Jak se zabavit v Kambodzi, kdyz prsi

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 10. 2012 16:25

Ty jsi Patriku aktuálně v Kambodži, ne ? :D
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 30. 10. 2012 21:00

To je ale podezřelé, vždycky jezdil do Dominikánské republiky a teď když se tam zatýkalo, tak je najendou v Kambodži. :hm

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/policie-zatkla-v-dominikanske-republice-7-hledanych-cechu-udajne-clenu-gangu--1129997
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 30. 10. 2012 23:56

Však prý jich měli ztama přivézt 17 a přivezli jen 7. Že prej kvůli Sandy, ale kdo ví ... ;)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod iura 31. 10. 2012 03:01

Jo jo, není jediný, komu se podařilo lovcům lebek proklouznout a tomu letu do ČR zdarma vyhnout. :D

http://www.novinky.cz/krimi/283224-zlodej-stoleti-prochazka-lovcum-lebek-v-karibiku-proklouzl.html
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2012 10:29

Akciový Klokan píše:Ty jsi Patriku aktuálně v Kambodži, ne ? :D

Jo, jsem a to s dalsim clenem fora - XLS. Pocasi zatim bylo dobre, jen dneska se rozprselo, dopoledne jsme byli jeste u more, ale ted jsem v pokoji v hotelu a marne zkoumam, jak se zabavit.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 31. 10. 2012 10:34

Eskort na pokoj? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 31. 10. 2012 10:38

V Kambodži jsou společnice zdarma? Jinak bych to viděl jako rozumné řešení problému ;-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2012 10:44

S474N píše:Eskort na pokoj? :mrgreen:

Jestli tu funguje eskort spolecnic na pokoj nevim, zcela jiste se ale mohu nechat eskortovat ja, pokazde vecer, kdyz jdu z restaurace, tak mi mistni tuktukari nabizeji, jestli nechci "boom boom", ale jak uz jsem ti psal, ja na placeny sex nejsem.

-- 31. 10. 2012 10:47 --

libol píše:V Kambodži jsou společnice zdarma? Jinak bych to viděl jako rozumné řešení problému ;-)

Pro turistu neni zdarma nikde nic. Ale draho tu taky neni.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khonsun 31. 10. 2012 12:25

Je tam dobre i cerne pivo. Cesky pozdrav pro Sihamoniho, event. pro MuDr. Stredu. O'khun.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2012 12:32

Jestli je tu pivo dobre, to nepotvrdim, pivo nepiju, ale dle spolucestovatele pry tak cca cesky prumer. A je levne. Tretinka toceneho puldolar az dolar, v jedne hospode v ramci happy hour i za 25 centu.
Blbe je, ze nealko je tu drazsi. Coca cola 75 centu az dolar, tonic dolar az dolar a pul.
Ale bohuzel to same v Thajsku, v barech pivo od 49 do 75 bathu (1 $ = cca 30 bathu), tonic nebo cola jen vyjimecne pod 100, vetsinou 105.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod khonsun 31. 10. 2012 12:40

Tak trtinovou stavu s ledem; cerstvou, na ulici vymackanou, zakapnutou limetkou. Je za par rielu, osvezi a me chutna. Vzdy si rikam "to by bylo abych tu zloutenku nedostal"; a nic.
Za 21 let mi bude 100.
khonsun
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 10. 2012 13:14

PatrikChrz píše:ja na placeny sex nejsem.

hm, smůla že na ten zdarma zase není nikdo kdo by šel s tebou. co kompromis? ukecat slevu :D
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 31. 10. 2012 14:30

Tak jsme zjistili, ze hned vedle nas je bordel. 10 $ za hodinu za pokoj a 2 $ za holku (zvlastni pomer cen). No nic, asi si pujdu lehnout (sam!).
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 31. 10. 2012 16:50

Příjemné ceny. :D
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mikicz 31. 10. 2012 16:57

jak pro koho. Pro Patrika co není zadarmo nebo za korunu je drahý...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků