mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anims 30. 1. 2008 16:43

Ja se teda tady vsem pritomnym velmi omlouvam za to ze preferuju cash v penezence :) napr. obedvam kazdy den v restauraci kde platim do sto koruny denne kartu tam neberou.. nakupuju u soukromniku kde taky vsude kartu neberou..chodim posilat baliky na postu kde je take rychlejsi platit cash..ne vzdy jde prevod pres IB tak dojde dobirka na cash.. co jde platim pres IB..jinak kartou snad jen v supermarketech a benzinkach..a neminim to menit proto hleddam vhodny zpusob jak ty penize po x tis dostat z uctu do me penezenky..Ted jsem to pocital a mam za minuly mesic 9x vyber z bankomatu coz je dost..nejsem hold ten typ co si necha pro korunu vrtat koleno :) proto me napadlo ze by to slo provadet takto ikdyz samozrejme max 1-2 za mes..pokud by dosly zdarma vybery.. asi nejsem normalni clovek omlouvam se :)
anims
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xls 30. 1. 2008 16:58

To já vybíral 9x tak za poslední 1,5 roku. Ale aspoň někdo na ty bankomaty přispívá.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Rop 30. 1. 2008 17:02

anims: tak si vyber jednou měsíčně o něco víc .... ona mBanka nutí lidí trochu víc přemýšlet o budoucím osobním cash flow :-)
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 30. 1. 2008 17:08

Asi tak, nedovedu si predstavit nekde behat po venku a nemit aspon dva tisice. Vzdyt za to dneska clovek nic nekoupi a jako posledni jistota je to dobry mit u sebe.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anims 30. 1. 2008 17:16

xls: Je mi nad slunce jasne ze na ne prispivam a ze to jsou vyhozene penize ale pokud nechces vybirat po deseti tisicich a cpat si ty penize pod polstar a na druhou stranu mit pokazde neco v penezce moc moznosti neni :)
Rop: no co jineho zbyde ze ano :) mbanka neni jedina ktera ma nekolik vyberu za mes zadarmo :)
anims
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jichaj 30. 1. 2008 18:10

anims: tak to sr, jsem myslel ze jsi "typicky" cech a co pouzije vsechno kdyz je to zadarmo a vlastne to ani nepotrebuje:)
Jinak, ty obedy me ani nenapadly (holt zhyckan eurestem v baraku), nebo stravenkama...
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod anims 31. 1. 2008 09:03

Bohuzel muj zamestnavatel stravenky nevede :-( a to mame pres 80 zamestnancu..kteri by to urcite hojne vyuzivali a on by na tom ztratny nebyl skoro vubec..
anims
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 31. 1. 2008 09:05

anims: tratny by na tom byl z jednoho prosteho duvodu - stalo by ho to dalsi penize a cas (zarizovani a potom prubezne reseni).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr Klešč 1. 2. 2008 15:18

Chtěl bych se zeptat, jestli i v Polsku platí, že 16+15=31. Jestli ano, tak by mě tedy zajímalo, kde mám kartu. On je ten účet bez karty dost omezený.
Někomu stačí auto, někdo potřebuje Ferrari.
Petr Klešč
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ivok24 1. 2. 2008 15:22

Petr Klešč: neni plast, neni karta :-) psali, ze karty budou pristi tyden... takze vydrz, prtka, vydrz!

Ja jsem zakladal ucty 3.1., obe karty dosly 9.1., takze normalne to funguje hodne rychle, jen jsou zrovna ted problemy ... :-)
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Petr Klešč 1. 2. 2008 16:13

Tak díky, to jsem nevěděl :-D
Někomu stačí auto, někdo potřebuje Ferrari.
Petr Klešč
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R.P.I. 1. 2. 2008 16:16

Petr Klešč Tak díky, to jsem nevěděl

Píše se o tom na fóru mBank. :wink:
R.P.I.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karel11 1. 2. 2008 19:24

Taky jste obdrželi "KONCOROČNÍ" výpis z účtu? To by mě zajímalo, který Staszek toto vymyslel :D
Karel11
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ivok24 1. 2. 2008 19:58

Karel11 píše:Taky jste obdrželi "KONCOROČNÍ" výpis z účtu? To by mě zajímalo, který Staszek toto vymyslel :D-/quote]


Já ne! Su asi nějakej méněcenej zákazník... :-( anebo je to tím, že mám účet až po novým roce ;-)
ivok24
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod omninet 1. 2. 2008 23:06

ivok24 píše:Petr Klešč: neni plast, neni karta :-) psali, ze karty budou pristi tyden... takze vydrz, prtka, vydrz!

Ja jsem zakladal ucty 3.1., obe karty dosly 9.1., takze normalne to funguje hodne rychle, jen jsou zrovna ted problemy ... :-)-/quote]


jj, normalne to funguje rychle :-))) zadost 25/11, karta dodnes neni na spravne adrese, ale uz se to resi...

pozdejsi zadosti, karta ale hezky rychle na spravne adrese, abych tolik nekrivdil :-)
omninet
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků