Metropolitní spořitelní družstvo

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Končiny 11. 8. 2013 18:15

To byl vtip samozřejmě. U toho pseudofinančního ústavu nefunguje nic , takže žádné překvapení. Zítra zase naběhne nějaký čičmunda z MSD a určitě to půjde. :-D
Končiny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ppogo 12. 8. 2013 07:56

aRf píše:
kocoour píše:Údajně již odeslali další platby z 1.7.takže zatím vydržte a žádné další podněty nemá cenu podávat k arbitrovi ani jinam pokud nemáte s tím spojené jiné závazky a smluvní pokuty apod.od dalších stran kvůli pozdě zaplacené platbě. Natahují tu splatnost neskutečně.


POTVRZUJI ,že odeslali další platby, u mě dnes konečně po1měsíci a 8 dnech z elektronického výpisu odečtené peníze a dnes odpoledne připsaná částka v Poštovní spořitelně ,splatnost jsem měl 1.7.,tak snad dojde i na vás co jste měli 2.7. a později...

Najednou to proběhlo nějak rychle,během dne,včera byly peníze ještě na účtě,že by na ně přitlačil fin.arbitr nebo někdo jiný ?...


TAKÉ potvrzuji zpracování platby se splatností 1.7. (příkaz doručen 26.6.). Platba odepsána z MSD 9.8., dnes připsána v UniCredit. Elektronický výpis aktuálně funkční. 8-)
ppogo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joachym1 12. 8. 2013 08:52

A pak že to nechodí. :D Akorát je trochu delší splatnost. :nenapadne
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lopousek 12. 8. 2013 09:21

Asi se zalekli....
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pracháč 12. 8. 2013 09:27

Tak po více než šesti týdnech napjatého čekání, jsou dnes konečně "chechtáky" z MSD převedeny na jiný účet - konečně!! Příkaz zaslán 24.6. se splatností 30.6., během července jednou urgováno (bez reakce). Zbylo mi tam sice cca 600 Kč, ale ani ty jim tam nenechám a až se vyjasní (ať už tak, nebo onak) situace MSD, tak si pro to "pětikilo" určitě zajdu. Stovku "vstupného" do MSD si tam nechám, co kdyby se z nich stala výhledově "zajímavá" záložna či dokonce banka?! Ale moc tomu nevěřím - bohužel. Všem dalším čekatelům držím palce! ;-)
Pracháč
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Končiny 12. 8. 2013 19:34

lopousek píše:Asi se zalekli....

Nezalekli ,je to přesně v intencích 1 platební den týdně, aby se neřeklo. Taky si myslím, že dělají rozdíly, kdo požaduje převod 6-ti ciferných částek, nebo vyšších. Kdo chce méně dostane to, kdo více čeká a asi se nedočká :-]
Končiny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Končiny 13. 8. 2013 14:25

Tak takto je to ve skutečnosti s tím naznačením Bradáčové o uvolnění prostředků pro členy družstva. Převzato ze stránek VSZ:
Tisková zpráva ze dne 12.8. 2013 ve věci Metropolitního spořitelního družstva (dále jen MSD)


K otázkám zajištění peněžních prostředků na bankovních účtech





V reakci na tvrzení MSD ze dne 6.8. 2013 sděluji, že důvody, pro které došlo k zajištění peněžních prostředků na účtech celé řady subjektů, včetně MSD, jako výnosu z trestné činnosti, případně jako prostředků určených ke spáchání trestného činu, nadále v nezměněné podobě trvají. Předmětná zajištění peněžních prostředků tak jak jsou v podrobnostech uvedena v tiskové zprávě ze dne 14.6. 2013 zůstávají v nezměněné výši. Všechna do této doby vydaná rozhodnutí jsou v právní moci.









JUDr. Daniela Smetanová

státní zástupkyně
Končiny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrula 13. 8. 2013 16:08

Říkám to furt, že v MSD nám jen lžou. Hrrr na ně!
ondrula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Končiny 13. 8. 2013 16:17

Kromě Finančního arbitra, kde je podán podnět a snad v brzké době rozhodne jsem psal i na Vrchní soud, který rozhoduje o stížnostech na zajištění peněz a psal jsem i do prezidentské kanceláře. Nevím jestli to k něčemu bude, asi ne, ale zoufalí lidé, dělají zoufalé věci v tomto neprávním státě. Je tu, ale ještě jedna možnost a to ve více lidech navštívit přímo Smetanovou a říct jí osobně co si o tom celém myslíme. Myslím, že trochu rozruchu by neuškodilo, protože mi připadá, že to začíná spát v tomto neprávním stavu. Pokud by jste se chtěl někdo zúčastnit se mnou té návštěvy tak dejte vědět. Čím více nespokojených lidí by to bylo tím lépe.
Končiny
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Diskutující 13. 8. 2013 17:22

Určitě bych se za paní doktorkou podíval, po 20.8. kdykoli. Mohlo by nás být víc, čím víc, tím lépe. Už se něco podobného probíralo asi v květnu, kdy nevypláceli vůbec. Co na to ostatní?

-- 13. 8. 2013 18:22 --

Diskutující
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Peťo6 13. 8. 2013 17:26

Ja si myslím, že je to tak, že teda tie zablokované peniaze sú "výnos z trestné činnosti" a teda sa to neodblokuje už nikdy. MSD by s tými peniazmi už nemalo počítať a ani ČNB by sa nemala tváriť, ako keby tie peniaze MSD ešte malo a mohli by konečne vyhlásiť krach.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod joachym1 13. 8. 2013 17:59

Statni zastupce je v otazkach vedeni trestniho rizeni nezavisly, nad nim nikdo neni, nebude poslouchat ani beceni tupych ovci. Jestli chcete na nekoho tlacit, tak na MSD, s nim mate smluvni vztah, jehoz plneni se muzete domahat i cestou soudni zaloby. 8-)
joachym1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod George 1 13. 8. 2013 18:04

Já podal platební příkaz s dnem splatnosti 9.7.2013 dne 2.7.2013, potvrzení dodejky následující den. Větší finanční obnos určený na stavbu stále v nedohlednu, obracím se na finančního arbitra. Po telefonátu do ČNB mám ještě vyčkat. Přišly dnes někomu peníze na účet? :'(
George 1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lopousek 13. 8. 2013 18:13

Nechci vám kazit iluze, ale osobním setkáním podle mě nic nevyřešíte. Práskne dveřmi, pokud vůbec, a šmitec. Spíš to chce požadavky na finančního arbitra a čnb. Ať se jim to pěkně kupí...
lopousek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Končiny 13. 8. 2013 18:15

Diskutující píše:Určitě bych se za paní doktorkou podíval, po 20.8. kdykoli. Mohlo by nás být víc, čím víc, tím lépe. Už se něco podobného probíralo asi v květnu, kdy nevypláceli vůbec. Co na to ostatní?

-- 13. 8. 2013 18:22 --

Ja půjdu po 20.8 ti nápisu na SZ.

-- 13. 8. 2013 19:21 --

lopousek píše:Nechci vám kazit iluze, ale osobním setkáním podle mě nic nevyřešíte. Práskne dveřmi, pokud vůbec, a šmitec. Spíš to chce požadavky na finančního arbitra a čnb. Ať se jim to pěkně kupí...

Jim je jedno kdyz se to kupi. Dveřmi mozna praskne ale rozruch uděláme a predtǐm anonymně zavolám do nejake TV ze se na VSZ neco děje. Je to věc nazoru a minǐmalne jim to bude nepříjemné.
Končiny
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků