Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod lopousek 11. 7. 2013 08:47

1 - Chodí Vám poslední dobou maily v pohodě? To mně se připíšou prachy třeba v 8 ráno, ale mail mi dojde až v 3 odpoledne. Navíc poslední (teď v pondělí či úterý) mi nedošel vůbec.

-- 11. 7. 2013 09:47 --

P.S. - Takhle se to děje opakovaně už několikrát. Mail na googlu.
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 11. 7. 2013 09:00

lopousek: V poslednej dobe mi maily nechodia úplne ok, býva to dosť omeškané. Písal som im už o tom správu, hovorili, že o tom vedia, ale že nevedia v čom je presne problém. Mám Gmail.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lopousek 11. 7. 2013 09:36

To bude ono. Dík za info. Lepší vědět, že v tom nejsem sám.
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gogospk 11. 7. 2013 10:18

kecinzer píše:gogospk:
Díky za info.
Takže to chápu dobře, že mi přijde i upozornění ihned po té, co udělám nějakou transakci kartou? Pokud ano, tak to je tedy super a nikde jinde jsem se s tím ještě nesetkal.

Takto, a ještě mnohem lépe to funguje například u Fia a KB. U KB to mají asi nejpromakanější ze všech mne známých bank. Možnosti konfigurace zasílání všech myslitelných upozornění jsou tam geniální a spolehlivost zasílání upozornění je 100procentní.
Naposledy upravil gogospk dne 11. 7. 2013 10:48, celkově upraveno 1
gogospk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kecinzer 11. 7. 2013 10:22

Tak to je zajímavé - mám FIO, jejich kartu a pokud s ní udělám nějakou transakci, tak mi žádné upozornění nepřijde, ale teď taky přemýšlím, že se to asi musí nějak speciálně nastavit.
EDIT:
Už to vidím - po transakci kartou :))
kecinzer
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod kitrab 12. 7. 2013 11:15

zázrak je na světě :)
26 MB tomu říkám ranec :)
kitrab
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 12. 7. 2013 12:04

Jakou velikost tak normálně mívají aplikace?
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod lopousek 12. 7. 2013 12:15

=< 5 MB
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Komerční banka 12. 7. 2013 12:46

gogospk píše:
kecinzer píše:gogospk:
Díky za info.
Takže to chápu dobře, že mi přijde i upozornění ihned po té, co udělám nějakou transakci kartou? Pokud ano, tak to je tedy super a nikde jinde jsem se s tím ještě nesetkal.

Takto, a ještě mnohem lépe to funguje například u Fia a KB. U KB to mají asi nejpromakanější ze všech mne známých bank. Možnosti konfigurace zasílání všech myslitelných upozornění jsou tam geniální a spolehlivost zasílání upozornění je 100procentní.

Zdravíme! Mockrát děkujeme za pochvalu! Moc si jí vážíme a velmi nás těší, že jste s našimi službami spokojen. I nadále se budeme snažit, abychom poskytovali kvalitní služby, a vy jste měl tak důvod k pozitivnímu feedbacku. Hezký den!
Komerční banka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 12. 7. 2013 15:13

Tak už vyšla i aktualizace na IOS. Celkově je to mnohem svižnější než předtím.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 12. 7. 2013 20:34

Po mnohonásobných odkladech AB konečně vydala svoje mobilní bankovnictví. Koukám na Google Play a nestačím zírat: Smartbanking FIO má 0,96 MB, mobilní bankovnictví AB 25,57 MB!!!

Už jste to někdo instaloval, abych si zbytečně nezasíral telefén něčím, o čemž už dopředu tuším, že to bude totální ***** (ostatně stejně jako IB na desktopu)?
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 12. 7. 2013 20:50

holt fancy grafika zabírá místo...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonda512 13. 7. 2013 02:07

To vas vsechny v dnesni dobe tak rozciluje par MB?
Tonda512
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 13. 7. 2013 07:16

Tomáš Marný píše:Po mnohonásobných odkladech AB konečně vydala svoje mobilní bankovnictví. Koukám na Google Play a nestačím zírat: Smartbanking FIO má 0,96 MB, mobilní bankovnictví AB 25,57 MB!!!

Už jste to někdo instaloval, abych si zbytečně nezasíral telefén něčím, o čemž už dopředu tuším, že to bude totální ***** (ostatně stejně jako IB na desktopu)?


Vypada to dobre..plnohodnotne,jako na webu..apk jde hodit na SD kartu,tak velikost neres..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků