mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod btw 22. 1. 2008 16:02

Tak pokud nespěcháš, já bych volil toho kurýra, teď už takový nápor určitě nebude a navíc člověk nemusí ani nikam chodit.
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 24. 1. 2008 14:28

Dobrý den,

planuji zrusit ucet u CS a zustat jen u Mbank, ale mam u CS mensi uver, ktery hodlam zaplatit do konce roku. Myslite, ze mi CS nebude delat problemy se srusenim uctu? Bude stacit, kdyz si na Mbank nastavim trvaly prikaz se splatkou uveru, nebo se to dela formou inkasa, ktery Mbank zrovna jeste nema? Tim padem bych si jeste pockal. :)
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 24. 1. 2008 14:30

zeptej se v ČS ... ale pokud se nejedná o hypotéku tak by to snad jít mělo ... i když s inkasem si jist nejsem (jestli ho nebudou chtít) ... to by ti pak nezbývalo, než přežít další tři měsíce :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koumeles 24. 1. 2008 14:34

Hypo to neni, je to bezna pujcka, nejakych 100tis...to by nemel byt problem. Nejhorsi je, ze maj oteviraci dobu skoro jak ja pracovni :) Clovek si na to snad ma vzit dovolenou, nebo co :D Ted me napadlo ,nebylo to nejakej reklamni slogan? Asi jo.
Koumeles
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 24. 1. 2008 14:51

s tou otevírací dobou je to bohužel pravda skoro u všech bank ... alespoň, že mBank pochopila situaci :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivok24 24. 1. 2008 15:06

Koumeles: mam stejnej problem (pujcku v CS), resit to pujdu v pondeli... ale hodlam to dal platit inkasem z uctu u FIO, takze... rozhodne se muzu zeptat, jestli jde platit splatky i trvalakem :-)
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod code 24. 1. 2008 16:19

Ja jsem si to nechal udelat pres kuryra :)
code
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mechac 24. 1. 2008 18:05

Za jak dlouho po aktivaci mkonta a emaxu mi prijdou karty k uctum, ktere jsem pri zrizovani uctu objednaval?
mechac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mikicz 24. 1. 2008 18:07

mechac: mě tvrdili 14 dní... nicméně za jak dlouho po odjezdu kurýra mi přijde mail s aktivací účtu?
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rop 24. 1. 2008 18:08

me to trvalo přesně 14 dní :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mechac 24. 1. 2008 19:28

tak me prisel ten mail s aktivaci do tri dnu, ale karty furt nemam. kuryr u me byl 15.1. a aktivni jsem od 18. hlavne pro me je ucet bez karty skoro k nevyuziti...
mechac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rop 24. 1. 2008 19:54

podle mě je 14 dní docela košer čas .... respektive se zeptám se u které banky máte kartu za 5 pracovních dní?
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod omninet 25. 1. 2008 00:50

pokud se nestane nic divneho, ve ctvrtek pozadam o kartu, dalsi ctvrtek, patek karta je k vyzvednuti na pobocce... zcela bezny cas, dokonce me jiz prekvapili, nejrychleji co jsem zazil: v pondeli k veceru jsem zadal do systemu pozdavaken na kreditku, v patek byla na pobocce k vyzvednuti.. to uz ale neni az tak bezne...
omninet
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rop 25. 1. 2008 01:32

No ja tady stale vidim jeste tu nutnost dojit si na pobocku ... u mBank s kartou která vám přijde domů jdete na internet ... kdyz si vezmeme ze moje nejbližší pobočka je 140 km daleko :-)

btw které banky posílají karty domů? ... a je tam ošetřena aktivace, nebo se doručuje do vlastních rukou již aktivovaná karta ...

mě se ten princip od mBank líbí ... dokud se nepřihlásím do IB tak karta je kousek plastu s hezkým obrázkem :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xls 25. 1. 2008 09:00

Myslím, že karty posílá domů většina bank, chodit kvůli kartě na pobočku je opravdu opruz. Některé přijdou do vlastních rukou, jiné doporučeně a jiné dokonce obyč. - všechno je ale potřeba aktivovat, většinou přes telefonní linku.

Karta od mBank přišla náhodou docela rychle, jen by měli umožnit místo těch kurýrů normální vytištění smlouvy a podepsání s ověřením. Bylo by to mnohem rychlejší, levnější a neotravovalo by to klienty. A notář nebo obecní úřad totožnost ověří taky, a možná líp.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků