Paypal - zruseni transakce = penize fuc?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod code 17. 7. 2007 14:33

Minule pondeli jsem vyhral aukci na ebay. Protoze prodejce mel v metodach platby uvedeno, jen prevode pres ucet - psal jsem mu e-mail at me posle cenu za postovne a take udaje, potrebne k zahranicinimu prevodu penez pres ucet (SWIFT, IBAN, fyz. adresu banky).

Ve ctvrtek me napsal, ze to muzu poslat pres Paypal. Domnivam se, ze si ho zrovna v ten den vytvoril. Tentyz den jsem poslal peníze přes PayPal, ale u transakce svitilo "Unclaimed", tak jsem mu psal, ze si musi dokoncit registraci u PayPalu nebo potvrdit transakci..

Nacez me napsal: "Hi It should have been xxx2@cosi.com. Sorry Kerry". Coz znamena, ze prodavajici si jaksi spletl meil a pote me poslal sprany!! Takze jsem tu transakci ihned zrusil, takze cekam jestli me dojdou penizky zpet na ucet.. Jenze transakci jsem zrusil včera a peníze na uctu stále nemam! Jak je to mozne?
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod downdownzde 26. 7. 2007 15:36

jak ty peníze získat zpět. Nevíte někdo? Prosím dejte vědět.
downdownzde
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nanosaurus 9. 8. 2007 10:53

Obrátil bych se na jejich podporu. Kdysi jsem po nich něco chtěl a odpověděli vcelku rychle...Tohle jsem naštěstí nikdy neřešil...jednou jsem peníze zpátky dostával, ale to proto, že ten dotyčný neměl správný druh účtu. Ty peníze mi pak šly zpátky asi měsíc...
Nanosaurus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod code 27. 10. 2007 10:04

Nakonec penize poslali nazpatek!
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadirr 27. 10. 2007 15:19

Gratuluji, po třech měsících už bych to nečekal...
zadirr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mobilman 12. 11. 2007 22:51

jen dotaz: ty penize pro platbu na email prodavajiciho jsi na PayPal ucet dostal jak?
ja mam u PayPal zadany 3 kreditky a kdykoli zadam platbu pres PayPal je vsechno odecitano prave z karty a pokud transakci rusim tak PayPal automaticky penize vrati zpetnou transakci prave na tu stejnou kreditku. v bance se mi to na karte projevi tak do 5 pracovnich dnu a bez jakychkoli urgenci, uz jsem to vyzkousel nekolikrat.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod code 22. 1. 2008 23:38

Samozrejme me je poslaly automaticky.. Jen to chvili trvalo, byl to ale jen tyden myslim.
code
Návštěvník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků