"Vracecí" kreditní-debetní karta zdarma bez min. plnění

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jaromir 2. 11. 2012 08:48

Ahoj,

je na českém trhu debetní/kreditní karta, která by vracela peníze (ideálně 1% ode všech či víc u partnerů), byla by zadarmo a neměla minimální limity plnění (nebo je měla někde na hranici 1000 Kč)?

Jsem sám, benzín nekupuji, v podnikání se platí na faktury a ty 3000 Kč na kartě fakt neprotočím, protože u spousty obchodníků jí nejde platit a nebo tolik měsíčně ani neutratím...

Projel jsem nabídky různých karet k penzijním připojištěním (od ING, Axy atd. a nic jsem nenašel, tím nechci říct, že ji chci k penzijnímu pojištění, nejraději bych z vracených peněz kupoval akcie...) a bank co je vydaly, GE atd. a všude mají limit minimálně 3k měsíčně, nebo podobný, což mi je nanic, tolik fakt přes kartu neutratím. Jo, kdybych měl rodinu a nebo dojížděl, tak není problém, ale takhle, když podnikám z vlastního baráku...

Dík za radu :)!
jaromir
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 2. 11. 2012 09:35

proč tedy kreditku ? (nebo kartu obecně)
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 11. 2012 09:36

Asi tak, kdyz utratis litr mesicne, tak proc resis nejakych 10 Kc vratku? :roll:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 11. 2012 09:59

Vím pouze o takových, co jsou zdarma prvním rokem, takže můžeš založit na rok, pak zrušit a vyzkoušet jinou, nebo dostaneš retenční nabídku (byť kdo ví, u obratu 1000 Kč/měsíc...):
- nová KK od RB Style, vrací 1 % na úvěrový účet
- UCB AXA Club, vrací 1 % (u partnerů programu více) na AXA produkty (penzijko, pojištění, nebo podílový fond peněžního trhu AXA CZK Konto - při nastřádání min. 500 Kč vratek)
- klasika Citi Life, vrací 2 % na všechno ve formě prémií, které lze převádět na úvěrový účet v násobcích 500 (první rok je zdarma při provedení alespoň 1 platby v každém měsíci tuším + při zažádání online je bonus 750 prémií).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod xtonda 2. 11. 2012 10:11

Taky sem hledal a nenašel. Všechny vracecí vyžadují v nejlepším případě minimální obrat aby byly zdarma.

Nicméně někteří poskytovatelé služeb jako UPC či T-Mobile umožňují hradit faktury kartou, to by mohlo obrat navýšit.

Na druhou stranu při takovémto obratu bude vratka tak malá, že to možná ani nestojí za to.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 2. 11. 2012 10:29

Tak zrovna Citi Life se da provozovat zadarmo minimalne 2 roky a nekolik mesicu. Prvni rok je uplne gratis, na druhy rok se pouzije bonus 500 Kc a dalsich 250 Kc lze pouzit na 5 mesicu.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SocPredator 2. 11. 2012 11:08

Přestal jsem toto téma už sledovat - díky zpoplatnění ING karty a protože 1% je pro mě už zoufale málo (není co utrácet), a ptám se spolu se S474N:

- Neprotočíš ani 3k měsíčně a chceš za vratku kupovat akcie? Sběrem druhotných surovin vydělám víc a věnuji tomu méně času než nákupům!

Jinak když projdeš nákupní vozíky u nějakého hypermarketu, tak do hodiny máš 30 Kč taky a máš za ten měsíc svoji vratku. A neříkej mi, že si dělám legraci, ty sis začal :D
Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí
SocPredator
Diskutér

Odeslat příspěvekod jaromir 4. 11. 2012 08:40

SocPredator: Co kdyby jsi místo ztraceného času tady raději nastavil na záchodcích zadek solventním pánům a vydělal nějakou tu korunu?

ALL: Minima nechci proto, protože je nemám rád. Občas kupuji něco většího, a tak přes kartu protočím celkem dost (tím chci říct i pár desítek tisíc), ale prostě obecně nemám rád závazky a minima a tak bych chtěl jednoduchý produkt...

Proto jsem se i ptal. Šlo mi o to, že když už daný produkt budu mít, tak bych časem dokázal vymyslet, jak ho lépe využít a točit tam prachy třeba přes podnikání. Ale nechci mít závazky a o to jde. Tak bych vám byl vděčný, kdyby jste se drželi věci...

-- 4. 11. 2012 08:42 --

Díky za tip na Citi Life! :)
jaromir
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 11. 2012 09:54

To jaromir: A kolik ti ta služba, kterou zmiňuješeš v 1. odstavci, měsíčně hodí?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iura 4. 11. 2012 11:13

Nechapu, co do nej tak sijete. Kazdy ma jine potreby a jine naroky a jine cile.
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jaromir 4. 11. 2012 15:41

Tomáš Marný píše:To jaromir: A kolik ti ta služba, kterou zmiňuješeš v 1. odstavci, měsíčně hodí?



Ježiši, mi jde o MINIMUM, aby tam nebylo, chápete to lidi?

Fakt mě začínáte strát :(!

Jen nechci, aby tam bylo minimum, protože někdy tou kartou neutratím skoro nic a někdy si třeba koupím nějaký HW...

Tak jsem se jen chtěl zeptat, jestli je nějaká kreditní karta, která vrací a nemá minima...

Jste fakt chudáci :(. Čěkal jsem věcnou diskusi,a jak vidím, tak půlka příspěvků se tu do mě opírá...

Kolik tím budu točit je moje věc, jestli se mi to vyplatí je moje věc a probírat tu, že více vydělám brakováním desetikorun v košících, no jste fakt chudáci!!!

Má se reagovat věcně a ne když se někdo na něco zeptat, tak tu začít házet hnusy...

Příště se na vás vyseru, protože jak vidím SuperForum se pěkně zvrhlo. Běžte fakt někam :(

-- 4. 11. 2012 15:43 --

Přesně mi připomína myšlení lidí, kteří, když si chcou koupit akcie za pár desítek tisíc, tak na ně "chytří" exoti reagují stylem, ať si raději zajedou na dovolenou, nebo to prožerou. Lidi lidi, kam to tu vedete... Je mi z vás vážně smutno :(. Pak se nedivte, že když budete mít dotaz vy, zase v oblasti, které rozumím já, tak vám nezodpovím, protože jste mě ***** tady a nevážíte si člověka. Škoda mluvit.
Naposledy upravil jaromir dne 4. 11. 2012 15:46, celkově upraveno 1
jaromir
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 11. 2012 15:46

To jaromir: Koukám, že máš dost problémy s chápáním... Já se ptal na službu zmiňovanou v tvém příspěvku "jaromir 4. 11. 2012 08:40"... Když ji někomu doporučuješ, tak s ní snad máš sám zkušenosti, ne?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaromir 4. 11. 2012 15:49

Příště quotuj ty chytráku...

-- 4. 11. 2012 16:36 --

Teda to jsou věci, bych neřekl, že se to tu tak zvrhne :(.

Nevím, čím to bylo. Pokud jsem někomu ublížil, tak se omlouvám a mějte se fajn mizím, protože s takovou "partyjou" se bavit nebudu. Jsem tu přišel pro radu a ne pro takový hnus...

Mějte se
jaromir
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 4. 11. 2012 16:39

Mno, on se poslední příspěvek necituje...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iura 4. 11. 2012 16:48

Me by to treba take zajimalo, zda je vraceci kreditka bez poplatku a bez podminek.
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků