mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod zevlovaci 21. 1. 2013 11:23

.neo: přišla mi dneska a účet jsem zakládal 10.1. takže trpělivost..
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iguka 27. 1. 2013 09:07

už mám připsané peníze za doporučené klienty mkonta
iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 1. 2013 09:43

Já už mám také dvě odměny :)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 27. 1. 2013 10:17

Skvele, takze mam poslat cislo sveho uctu? :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 28. 1. 2013 00:19

Pro mě nová informace: pracovníci mKiosků získávají určitou provizi od mBank v případě, že se na nově založeném účtu objeví aspoň 1500 Kč. Někteří "podnikavci" toho využívají tak, že novým klientům lžou. Klient si prý musí nový účet "doaktivovat" tím, že si tam těch 1500 Kč pošle. Lež jako věž. Pracovníkovi mKiosku jde jen o tu provizi. Tyto nekalé praktiky se v poslední době opět hodně rozmohly, protože po vyhlášení akce "500 Kč za doporučení" raketově narostl počet nově zakládaných mKont. Zrušení akce očekávám každým dnem.
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod joachym1 28. 1. 2013 07:38

To je ale informace stara vice jak 4 roky, uz tehdy se o tom na mForu diskutovalo. mBank si za to muze sama, kdyz takto nelogicky motivuje sve dealery a nedokaze to zmenit ani po stiznostech klientu.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 28. 1. 2013 11:00

A jakych stiznostech? informace podane na telefonni lince a/nebo dealerem (pracujicim na zivnostensky list) nepodlehaji dozoru CNB.

Vetsina lidi snad ucet naplni vetsi castkou jan 1500 :-) Ani bych se nedivil, kdyby ti dealeri byli primo instruovani skoliteli (neoicialne) tak, ze podobne inormace mohou klientum nejak natlacit :-)
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iguka 29. 1. 2013 19:58

iguka
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zevlovaci 29. 1. 2013 23:43

by mne zajímalo, jestli je 10 000 000 kč za 10 000 nových klientů hodně nebo málo v porování s reklamou v televizi třeba..
zevlovaci
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 30. 1. 2013 07:17

Já myslím že se to bance vyplatilo vzhledem k účinnosti té akce. Reklama v TV nebo jinde kolik lidí by přiměla si ten účet udělat, bůh ví.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod xtonda 30. 1. 2013 09:59

No já nevím jak se bezpoplatkové bance vyplatí získávat klienty za 1 000 Kč za kus, kdy se dá předpokládat, že velká část si to založila jen pro shrábnutí toho bonusu a účet bude ležet ladem.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 1. 2013 11:13

xtonda:
Asi máš částečně pravdu. Možná se ale bance vyplatí ta malá část která ty účty nenechá ležet ladem. Nevíme jaké úmysly má mBank do budoucna. Co když mají v úmyslu v budoucnu zpoplatnit např. vedení těch ladem ležících účtů aby se jim to alespoň trochu vyplatilo.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod misaan 30. 1. 2013 12:00

2vlazy:
Kde bereš údaje o tom, že bez využití zůstane málá část? Jak definuješ malou část? Já jsem založil 2 účty a z toho ani na jednom se neobjeví peníze(peníze mimochodem věnuji nadaci). Tzn. dle mých měřítek 100% účtů zůstane ladem.

A účet se v případě zavedení poplatků dá zrušit.
misaan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 30. 1. 2013 12:48

misaan píše:Kde bereš údaje o tom, že bez využití zůstane málá část?
Zkus si přečíst to co jsem ohledně toho napsal a trocu se nad tím zamysli. Možná pak pochopíš, že jsem to myslel úplně jinak než to tvrdíš ty. Ty údaje o tom neberu odnikud. Je to pouze můj odhad u kterého netvrdím, že to tak určitě bude.
misaan píše:dle mých měřítek 100% účtů zůstane ladem.
Tvůj názor ti neberu, ale já bych si s těmi 100% nebyl tak zcela jednoznačně jistý.
misaan píše:A účet se v případě zavedení poplatků dá zrušit.
To samozřejmě ano.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod misaan 30. 1. 2013 14:43

Co se týče mých účtů, dovolím si tvrdit, že vím co s něma bude líp, než nějaký důchodce z Ostravska. Proto můžu tvrdit, že mnou vytvořené účty zůstanou 100% bez peněz.

Tvé odhady jsou stejně fundované asi jako odhady vlasty plamínka.
misaan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků