AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wesloo 14. 8. 2007 11:22

Opravdu neznáte? Řekl bych, že já právě s jedním takovým diskutuju :D

Zadarmo pravda nevolam. Upřímně ale ani o to nestojím, na praktiky, jakými vy takového volání zdarma dosahujete, totiž nemám žaludek.
wesloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 14. 8. 2007 11:46

wesloo: tve pocity me vcelku ani nezajimaji. Mas-li pocit, ze jsem clovek, co obrazi panelaky a zvoni na zvonky, tak mas opravdu velmi bujnou fantazii. Zkus si najit babu a potom ji tvoje pocity a fantazie septat do ouska.

Jake praktiky se ti konkretne nelibi?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wesloo 14. 8. 2007 14:13

S474N píše:Zkus si najit babu a potom ji tvoje pocity a fantazie septat do ouska.

"Argumenty" tohoto druhu opravdu myslíte vážně? :?

Jinak vadí mi přesně ten systém fungování, jak jste ho teď popisoval uživateli SonGokussj4, považuji ho za nechutný.

Vážně lituji toho, že jsem se nechal k takovéto diskuzi vyprovokovat. Řekl bych, že svůj názor na AVOX a obecně pyramidy jsem vyjádřil dostatečně zřetelně a nemám v úmyslu se opakovat. Myslím, že si každý rozumný člověk udělá názor sám, zda mu stojí odebírat služby od společnosti pyšnící se takovými obchodními zástupci jako jste vy.

Takže vám popřeji hezký den a úspěšný šplh k vrcholku pyramidy, důvěřivým českým spotřebitelům pak přeji pokud možno méně podnikavců jako je AVOX.
wesloo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Já Osobně 14. 8. 2007 14:41

wesloo píše:A Vám přijde solidní společnost, o níž si musíte získávat informace po internetových diskuzích? Promiňte, ale to snad nemyslíte vážně. Prostě jak jsem napsal: to, že nemá AVOX ani veřejné www, kde by své služby transparentně nabízel, mluví za vše.
Já Osobně
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 15. 8. 2007 08:34

wesloo: takze ti prijdou nechutni veskere pojistovny, protoze jejich zastupci take cerpaji provize ze smluv, dale je ti touto logikou proti srsti i jakekoliv vydelavani penez, protoze je to dle tebe prece nemoralni, ze? Vsechno bude vsech, vsichni se budeme mit dobre,... - to uz tu pred par lety taky zaznelo a jak to dopadlo.

BTW. to s tou babou - zkus si najit a okusit, mozna dostanes rozum :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karka5 22. 8. 2007 10:25

smím se jenom zeptat jaké bankovní hodnocení ma Vaše firma?
karka5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2007 11:39

Netusim co znamena pojem "bankovni hodnoceni". Zkus to vice priblizit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karka5 22. 8. 2007 13:20

bankovní hodnocení - bankovní rejting. Ještě se chci zeptat, mám známí na Slovensku a v Polsku - v kterých zemích je možné využít kontakty
karka5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2007 15:54

karka5: nespletla sis forum? AVOX neni zadna banka ani zalozna, tak k cemu by mel mit bankovni rating?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karka5 22. 8. 2007 16:51

nespletla, každá kvalitní společnost má nějaký bankovní rejting - to většina podnikatelů ví a snaží se mít rejting co nejlepší. Například Mercedes má AAA.
karka5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 22. 8. 2007 17:36

karka5: hledas-li mercedes, dej si nejvyssi tarif u O2, urcite budes spokojena. Obavam se,ze AVOX se soustredi na opacne spektrum koncovych zakazniku.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karka5 22. 8. 2007 17:42

já si myslím že každý mluvíme o něčem jiném. Je jedno na jaké spektrum zákazníků se firma soustředí. Bankovní hodnocení ukazuje spolehlivost a kvalitu firmy. Proto se na to ptám. Ale vidím že ty na toto odpovědět neumíš.
karka5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 22. 8. 2007 20:11

karka5: bankovní hodnocení nemá tak 95% společností v ČR pod 100 zaměstnanců. Jsou jejich služby proto špatné?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikopiko 23. 8. 2007 10:16

to all: mam dotaz, pokud si vemu jako budovatel nekolik simek na firmu,ale jen cast chci uplatnit jako naklad firmy,tzn jen cast simek bude firemnich,ostatni soukrome,pak asi uplatnim jen cast faktury do nakladu? Jaky mate nazor? Druhy dotaz: Fa je vzdy na jmeno budovatele.Ve firme rozdam simky a mezi sebou se vzdy vyrovname. Co kdyz nekdo z firmy odejde i se simkou a ja ho budu chtit zrusit z me fakturace,jak postupovat. Nebo se to da jinak jednoduseji, aby jednotlive simky byly uctovany zvlast?

diky
pikopiko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 23. 8. 2007 19:31

pikopiko: na kazde cislo mas zvlast fakturu, z toho vyplyva, ze si ty potrebne das do nakladu a zbytek ne.

SIM kartu normalne nechas zablokovat a nebudes to resit. Pokud chces jednotlive SIM uplne zvlast, tj. kazda na jineho odberatele, tak si kazdy z nich bude muset udelat individualni registraci/smlouvu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků