Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kitrab 5. 2. 2013 19:52

:) já měl spořící s nulou cca 4 měsíce :) a jsou asi rádi, nic mi nerušily.
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 5. 2. 2013 20:46

dr._lukas píše:není problém prodat a příjmout za měsíc 50-100 plateb za hadry :-)

Těžko říct, jestli zrovna tohle bance vadí, náklady na transakce jsou malé a velký obrat znamená i vyšší průměrný zůstatek.
Spíš bych hádal vybírání z bankomatu po 2 stovkách 20 krát za měsíc nebo něco takového. Ale kdo ví.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 2. 2013 21:11

S tým sa pri príprave ponuky muselo počítať (teda vačšinou sa počíta) :D
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 5. 2. 2013 21:16

Takze neco na styl Krause a jeho "neomezeny tarif":
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=M_9QTZPtvvc
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kitrab 5. 2. 2013 21:41

:)
jj nechci slevu zadarmo !!
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LuiS_666 5. 2. 2013 21:46

Trefné !
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 2. 2013 10:56

marvy píše:
davsopl píše:marvy: Vybíral jsem cca před 14 dny s Equa kartou v Polsku a naúčtovali mě na výpise jen těch 9Kč plus výběr PLN. Navíc v té době měli v Equa velmi dobrý kurz u PLN. Záleží to ale jak píše Patrik na dané zemi.


a co ti zaučtovali tak kurz dobrej? ;-)


Pohybovalo se to okolo 6,35 za PLN pobobně to měly i směnárny. Teď to šlo dolů. :-]

-- 6. 2. 2013 11:01 --

Včera jsem vybíral z bankomatu UniCredit Bank s Equa kartou a bankomat 2x zamítl výběr 1000 Kč. Na obrazovce se objevilo: TRANSAKCE NEPOVOLENA, KONTAKTUJTE VAŠI BANKU. Šel jsem o kus dál k bankomatu KB a vše již proběhlo v pořádku. Že by UniCredit blokoval Equa karty? :hm
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DNSTUFF 6. 2. 2013 11:29

vcera mi volali a ze zavadej pro me omezeni na deset vyberu v mesici z bankomatu. takze po mesici pouzivani equa meni pravidla!!!!
DNSTUFF
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 2. 2013 11:36

Cože? No už to tady je... No já minulý měsíc vybíral asi 13x, ale většinou větší částku. Zatím mě nikdo nevolal, ale dost jsem i platil kartou.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filip893 6. 2. 2013 11:39

Tak, a teď tu zase můžeme rozjet flamewar zda 10 výběrů z ATM v ČR za měsíc je moc či málo. Já osobně si více jak 10 výběrů z bankomatů v jednom měsíci nedovedu představit a chápu banku, že když je stojíš minimálně 300 Kč za měsíc, že se snaží nějak bránit.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod libol 6. 2. 2013 11:48

DNSTUFF - žádné pravidla nemění, souhlasil jsi se:
4.3.13 - V případě nadměrného využívání služeb je Banka oprávněna, avšak nikoliv povinna dodatečně účtovat Poplatek za vedení Účtu stanovený v Sazebníku, a to v měsíci následujícím po měsíci, ve kterém k takovému nadměrnému využívání dojde. Za nadměrné využívání služeb jsou považovány opakované a časté výběry hotovosti z Bankomatů v rámci České republiky, a to ve výši převyšující deset výběrů hotovosti z Bankomatů v rámci České republiky v průběhu kalendářního měsíce.

Takže pokud víš co podepisuješ, můžeš být rád, že jsou hodní a neúčtují ti poplatek.

Taky mi není jasná potřeba víc než 10-ti výběrů za měsíc. To už je obsese a nefektivní chování - i pro klienta.
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod Modrooky Miki 6. 2. 2013 11:51

Včera jsem vybíral z bankomatu UniCredit Bank s Equa kartou a bankomat 2x zamítl výběr 1000 Kč. Na obrazovce se objevilo: TRANSAKCE NEPOVOLENA, KONTAKTUJTE VAŠI BANKU. Šel jsem o kus dál k bankomatu KB a vše již proběhlo v pořádku. Že by UniCredit blokoval Equa karty? :hm



Tak toto se me stalo take a take u UNICredit bank, volal jsem na Infolinku co se deje. A bylo me receno, ze UNI predelavala ctecky cipu v jejich ATM. EB karty (asi stare) maji mensi chip, ktery neumi UNICredit ATM precist. Rekli me, ze me davaji do DB na vymenu karty. Cca za 3 tydny prisla nova karta, a opravdu mela rozmerove vetsi chip nez ta predchozi.

ad vybery: Osobne vybiram z ATM tak 1x za 2 mesice, vzdy vetsi castku, jinak jen platim kartou. Rozumna mira vyberu je podle me tak 3 vybery do mesice. A jinak ja jsem nemel a nikdy mit nebudu problem v poplatku za vyber z ATM. 9Kc je podle me naprosto v poradku, a klidne at to znovu zavedou.
Modrooky Miki
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davsopl 6. 2. 2013 12:43

Příští měsíc to za sebe omezím. Tak max 5 výběrů mě stačí. Nadruhou stranu je dobře, že to kontrolují a hlídají si transakce, apod. Např. v UniCredit mě chodily 15 měsíců vyšší úroky než měly, až potom po této době si špatně účtované úroky stáhli zpět a prý měli chybu v systému.
davsopl
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Barbora18 6. 2. 2013 21:33

nnnokiaE52 píše:Mají nějakou poruchu, mě se nezobrazuje záložka Půjčky a také nejde na webu spočítat úspora na kalkulačce k RePůjčce.

Tak to bylo asi něco chvilkového, ne? Mně se to ještě nikdy nestalo. Na stránky Equa b. chodím docela často i na tu jejich kalkulačku a vždycky to bylo v pohodě. :-)
Barbora18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod miropiro 7. 2. 2013 16:06

V úterý mne Fio a Equa příjemně překvapily :) V pondělí jsem si z účty Equa poslal prachy na Fio, druhý den ráno peníze přišly na Fio a hned jsem je posílal zpět na účet Equa. A světe, div se, peníze mi tam přišly ještě téhož dne odpoledne :)!
Mrtvole je naprosto fuk, kdo tu válku nakonec vyhraje! - Yossarian Yossarian
miropiro
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků