TalkFusion

Vše o této přímé formě prodeje

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod solaji 16. 6. 2011 14:43

Dobrý den,

objevil jsem nový zajimavý projekt. U TF jsem asi 14 dní a už teď jsem z toho mimo.
Tahle firma je pro mě splněným snem a víc věřím snad jen sobě.
Každému nabízím maximální podporu.

PODÍVEJTE SE NA PREZENTACI ONLINE!

Online prezentace je každý den vysíláná ve 17:00 a 21:00 (po skončení se můžete ptát online na dotazy).
Odkaz na live nezávaznou prezentaci : http://www.talkfusionlive.cz - klik vlevo na červeně zakroužkovaný text, klik vlevo na modrý text Here to join this event, pak do rámečku vpravo u Enter Guest Name vepište Vaše jméno a klik na Enter

Pokud v tuto dobu nemáte čas, podívejte se na prezentaci ze záznamu.
Odkaz na nezávaznou prezentaci ze záznamu: http://www.teamtalkfusion.cz/talk-fusio ... -broadcast
Klikněte na obrázek kde máte enter guest name, na další stránce do enter guest name vložte vaše jméno a dejte klikněte na enter.
Prezentace trvá 50 minut a kdybych to měl všechno vypsat, tak by mně to trvalo dlouho.

Prezentace jsou v češtině. Opravdu se na to podívejte, je to velice zajímavé.
Od firmy dostanete i kreditní kartu, na které Vám budou chodit peníze. A něco neskutečného je to, že vydělané peníze tam máte vždy do 3 minut! Tudíž si můžete dneska vydělat balík, a večer jít nakupovat do Kauflandu :)

V případě dotazů nebo registrace mě kontaktujte.
Nepromeškejte tuto šanci! skype: solarjir95, icq: 575390066, email: solarjir@gmail.com
solaji
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 6. 2011 21:34

no klasicka pyramida za 5 litru, a pro ty co nemaj ani 5 tak chtej i 2 a 5 litru, z puvodnich asi 10 litru nebo kolik rikal , takze je videt ze chtej lidi jen obrat.
hlavne ta jejich videoprezentace nema plynulost a videoemail v dnesni dobe je furt o nicem , navic by na to museli mit servery a to neco stoji, plus dalsi konektivitu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod salamandr 11. 2. 2012 22:21

V době skypu a youtube je videomail fakt terno...
salamandr
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 2. 2012 22:42

Vítej v Americe, Kolumbe...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olejník 20. 9. 2012 17:18

Jak to v současné době vypadá s Talk Fusion? Nezkrachovala stejně jako Zeekrewards?
Olejník
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nelson99 15. 12. 2012 17:11

Také by mě to zajímalo. Vždyť není to tak dlouho, kdy byl ten velký boom a TF nabízelo mnoho lidí po internetu v inzerátech a teď nic ?
nelson99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 17. 12. 2012 22:14

Zrovna nedávno mi jedna dáma z české profesní skupiny na LinkedIN nabízela zajímavou příležitost, když jsem požádal o detaily dostal jsem odkaz na TF, kde ve sdíleném chatu několik lidí ostatním dělalo díry do hlavy jak je TF skvělé, jak to každý potřebuje, jak to každý chce, jak zato firmy platí ohromné peníze a podobné kraviny.
Myslím že v dnešní době na tyhle woloviny snad už nikdo nenaletí. A pokud jim někdo zaplatí vstupní poplatky za cokoli - dobře mu tak !
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků