AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 14:41

S474N:
Já to nevím, tak proto se ptám a ty to víš, tak mě stačí když odpovíš.

Ta citace je z jiného fóra a nevím proč se na ní teď odkazuješ.
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 15:07

Z jineho fora? Zajimave, ja mam v URL porad "forum. finexpert.cz", takze forum je to urcite stejne.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 15:40

S474N: Jop, to máte pravdu, bude stačit když řeknu podfórum nebo jiná sekce fóra ?

Otázky se možná jenom přehlídly, tak je sem hodím znovu.

Jak se hledá takovej nejbližší AVOX obchoďák ?
Jak se hledá takovej nejbližší AMWAY obchoďák ?
- podle tebe to je stejný, ale já nevím odpověď ani na jednu otázku, tak nemůžu soudit a rád bych tedy věděl jak to ve skutečnosti je
A jaký důvod má citace v této debatě z jiné sekce ?
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 7. 2007 16:04

Nikel: nazyvejme to "tema", tak jak to ma byt.

Odpoved - nehleda, najde si te sam. Pripadne bud proaktivni a napis si na email a urcite ti nekoho v tve lokalite doporuci.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikel 20. 7. 2007 16:21

S474N:

Tak říkáš, že se nejdřív hledá stejně jako u AMWAY a potom se vlastně nehledá, mám v tom trochu chaos, ale dejme tomu :P

Mno a možná už se blížíme i k poslední odpovědi:
A jaký důvod má citace v této debatě z jiné sekce (pro některé - z jiného téma) ?
Nikel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 21. 7. 2007 11:22

Nikel: uplne stejny, jako tvuj zbytecny dotaz.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uruluk 2. 8. 2007 13:24

slyšel jsem že to tam mají založený na koncepci jako nějaká velká firma ta taky pokud používají zaměstnanci a všichni kolem te firmy jednoho operátora tak dostanou spoeciální tarif který je levnější, tak žeprý na tom pracuje i Avox? a pak druhý názor že využívají při volání kombinaci Voip a O2. tak by mě zajímalo jestli je něco z toho vůbec pravda. a ještě tahle firma se snaží své zákazníky získat jen ve Zlínském kraji nebo působí i v jiných městech ČR. Děkuji za odpověď
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 08:02

uruluk: no VoIP to opravdu neni, je to klasicke volani z mobilu. Firma pusobi tam, kde ma sve obchodni zastupce, tzn. nejenom ve zlinskej kraji.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WonDrak 3. 8. 2007 12:38

a nebo právě jen ve zlinském kraji, protže jiný nemá :lol:
Zatím, co člověk chce si musí jít, ať to stojí, co to stojí. (doporučuji film Factotum)
WonDrak
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 12:54

WonDrak: nechci ti brat iluze, ale v soucasne dobe je cca 3500 lidi v systemu. Jelikoz muj upline mi ukazoval jeho vetve, kde je v souctu necelych 1000, je to jiz zajimave i z hlediska statistiky. Zastoupeni telefonistu vuci obchodnim zastupcum je zhruba napul, takze mohu s pravdepodobnosti hranicici s jistotou rici, ze v kazdem vetsim meste je minimalne jeden obchodni zastupce.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uruluk 3. 8. 2007 16:15

ale když je schopno O2 nabídnout takovou cenovou relaci avoxu proč ji nenabídne samo svým zákazníkům.a co kdyby porstě O2 na konci smlouvi už neopdepsalo další smlouvu s avoxem, to by potom všichni začali používat nějaký tarif od O2?
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 3. 8. 2007 22:39

Kdyby byly v (_x_) ryby, tak by nebyly v rybnice.

Je snad nad slunce jasne, ze touto formou si O2 prijde na cca 80% novych zakazniku, takze ver tomu, ze se jim to setsakramentsky libi - coz je videt i podle reakci jejich zastupcu na vyrocnich konferencich.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FastIkarus 4. 8. 2007 11:10

NO ale já to taky nechápu, kdyby tyhle ceny, za který se to prodává Avoxu, nasadili bvšem, tak získaj těch lidí ještě víc, ne?
FastIkarus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uruluk 4. 8. 2007 12:05

necápu tu větu s těma rybama ale to je jedno.
já si myslím že kdyby to nasadilo O2 tak by 100%tně získalo daleko víc zákazníků.
pro:S474N takže chceš říct že touhle cetou chce O2 nalákat zákazníky aby jim pak řeklo že firma krachla a aby jí jenom zůstali zákazníci?
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 4. 8. 2007 15:58

uruluk: nechapes? Pokud se bavime v rovine "kdyby", tak je vsechno taky jenom "kdyby", ne?

Mas zajimavy system chapani, rekneme trosicku alternativni.

FastIkarus: k cemu je ti vice lidi za min penez? Neni lepsi mene lidi a za vic?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků