AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 5. 8. 2007 11:26

Navazuji na tento prolink:

:arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... 609#494609

wesloo: tomu rikam opravdu argumentace na urovni. Takze ja i vsichni v systemu jsou "pitomci" (viz. tvoje veta: "profitujete na získávání dalších pitomců do té vaší pyramidy"). Je mi jasne, ze jakmile clovek prestane mit argumenty, tak se uchyli k nadavkam, tak uz to bohuzel na forech chodi.

Mas-li pocit, ze po 6ti tydnech, co jsem v systemu, jsem na vrcholku pyramidy, tak je to v tom pripade zvlastni pyramida, kdyz uvazim, ze firma bezi rok a pul. Musim te opravit, ja nejsem zakaznik, ja jsem obchodni zastupce, tzn. naprosto stejna analogie jako u pojistovaka, ktery sepisuje smlouvy a pote je za to odmenen. Zdali tuto odmenu vyuzije na zaplaceni sve pojistky (tzv. zapocteni ceny), pripadne si necha preposlat na ucet a pote jej zdani je snad jiz jeho vec, nemyslis? Takze tvuj vykrik o tom, jak mi pitomci plati ucty je naprosta demagogie a ucelove tvrzeni.

Zdroju jsem ti poskytl vice nez dost, nemohu za to, ze jsi bud alternativne inteligentni, pripadne neumis pouzivat internet (google, ARES, CTU, aj.). Kdybys projevil trosicku snahy, stacilo zalistovat par stran v diskuzi zpet a mohl sis precist i veskere smlouvy atd.

PS. jsi schopen argumentovat i v realnem zivote, nebo je to pouze o tom, jak si "velky" na internetu? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod uruluk 5. 8. 2007 16:12

"FastIkarus: k cemu je ti vice lidi za min penez? Neni lepsi mene lidi a za vic?" tohle je tvoje citace S474N a tydfy je další "Je snad nad slunce jasne, ze touto formou si O2 prijde na cca 80% novych zakazniku, takze ver tomu, ze se jim to setsakramentsky libi - coz je videt i podle reakci jejich zastupcu na vyrocnich konferencich." nemyslíš že se trochu rozcházejí? Ptám se jen na tvůj názor
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 5. 8. 2007 18:18

uruluk: protoze O2 se zameruje predevsim na firemni klientelu a co si budeme nahlavat, klasicke pausaly zase takove terno nejsou. A AVOX jim samozrejme privadi nove zakazniky, kteri plati, tak proc by se jim to nelibilo? Obzvlaste, kdyz vystupuje vuci O2 jako jedna firma.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod SonGokussj4 5. 8. 2007 22:08

Zdravím. jsem tu novej :)
četl jsem asi 10 stránek předchozích příspěvků a chtěl jsem se zeptat.
když budu telefonista a shromáždím pod sebou třeba 10 lidí , tak za ně dostanu jen body. že?
A když se stanu budovatelem, automaticky se mi začnou z nich připočítávat i ty peníze (těch 10%) na účet? Nebo až z těch, které pod sebe registruju jako budovatel.

Jinak mám Vodafone - tarif Odepiš
SMS do Vod - 0,35,-, do ostatních myslim 1,45,-
volání 40volných do Vod, za 14,- do ostatních
paušál měsíčně 13,- Kč

Nevolám do ostatních (zatim), ale propíšu takových +-230zpráv do ostaních sítí.
Vod jen asi 30 - 10,- Kč....
tak jsem se chtěl zeptat, zda by se mi to vyplatilo. Vidina 1200,- kč je trochu odstrašující. Nebo těch dalších 3000,- Kč pak.

děkujíí :) chvíli vás tu asi budu ostravovat s otázkama :) mám jich dost :)
SonGokussj4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 6. 8. 2007 08:41

SonGokussj4: vyhoda systemu je takova, ze se ti ty body tam kumuluji. Tzn. klidne muzes byt pul roku Telefonista, potom upgradujes na Budovatele a rovnou to dostanes vsechno vyplacene. Muzu ti z vlastni zkusenosti rict, ze ti staci pomerne malo lidi pod tebou - casove, pokud nejsi flakac tak 5-8tydnu podle toho, jak se do toho opres.

To jestli se ti to vyplati si musis spocitat sam - pokud ale predevsim jenom pises, tak je pochopitelne, ze tarifu Odepis nemuze nic konkurovat. Na druhou stranu, ja uz svym kamaradum radeji zavolam, nez abych jim psal SMS - protoze me to stoji o 30 haleru mene :mrgreen:

Take muzes udelat to, ze si Odepis nechas, ten budes pouzivat jenom na SMS a na volani budes mit AVOX, ale jak jsem psal, prokombinovat si to musis sam. Pokud jsi trosicku sikovnej, tak za mesic dva uz muzes volat/psat uplne zadarmo a potom te nemusi trapit, jestli davas za SMS 35 nebo 90 haleru.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod SonGokussj4 8. 8. 2007 21:16

Mno 35 haléřů dávám jen na Vodafone.
Do ostatních je to za 1,75,- myslim :) Právě... :)
Takže i tak by se mit o vyplatilo :)

1) Takže jestli to správně chápu, tak budu půl roku telefonista, budu mít pod sebou 10 lidí, tu první generaci, ti budou volat a volat a mě nebudou chodit peníze a jakmile se stanu budovatelem, tak mi ty peníze, které se mi kumulovaly, vyplatí naráz (třeba 400kč)?

2) Jinak někde jsem četl, že abych ty peníze ten měsíc dostal, musim sehnat/vytvořit/udělat 100 bodů. Normal. Ne těch Voxiků. Takže kdybych ty lidi nesehnal, peníze nedostanu hádám.

3) když se stanu tím AA uživatelem, což je myslim otázkou tak rok a půl / dva (protože ty body mi myslim budou přidávat i ti pod těma těma, kteří byli pod těma, kteří byly pod těma, kteří jsou podemnou :) ) tak se mi vrátí těch 1200,-- ? Potažmo 4000 když budu Budovatel?
A jestli bych se někdy dostal na AAA, tak jsem slyšel, že dostanu Notebook. Je to pravda?

4) S těma bodama je to tak, že se dostávají JEN za to, že přináším nové lidi, nebo i za něco jiného? A jak získávám VOXíky :) Když pominu možnost, že si obědnám další SIMky :)

5) Když budu na začátku Telefonista, vyjde mi to na 300 VOXiků, takže - novej Mobil, že?

:) Zatim vše :) Děkujuuu :)
SonGokussj4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 8. 8. 2007 21:30

SonGokussj4:

add 1) vyplaci se po celych 700 Kc a ver tomu, ze po pul roce tam budes mit vic nez jednou 700 Kc.

add 2) To jsi cetl spatne, to se tyka vyhradne bonusu pro lidi v kariere A, AA a AAA a musi se to udelat v ramci celeho AVOX Centra, tj. kdokoliv pod nima.

add 3) Mas docela spatne odhady, pokud to vezmu podle sebe, tak AA cca 8-9 tydnu a to se rozhodne nepredru. Zadnych 1200 ti nevrati, ty vzdycky v pripade Telefonisty propadnou, naopak musis doplatit 3000, stat se Budovatelem a potom je ti vraceno 3000 Kc. Ano za AAA dostanes notebook+pripojeni CDMA zdarma.

add 4) Body dostavas predevsim za volani lidi pod tebou, ale i za registrace, ktere provedes ty, pripadne kdokoliv pod tebou.

add 5) Abys dostal maximalni castku VOX, tzn. v pripade Telefonisty 200 VOX, musel by sis vzit 3 SIM. Prvnich 400 VOX je blokovanych na zakladni seminar. Nicmene i za 100 VOX si muzes koupit novej mobil - Nokia 2610.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod SonGokussj4 8. 8. 2007 22:26

add to add 2) :)
takže i kdybych se zaregistroval jako Budovatel, tak se mi budou ty penize (je to 10% z toho, co provolaji, že?) budou přičítat hned, nemusim nabrat 500 bodů?
A co to je ta Kariera?
:) Víš jak. Info nikde není. Můžu se jen ptát...

add to add 3) dobré :) i když škoda 1200 :)

add to add 5) je někde na netu teď aktuální ceník těch mobilů?
A s těma bodama, jestliže dostávám body za volání lidí podemnou (počítá se i SMSky?) za co - kolik? a voxy - za co -kolik? :)

A jinak díky že semnou máš trpělivost :) Ale aspoň se ptám na detaily a lidi co to tu (snad) navštíví někdy budou aspoň vědět :)
SonGokussj4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 9. 8. 2007 09:32

SonGokussj4:

add 2) je to 10% z prijmu tvych G1..........navic. Dle meho nazoru je lepsi tohle probirat osobne.

add 3) Skoda 1200? Vzdyt ty penize ti system vygeneruje snad behem dvou tydnu.

add 5) Je ve clenske sekci. VOX dostavas pouze za registraci novych lidi, pripadne za postup v Kariere nebo za umisteni v TOP10. Taky je moznost, ze ti je nekdo posle :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod SonGokussj4 9. 8. 2007 11:45

Aha, takže abych dostal 100 VOXiků, kolik lidí musím přivábit? :)

A teď mi kámoš říkal, že těch 1200 nedostanu, ale dostanu 1000 (1200 je s tim DPH) nazpět když budu AA :) Tak jak to je :)

A jinak:
"Ano za AAA dostanes notebook+pripojeni CDMA zdarma. "
připojení, nebo jen ten modem :) Připojení je totiž 475 měsíčně pokud se nemýlím :)

A jak jsem se ptal na ten ceník mobilů, nemohl bys mi na něj hodit odkaz, nebo mi to sem napsat? Docela zajímá :)
Jestli si objednávat tu Nokii a mít dva mobily (že bych měl i ten Vodafone) nebo si počkat a mít lepší :)
Proto chci vědět, kolik VOXiků dostanu za kolik lidí :)

Tak jo. Díík :)
Osobní je to lepší :)
SonGokussj4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 9. 8. 2007 12:22

SonGokussj4: vidim, ze nic nevis, proto je opravdu lepsi osobni posezeni s tvym sponzorem, aby ti to vysvetlil.

100 VOX je za Telefonistu, tj. 1 cloveka.

Jako Telefonista nedostanes zpet nic, ani 1200, ani 1190, ani 1000 Kc.

Zdarma dostanes notebook + CDMA PCMCIA kartu, pausal si musis platit sam.

Cenik neni treba psat, za 100 VOX je tam pouze Nokia 2610.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod wesloo 13. 8. 2007 19:58

S474N píše:Zdroju jsem ti poskytl vice nez dost, nemohu za to, ze jsi bud alternativne inteligentni, pripadne neumis pouzivat internet (google, ARES, CTU, aj.). Kdybys projevil trosicku snahy, stacilo zalistovat par stran v diskuzi zpet a mohl sis precist i veskere smlouvy atd.

A Vám přijde solidní společnost, o níž si musíte získávat informace po internetových diskuzích? Promiňte, ale to snad nemyslíte vážně. Prostě jak jsem napsal: to, že nemá AVOX ani veřejné www, kde by své služby transparentně nabízel, mluví za vše.

nquote="S474N"]...jsi schopen argumentovat i v realnem zivote, nebo je to pouze o tom, jak si "velky" na internetu?

Neudělal jsem nic jiného, než jen vyjádřil svůj názor na pyramidální model výdělečné činnosti a své výhrady k němu. A na těch si trvám. Rozhodně si nepotřebuju nic dokazovat.
wesloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2007 08:45

wesloo: me osobne prijde vice solidni a presvedcive osobni setkani s jejich obchodnim zastupcem, nez anonymni rypalove na internetu. Nastesti podobny nazor jako ty ma minimum lidi a jediny kdo na tom prodela jsi ty sam - my ostatni volame za naprosto jine castky nez ty.

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod wesloo 14. 8. 2007 10:06

S474N: Ano, podomní prodavači hrnců dokáží být velmi přesvědčiví. :mrgreen:

O tom, na čem já prodělám, nechte prosím na mém posouzení. Věřte mi, že i já volám za víc než přijatelné částky, a to se ani nemusim zúčastňovat žádných her na pyramidy. Navíc využívám služby, které byste mi vy nedokázali nabídnout.

Jinak nemůžu si nevšimnout, že si tady jako obchodní zástupce AVOXu děláte z diskuze neplacenou reklamu. Takže se ani nedivím zapálenosti, s jakou se tady (a před tím na Mobilmanii, kde vám tu vaši propagačku už naštěstí zamkli) do mě obouváte, protože jsem si dovolil vyjádřit k pyramidám negativní názor. Prostě vám jde o prachy a víte, že já vám další ovečky do stáda zrovna nepřilákam.
wesloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2007 10:59

wesloo: nedokazu posoudit, zadne prodavace hrncu neznam.

Ja ti verim, ovsem urcite nevolas zadarmo - ja treba uz ano a co jsem si prumerne pocital, mam to predplaceno na 2 roky i s nonstop datovymi sluzbami.

Jestli si myslis, ze tohle beru jako reklamu, tak je to presne naopak. Akorat se tu snazim vyvracet bludy nekterych prispevatelu, kteri ac nevi o systemu vubec nic, tak se ho pokousi hodnotit. Snazim se tu podavat pouze vycerpavajici a hlavne spravne informace, ktere si zde ctenari mohou precist. Jinak pro tvoji informaci, v kariere jsem jiz na stupni AA a nemam zapotrebi osobne nahanet ovecky.

S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka