mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 25. 2. 2013 17:10

Koukam, ze kaktusar je mistr ve vymysleni pseudoproblemu, ktere se sice nikoho netykaji, ale ciste hypoteticky mohou.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 9. 3. 2013 12:31

Jaké máte zkušenosti s vydáním mBnak kred. karty? Teď mají také akci 2 % z nákupu zpět a chtěl jsem si ji pořídit. Žádnou předschválenou jsem neměl a po vyplnění žádosti mě to nepustí dál. Předtím jsem vyplňoval žádost na Citi life a v pohodě jsem prošel, schválně jsem se i platově podhodnotil.
Napíšou mi: "Na základě poskytnutých informací není schválení požadovaného produktu možné."

Je možné, že je mBank opatrnější?
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 3. 2013 12:49

Já o kartu mBank žádal už před lety a kvůli limitu (150 000 Kč) to muselo být s doložením příjmů.

Ale kamarád žádal o předschválenou, bez doložení příjmů (byl nezaměstnaný) a dostal jí.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smurfik 9. 3. 2013 13:07

Co je na té kreditce tak zajímavého? Ty 2% jsou jen na 2 měsíce.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 3. 2013 13:12

Tak je zdarma bez podmínek, to umí už jen Citi a GE. Pro někoho, kdo jí chce je jako zálohu, nebo neutratí moc, je to dobrá volba.
No a pak vlastnost mBank karet obecně - široké možnosti nastavení limitů
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 9. 3. 2013 13:38

Myslíte, že by pomohlo osobní jednání? Kiosek mám kousek od práce. Asi bych to zkusil.

-- 9. 3. 2013 13:41 --

Smurfik píše:Co je na té kreditce tak zajímavého? Ty 2% jsou jen na 2 měsíce.


A navíc mi přišlo, že bude jednodušší vydání. Jen zažádám a přijde mi. U Citi se musím domlouvat s kurýrem a potom nějak volat kvůli těm prémiím, či co. Tady bych vratku dostal bez keců hned na účet. A navíc jsem chtěl něco dražšího kupovat.
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 3. 2013 13:49

Osobní jednání určitě nepomůže, obsluha "buřtstánku" nemůže vůbec nic.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 9. 3. 2013 13:54

PatrikChrz píše:Tak je zdarma bez podmínek, to umí už jen Citi a GE

Zdarma bez podmínek je i RB Easy.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod OS 9. 3. 2013 14:03

PatrikChrz píše:Osobní jednání určitě nepomůže, obsluha "buřtstánku" nemůže vůbec nic.


OK, díky. Tak to přežiju bez. :-)
OS
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TnT2 9. 3. 2013 16:55

xtonda píše:
PatrikChrz píše:Tak je zdarma bez podmínek, to umí už jen Citi a GE

Zdarma bez podmínek je i RB Easy.

Taktéž KREDITKA od ZUNO.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 9. 3. 2013 19:09

Gratuluji k červeným číslům. Teď vážně, čím to bylo vykoupeno?
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gandalf007 10. 3. 2013 13:02

Někde tu zaznělo, že pokud není předschválená mKreditka v IB, tak klient aktuálně "nemá nárok". MBank je v tomhle extrémně "opatrná" a pro řadu lidí to pak znamená negativní zkušenost ;-)
Gandalf007
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 13. 3. 2013 15:46

Nedalo mi to, abych se nepodíval na stránky Mbank, když jsem o nich psal. A sazby má též nové :shock: :
3 měsíce 0,70 % p.a.
6 měsíců 0,90 % p.a.
12 měsíců 1,00 % p.a.
Docela by mě zajímalo, kdo by na tohle přístoupil. Narozdíl od ČS jde totiž o klientelu, která projevila nějakou ochotu měnit banku.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 13. 3. 2013 16:03

Ano, ale poprve v zivote a naposled. Ted uz spokoneje buci u mBank a mysli si, ze maji sporak za 3% :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 15. 3. 2013 19:49

Tak už mi nabídli předchválenou kreditku, hned jsem si zkusil zažádat o zlatou. :D A na mé příjmy docela vysoký limit. Vůbec mi nabídli slušné limity pro půjčku, kontokorent a kreditku. :)
OS
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků