OT z tematu Metropolitní spořitelní družstvo

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vpe 13. 2. 2013 02:31

kvuli tomu?!

Tak snad kdyz mam novou zadost tak maji moznost si udaje aktualizovat, ne?

Konkretni zkusenost? To by mel odpovedet Gandalf, proc navstevoval X bank po vymene OP, anebo take nekde neco cetl?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 2. 2013 07:34

Panove, to co rikate je uplny nesmysl. Karet mam nespocet, stejne jako uctu a vzdycky trvam na opisu a vzdycky bez problemu (nekdy chteji opis dvou dokladu, tak jim to klidne umoznim. Jednou se mi stalo, jak jsem zminoval, ze kdyz melo ojit na opis,tak mi tu obcanku proste vratili).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr s 13. 2. 2013 09:03

vpe: Tak je pravda, že pokud si nějakou žádost provádíte na pobočce tak si nové číslo občanky do systému zadají sami, ale pokud to provádíte elektronicky a ve formuláři zadáte nové číslo tak vám ta žádost neprojde. Což je v současné době již docela časté, že se vám nechce na pobočku pokud to zvládnete po netu.
petr s
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 13. 2. 2013 09:09

s tim jsem se nesetkal, abych si na neco takoveho vyplnoval sam zadost, od cehopak jsou osobni bankeri (muzes prozradit, kde na lidi podobne formulare cihaji, tedy mimo irbank, nemusim mit vsechno...)?

Ale zkus zadat stare cislo OP :-)) Alepson zjistis, jak moc stupidni system banka provozuje.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr s 13. 2. 2013 10:25

V mBank při žádosti o kreditku.
Člověk starou OP odevzdá a nechtělo se mi číslo někde vyhrabávat z jiných papírů a tak jsem to zkusil. Pobočku mám pár kroků od práce a tak se nic nedělo. Samozřejmě jsem nad tím přemýšlel zadat tam to starý číslo, ale prostě jsem to zkusil s novým co to udělá. Blbý je, že nenapíší proč tu žádost odmítli, ale já to v tomhle případě tušil a tak to pak bylo na pobočce v pohodě.
petr s
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků