AVOX

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 22:56

...
Naposledy upravil vpe dne 24. 1. 2008 23:25, celkově upraveno 1
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 23. 1. 2008 23:07

a mohou se mi ty SIM válet jen tak doma?

Konečně pochopte, že chci otevřeně vědět do čeho jdu, kolik zaplatím a co za to dostanu ... ne to zkusit a zjistit o co vůbec jde ... to je základní problém proč do AVOXu nejdu ... prostě já jsem zvyklý s každým mluvit na rovinu ... já udělám tohle a chci za to tohle ... zdám se ti drahý? No tak kdyz stejne kvalitní práci udělá za nižší cenu tak prosím :-)

Jo a ještě něco ... kolik budete mít ze mě vy? Respektive z toho, že přivedete další duši?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvertin 23. 1. 2008 23:20

vpe píše:Kolik Vas stoji hovor: google napovi. Ja to na verejnem foru nesmim prezentovat v souvislosti s AVOX :-)

To mluví za vše. Oni ani nesmí říci cenu!

U firem provozujících solidní MLM jsem se nesetkal, že by někdo řekl, že nesmí prezentovat pravdivé informace o tomto obchodu.

Mohu jít vůbec na Avox seminář, dokud se nezapojím?
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 23:21

pochopte, ze tyto informace nejsou verejne (to je smluvne osetreno), proto je mate v SZ
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 23. 1. 2008 23:22

...
Naposledy upravil vpe dne 24. 1. 2008 23:26, celkově upraveno 1
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slávek 23. 1. 2008 23:33

Nemá cenu to tu omílat porád dokola, kontaktujte Avox, oni pošlou nejbližšího obchoďáka místu vašeho bydliště a vše se dozvíte.
Slávek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 24. 1. 2008 03:00

presne, v souctu tenchto prispevku a SZ, kdy jsem vyzval tazatele, aby se ozvali telefonem a oni ne misto toho smrst dotazu, si odcituji toto a musim bohuzel dat za pravdu:
Přitom kdyby si po sobě všechny výtvory za celý den přečetli, možná by zjistili, že tento „e-mailový fight“, který s někým vedli, by spravil jeden telefonát nebo byl vlastně úplně k ničemu. Vyřizování elektronické pošty tak připomíná depresivní část pohádky o drakovi, kterému useknete jednu hlavu a místo ní mu narostou dvě až tři jiné.
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvertin 24. 1. 2008 07:46

vpe píše:presne, v souctu tenchto prispevku a SZ, kdy jsem vyzval tazatele, aby se ozvali telefonem a oni ne misto toho smrst dotazu, si odcituji toto a musim bohuzel dat za pravdu:
Přitom kdyby si po sobě všechny výtvory za celý den přečetli, možná by zjistili, že tento „e-mailový fight“, který s někým vedli, by spravil jeden telefonát nebo byl vlastně úplně k ničemu. Vyřizování elektronické pošty tak připomíná depresivní část pohádky o drakovi, kterému useknete jednu hlavu a místo ní mu narostou dvě až tři jiné.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 24. 1. 2008 07:51

Ještě zde zveřejním kalkulaci, jíž sice nejsem autorem, ale ztotožňuji se s ní.

Zde je k dispozici vynatek z tiskove zpravy O2 (cela zprava je k dispozici na http://www.cz.o2.com/file_conver/27643/ ... review.pdf):

"Celkový počet mobilních zákazníků stoupl ke konci června 2007 meziročně o 2,6 % na 4 894 tisíc."

Pokud se nepletu ve vypoctech, 4894000 / 1,026 = 4770000 - to byl pocet zakazniku o rok zpatky (tedy v cervnu 2006). To znamena, ze v období od poloviny roku 2006 do poloviny roku 2007 pribylo cca 124000 zakazniku.

S474N tvrdi: "Jelikoz v tomto pripade spolecnost VIAVOX fakticky prinasi O2 vyhody - tim, ze mu za lonsky dala 80% novych klientu (to je konkretni cislo z konkretni statistiky, kterou si delalo O2), tak tezko muzeme pouzivat slovo prizivnik."

Podle S474N tedy AVOX privedl O2 80% novych klientu, tj. 0,80 x 124000 = 99200. Vskutku pusobive cislo. Skoda jen, ze se o nem AVOXu muze zdat jen v tech nejdivocejsich snech. Sami AVOXaci nedavno tvrdili, ze prodanych karet je jen okolo 10000, coz znamena, ze skutecna cisla dosahuji mozna desetiny z hodnoty, kterou uvadi S474N.

Vezmu-li jeste v uvahu, ze tento pocet je nutne jeste snizit o lidi, kteri jiz jsou zakazniky O2 a jen prepisuji svou kartu pod AVOX, pripadne ji nahradi novou kartou od AVOXu, tak ve finale se budeme pohybovat jeste nize.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 24. 1. 2008 08:16

Bohužel na tomto fóru není jediný diskutující, který by dokázal fundovaně, pravdivě a úplně Avox obhajovat a poskytovat zajímavé nebo dokonce užitečné informace. Možná je to tím, že Avox má neobhajitelné vlastnosti. Možná je Avox letadlo, možná ne, nebudu o tom dále spekulovat. Základním problémem tohoto projektu je nedostatek informací, všechny dostupné informace jsou na bázi JPP. (Jedna paní povídala ...)

Měl jsem původně v úmyslu zlevni telefonování pro užší i širší rodinu, manželčinu školu a některé partnery této školy, asi tak 20 telefonů. Dnes vím, že Avox to nebude.

S diskuzí na tomto fóru končím, o Avoxu se můžeme znovu začít bavit, až budou splněny tyto podmínky:

1. Na webových stránkách Avoxu budou srozumitelnou formou a úplně zveřejněny podmínky pro koncové zákazníky.

2. Koncový zákazník se nebude zavazovat vykonávat jakoukoli obchodní činnost. (Nebráním se, pokud zde bude možno provádět obchodní činnost)

3. Nebudou existovat poplatky za zrušení účtu.

4. Nebude existovat vstupní poplatek nebo bude v rozumné výši, to znamená srovnatelný s jinými operátory nebo předplacenými kartami.

Na shledanou.

P.S.: To že končím s diskuzí, neznamenám, že nebudu ještě chvíli reagovat na reakce na své příspěvky.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 24. 1. 2008 08:41

marvertin: LOL LOL LOL, jenze ja mluvil o 80% z lidi v AVOXu, ne o 80% z celkoveho poctu novych klientu O2.

Nicmene jak ti napsal VPE, pro tebe AVOX evidetne neni. Mezi radky neco tvrdis o neserioznosti, ovsem kdyz ti nabizi konkretni kontakt, kde ti to chce vsechno vysvetlit (a to vubec nezohlednuji, ze by ti to vysvetlil telefonicky/osobne za 10x kratsi dobu), tak si tu meles tu svou jako kolovratek. Muzes mi laskave rici, co je serioznejsi? Jestli anonymni tlachani na internetu nebo primy kontakt?

Kdyz sis tak podrobne studoval materialy AVOX, tak se divim, ze ti uslo evidentne nekolik odstavcu, ale nema smysl to zde rozebirat, je to presne jak napsal VPE - clovek usekne jednu hlavu a dalsi tri narostou.

Mluvis tady o 20 SIM kartach, ktere kdyz ted provolaji, a to budu hodne pri zemi, napriklad 100 Kc mesicne (tzn. 20x100 = 2000 Kc), tak by mohly i AVOXu provolat realne 1000 Kc a mene. Obzvlaste kdyz zohlednim, ze by si volali mezi sebou doslova za halere, tak je uspora az 10ti nasobna, proti standardnimu volani. Tebou stanovene podminky jsou opravdu az detinsky usmevne, muzes usetrit 40-50% na volani a jeste si diktujes, za jakych podminek. Kdyz si jdes do banky zakladat konto, taky si tam diktujes vlastni uroky, poplatky atd? Proste ty pravidla jsou jednou stanovene a clovek se musi sam rozhodnout, jestli chce usetrit a jde do toho, nebo chce dal zbytecne prokrmovat sveho operatora.

A k tem tvym bodum:
1. Webove stranky spolecnosti VIAVOX nelze brat jako webove stranky, ale jako intranet - tzn. jsou tam uverejneny vsechny potrebne informace, ovsem minimalne pro cleny. Jak ti zde jiz nekdo rekl (a zajiste ses i sam docetl ve vseobecnych podminkach, ktere si tak pozorne studoval), tak clenstvi je zdarma a zadne zavazky z nej pro tebe nevyplyvaji.

2. Dostav se na nejake zakladni skoleni zdarma, investuj 2 hodiny sveho casu a dozvis se vsechno, dokonce ti to tam vysvetli i primo majitel. Smlouvu o OZ podepisuje T predevsim proto, protoze dost z nich konvertuje drive nebo pozdeji na B a neni tak nutne dopodepisovat dalsi smlouvu. Nevim o zadnem T, ktery by byl nucen vyvyjet jakoukoliv obchodni cinnost, pripadne by mu kvuli tomu mela byt zrusena smlouva. Mohu se zeptat, zdali ty znas nejakeho T, ktery byl nucen pracovat? Pokud ano, informuj me klidne soukrome, zacnu se o to vic zajimat sam.

3. 300 Kc ti prijde moc? Nejak nechapu, ted na 20ti SIMkartach prokrmujete brutalne operatory a to vam moc neprijde a najednou ti prijde moc 300 Kc, zajimava logika :roll:

4. Tim ze ma AVOX naprosto specificky tarif, tak nemuze mit stejne podminky jako uplne vsichni ostatni. Nejenom, ze v zakladu nenabizi 1 SIM, ale rovnou si clovek muze vzit az 4 SIM, to same je to s mobilnimi telefony. Opetovne plati co v bode tri, pokud je pro tebe 1190 Kc moc, tak nechapu tvou stavajici logiku, protoze pri mem vypoctu 100 Kc/SIM mesicne by se tato investice vratila hned prvni mesic.

Cele je to pouze o matematice prvniho stupne. Pokud nekdo neumi spocitat aktualni stav (soucet vsech faktur, pripadne provolanych minut) a novy stav (i se zohlednenim prvni investice), tak opravdu uz nevim, jak mu to mam vysvetlit.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marvertin 24. 1. 2008 09:37

S474N píše:Muzes mi laskave rici, co je serioznejsi? Jestli anonymni tlachani na internetu nebo primy kontakt?

To je nefér manipulace. Seriózní je dokázat solidní projekt obhájit i veřejně. Žádost o osobní kontakt si lze přeložit: "Zavolej a já tě umlátím." Jak jsem psal, zavolám v okamžiku, kdy budu rozhodnut vstoupit do Avoxu a budu chtít domluvit konkrétní schůzky, termíny atd., protože to ostatní nezajímá.
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvertin 24. 1. 2008 09:42

Dlužím odpověď na jeden dotaz: "Amway nedělám."
marvertin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Michal P 24. 1. 2008 09:58

marvertin píše:[b]To mluví za vše. Oni ani nesmí říci cenu!c/b]

U firem provozujících solidní MLM jsem se nesetkal, že by někdo řekl, že nesmí prezentovat pravdivé informace o tomto obchodu.

Mohu jít vůbec na Avox seminář, dokud se nezapojím?s/quote]

Já si kvůli tomu užil legrace, já se totiž k těm informacím dostal bez toho abych podepsal s Avoxem spolupráci, díky nějakému jejich spolupracovníkovi který si usnadňoval získávání nových zájemců tak že registroval lidi přes web na místo osobního jednání.

To co jsem tehdy získal je ke stažení zde, ale je to z června loňského roku, takže už to nemusí být platné.
...
Michal P
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 24. 1. 2008 11:46

marvertin: oba dva vime, ze ty do AVOXu nechces. Veskere informace zde byli podany, dokonce VPE nabidnul moznost primeho kontaktu. Co chces vic? Chces stale dalsi a dalsi odpovedi na naprosto vyumelkovane dotazy, kde uz vymyslis naproste extremy, ktere jsou totalne nerealne. To ze ty nevidis cokoliv, je pouze a jenom tvuj problem. Jsem presvedcen, ze zde snad bylo vse receno, dostal si i nabidku na kontakt, pripadne moznost stat se clenem (ano zdarma a bez zavazku), ale ty si porad jedes tu svou. Jak mohu cokoliv rict cloveku, ktery nechce slyset? Zkus se nad tim zamyslet, az ty das podminky k moznosti presvedceni, tak se mozna nekdo bude snazit te presvedcit.

BTW cemu bych nemel u AVOXu verit? To ze volam za polovic (respektive uplne zadarmo)? To, ze to vydelava? To, ze jsou lidi pode mnou spokojeni s tim, ze usetri? To jsou proste hola fakta a sam za sebe mohu rici, ze nevidim nic, kvuli cemu by me stavajici nebo dalsi setrvani u spolecnosti VIAVOX melo byt jakkoliv nebo cimkoliv naruseno.

Michal P: tomu rikam konspirace teda, uplne jako podepsani papirum bezpecnosti. Ale vyvedu te z omylu, aby ses stal clenem AVOXu tak nemusis podepisovat jakoukoliv spolupraci, takze si prosim neplet pojem a prujem.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků