Vysavače Rainbow, Vorwerk a jiné

Jak, za co, kdy, kde a kolik nejlépe utratit

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 11. 5. 2013 04:44

Jen u toho vysavače nemají asi vyčerpávající návod. Stejně jako že u mikrovlnky je lepší tam nesušit psa, zapomněli tady uvést, že se nesmí hadice toho supervysavače přikládat k hlavě, protože pak to vyluxuje i mozek. No a pak to takhle dopadne...
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod LGA 11. 5. 2013 05:55

schenid píše:Dobry den. Mam velke zkusenosti z extra vysavaci. Mnel jsem klasicky vysavac koupeny v Globusu,cenu ani typ neznam. Ale byl to klasicky vysavac na sacky za asi 1500kc. Nic moc. Po nejakem case,asi 6letech jsme si poridily vysavac LUX Royal 1,primo od Luxu-ne Elektrolux,ale LUX. Bomba. Parada,a roztoce a veskery prach byl pryc.Mam komplet prislusenstvi jak velky klepac,tak maly klepac atd. Extra trida. I na oko jde videt,ze je to fakt trida a kvalita,za kterou jsem zaplatil 41 tisic. Ale bohate se to vyplatilo. Po dvou letech jsem si stejne poridil Rainbow E tridu i s prackou kobercu. Neni nad to,mit vysavac bez sacku. I v tom Luxu,ktery mame je sacek a ten prasi i pres ruzne filtry. Aby filtry byly ucinne a sacky take,musel bych po kazdem vysavani vymenit jak sacek,tak filtry.Ale jaksi z financnich duvodu a z duvodu ze to clovek ani nedela,tak je zrejme,ze vodni filtr je nejlepsi. Tudiz mam Rainbow a jsem zcela zpokojen. :tleskani
tak *****@T. Zkus s ním povysávat cement a pak napiš jak to šlo.
Děkuji za pozitivní zkušenost. Kde jej můžu zakoupit?
LGA
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 11. 5. 2013 08:01

U každého dobrého podomního prodejce ;-).
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 16. 5. 2013 03:25

LGA píše:
schenid píše:Dobry den. Mam velke zkusenosti z extra vysavaci. Mnel jsem klasicky vysavac koupeny v Globusu,cenu ani typ neznam. Ale byl to klasicky vysavac na sacky za asi 1500kc. Nic moc. Po nejakem case,asi 6letech jsme si poridily vysavac LUX Royal 1,primo od Luxu-ne Elektrolux,ale LUX. Bomba. Parada,a roztoce a veskery prach byl pryc.Mam komplet prislusenstvi jak velky klepac,tak maly klepac atd. Extra trida. I na oko jde videt,ze je to fakt trida a kvalita,za kterou jsem zaplatil 41 tisic. Ale bohate se to vyplatilo. Po dvou letech jsem si stejne poridil Rainbow E tridu i s prackou kobercu. Neni nad to,mit vysavac bez sacku. I v tom Luxu,ktery mame je sacek a ten prasi i pres ruzne filtry. Aby filtry byly ucinne a sacky take,musel bych po kazdem vysavani vymenit jak sacek,tak filtry.Ale jaksi z financnich duvodu a z duvodu ze to clovek ani nedela,tak je zrejme,ze vodni filtr je nejlepsi. Tudiz mam Rainbow a jsem zcela zpokojen. :tleskani
tak *****@T. Zkus s ním povysávat cement a pak napiš jak to šlo.
Děkuji za pozitivní zkušenost. Kde jej můžu zakoupit?
Nechceš ty prachy dát radši na charitu než se nechat okrást. Budeš mít aspoň dobrý pocit ;-)
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 5. 2013 07:22

Ironie je ti cizi, ze?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2013 12:08

martinsip píše:
LGA píše:
schenid píše:Dobry den. Mam velke zkusenosti z extra vysavaci. Mnel jsem klasicky vysavac koupeny v Globusu,cenu ani typ neznam. Ale byl to klasicky vysavac na sacky za asi 1500kc. Nic moc. Po nejakem case,asi 6letech jsme si poridily vysavac LUX Royal 1,primo od Luxu-ne Elektrolux,ale LUX. Bomba. Parada,a roztoce a veskery prach byl pryc.Mam komplet prislusenstvi jak velky klepac,tak maly klepac atd. Extra trida. I na oko jde videt,ze je to fakt trida a kvalita,za kterou jsem zaplatil 41 tisic. Ale bohate se to vyplatilo. Po dvou letech jsem si stejne poridil Rainbow E tridu i s prackou kobercu. Neni nad to,mit vysavac bez sacku. I v tom Luxu,ktery mame je sacek a ten prasi i pres ruzne filtry. Aby filtry byly ucinne a sacky take,musel bych po kazdem vysavani vymenit jak sacek,tak filtry.Ale jaksi z financnich duvodu a z duvodu ze to clovek ani nedela,tak je zrejme,ze vodni filtr je nejlepsi. Tudiz mam Rainbow a jsem zcela zpokojen. :tleskani
tak *****@T. Zkus s ním povysávat cement a pak napiš jak to šlo.
Děkuji za pozitivní zkušenost. Kde jej můžu zakoupit?
Nechceš ty prachy dát radši na charitu než se nechat okrást. Budeš mít aspoň dobrý pocit ;-)

Hlavně si to chce přečíst tu poznámku bílým písmem. Na PC jsem si ji nevšiml, ale mobil mi ji zobrazil :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 5. 2013 19:31

Myslis sedym pismem, ne? Me to zobrazuje v pohode i PC.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 5. 2013 19:52

mě ne-e. Asi máš lepší displej :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fantucci 16. 5. 2013 20:07

tak já na to přišel až teď :-) :-) :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod martinsip 24. 5. 2013 05:53

Já to viděl až na bílém poli v citaci
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcasuperforum 2. 6. 2013 23:45

na některých stránkách je dobré použít CTRL_A a objeví se celý text...
mcasuperforum
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod terkaterezz 19. 1. 2019 22:15

Zdravím Vás tu lidičky,
jednou jsem brouzdala na internetu. Vyhledávala jsem pomoc s rozbitým Rainbow e2 vysavačem. Narazila jsem tenkrát na fajn forum/diskuzi a teď ji už nemohu najít. Měla jsem za to že zde něco určitě najdu. Nebyl by někdo schopný a ochotný poradit kde takovou obdobnou diskuzi najdu?
terkaterezz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SVitara 20. 1. 2019 05:23

Ne.
SVitara
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků