54

soptik21 píše:Myslel jsem tohle:"podvod, ktery bezi vice nez rok? Odkud jsi?"

Nejde o Avox,ale o "cerstve" MLM ;-)
Aha, tak to pak jo :) Amway to taky v začátcích neměl jednoduché :wink:

Já Osobně 8)
Já Osobně
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 25. 6. 2007 08:50

Jak se vseobecne rika, jsou tri typy veci, ktere se daji najit v kazdem MLM - problemy, vymluvy a penize. Nekdo holt chce hledat problemy, jinej zase vymluvy a ten zbytek penize. Vsechno se tam najit da - i v AVOXu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soptik21 13. 7. 2007 12:31

Jelikož S474N odmítl v diskuzi o Amway odpovědět na otazky tykajici se Avoxu "preposilam" tyhle konkretní dotazy sem...
SP píše:Takze registrace do systemu je zdarma? A jak se tedy u Vas stane clovek obchodnim zastupcem aniz by si poridil nekterou ze Sad obchodniho zastupce?

Ja se tedy ptam: musim si jako obchodni zastupce poridit nekterou ze Sad obchodniho zastupce? Pokud ano, kolik me to bude stat a co za to dostanu? A pokud se rozhodnu spolupraci ukoncit, kolik penez mi AVOX vrati? Je Vam opravdu tak zatezko odpovedet na takoveto zakladni dotazy? Pokud neodpovite, nesmite se divit, ze to vzbuzuje neduveru.

Co me jeste v AVOX ceniku zarazilo, jsou poplatky za zruseni provizniho uctu. Muzete mi prosim nejak vysvetlit, o co se jedna?

Dale mam otazku k podmince 100b, ktere musite mit, abyste mohl dostat Avox bonus. Jak mate sanci tyto body nasbirat? Neni mi jasne, zda se jedna o Vase osobni body nebo body za celou organizaci.

Dale, smirte se s tim, ze to, na zaklade ceho se posuzuje letadlo, neurcujete Vy. Ja jsem Vam pouze uvedl odkaz na dostupnou literaturu s citaci, ostatni si v tom jiz jasno udelaji sami. Ono je to totiz trochu slozitejsi nez jak to vidite Vy. Za letadlo muzete podle legislativy v nekterych zemich oznacit i cinnost, pri ktere jediny zpusob, jak muzete ziskat investovane penize zpet (pozor ne na slevach!), je, ze privedete nove lidi nebo kdyz usili, ktere byste musel vynalozit pri prodeji produktu je neumerne vysoke ve srovnani s provizemi z nove vstoupivsich lidi. To je prave spojeno s tim, ze produkt, ktery nabizite, musi byt prodejny i mimo Vasi Asit. Pokud totiz muzete produkt prodat, muzete investovane penize vydelat zpet aniz byste musel privest dalsi cleny.
Uz samotny fakt, ze mate provize z novych lidi, je dostatecne varujici:

Cituji z http://www.ftc.gov/bcp/conline/pubs/invest/mlm.shtm

"If a plan offers to pay commissions for recruiting new distributors, watch out! Most states outlaw this practice, which is known as "pyramiding." State laws against pyramiding say that a multilevel marketing plan should only pay commissions for retail sales of goods or services, not for recruiting new distributors."

U nas bohuzel je legislativa derava jak reseto, takze podle ceske legislativy jsou letadla nepostizitelna. To vsak nemeni nic na tom, ze jsou nemoralni.
"Nehledej příležítost, hledej trend."-najdi trend a příležitost přijde!
******
"Nedívejte se čím musíte projít, ale kam jdete." - B.Y.
******
"Vítězové nikdy nekončej a ty co končej, tak nevítězej." - D.Y.
soptik21
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 16. 7. 2007 19:52

najdi is nejbližšího obchoďáka tvému bydlišti a ten ti všechno vysvětlí, i když podle tvých otázek nevím.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 13:32

Slávek: Jak se hledá takovej nejbližší obchoďák ? :lol:
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 13:55

Nikel: stejne jako v AMWAY.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 14:06

S474N: A tam se hledá jak ?
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 14:37

Nikel: To bys nam mel rict ty, ne?

Nikel píše:Radši budu volat s amwayákama za korunu a za body než s něčím jiným zadarmo a za prachy :wink:n/quote]
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků