GE Money Bank - Genius Gratis kody

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LGA 15. 2. 2013 19:57

vlazy píše:
LGA píše:Že přepážkový pracovníci nic neví, je dle mě v GE běžné. Jejich hlavní úkol je nabízet úvěrové produkty a k tomu pojištění.
To, že ta paní v GEMB ani nevěděla co jsou to MO/TO platby a tvrdila, že něco takového neposkytují a nemůžou to proto ani blokovat a že výběry z bankomatů jiných bank nemůže žádná banka poskytovat zdarma, protože to bankám nedovoluje ČNB je dost zarážející, že banka vůbec takové lidí zaměstnává. To ty lidí nijak neprověřují když je přijímají pracovat do banky a neproškolují je? Takto bance dělají ostudu. To bance nevadí?
Ta paní v bance mi také nabízela úvěrové produkty, pojištění a nějaké fondy, ale když jsem ji dal jednoznačně najevo, že o nic z toho nemám zájem tak mne na nic z toho nepřesvědčovala.

Nemůžou zaměstnávat lidi, kteří mají perfektní přehled a znalosti, protože je nejsou ochotni adekvátně zaplatit.
viz příklad z praxe, kdy takový pracovník GE banky nemá ani ponětí o tom, že jsou banky, které nabízí účet zdarma.
To je jako prodávat zboží značky Z a nevědět nic o konkurenci.
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martttin 25. 2. 2013 20:11

Zdravim,

hledam lidi, kteri vyuziji meho kodu a ziskaji tak ucet Genius Gratis. V pripade zajmu mi napiste na adresu compuma(zavinac)seznam.cz

Pockam az se mi ozvou 2 zajemci a kod predam, tak abyste meli jistotu ze vam bezplatny ucet bude opravdu zrizen. Kod plati do 24.3.2013
martttin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zestovka 25. 2. 2013 22:40

Zdravím
nabízím 2 kódy k založení účtu GG, pište na zestovka@gmail.com , díky L.
zestovka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hans007 1. 3. 2013 10:56

Mam k dispozici dva kody - do 9.3.2013
pokud mate zajem jan.dc(zavinac)email.cz
Hans007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hans007 6. 3. 2013 12:05

Hans007 píše:Mam k dispozici dva kody - do 9.3.2013
pokud mate zajem.....



Kody rozdany . .
Hans007
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jujicer 6. 3. 2013 14:58

Hledám členy do skupiny pro založení účtu Genius Gratis. Platnost do 6.4. Kód pošlu emailem. Pište na jujicer@seznam.cz
Jujicer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pobor 12. 3. 2013 15:10

Dobrý den, od 1.6.2013 GE Money Banka zvedá poplatek za vedení účtu Genius Activ na 139Kč/měs. Možnost zřídit účet zdarma na Genius Gratis stále trvá, kdyby měl někdo zájem o zřízení tohoto účtu pište na pobor@klikni.cz
Pobor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod whiteeye 18. 3. 2013 22:06

Dobrý den, nabízím volně kód pro založení účtu genius gratis od GE 9000320237 platnost do 13.04.2013
whiteeye
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mentosman 20. 3. 2013 18:40

Můžu tě poprosit o :) kód který nabízíš. Děkuju
mentosman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S474N 20. 3. 2013 19:38

A ty ten kod nevidis nebo kde je problem?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joachym1 22. 3. 2013 19:31

Je to proste slusnak, pred pouzitim se zepta.
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod i.pytlak 27. 3. 2013 21:55

Nabízím volné kódy k založení bezplatného účtu Genius Gratis.
číslo kodu : 9000257235
Platnost kódu do 3.4.2013
i.pytlak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xmas7 2. 4. 2013 11:07

Sháním alespoň 2 lidi k založení genius gratis...chystám se přejít tento týden, tak bych snad nejpozději v pátek poslal kód k založení. Kdyžtak piště na email: radek.rezna@seznam.cz :-)
xmas7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 2. 4. 2013 12:55

xmas7 píše:Sháním alespoň 2 lidi k založení genius gratis


Není lepší využít nějakého kodu co se všude nabízí ?
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod petr s 2. 4. 2013 14:13

Pokud už tam účet máš tak ti ho na Gratis nepřevedou. Musíš buď přivést min. 2 nováčky nebo využít akce v Globusu, ale ta má též podmínku převedení nastavení účtu z cizí banky.
petr s
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků