Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod yowie 15. 8. 2013 08:02

Při nedostatku možností se seznámit bych se asi zaregistroval někde na seznamce pro začátek, třeba znamost.cz. Není ani třeba tam někoho nějak extra moc oslovovat, v tomhle je na ženy kolem 30 let spoleh. Nemají už moc na co čekat a píšou samy.

Ano, oblečení a první dojem hraje beze sporu roli. Ale k čemu třeba auto? To vnímám úplně stejně jako Patrik, byť respektuji právo kohokoliv si koupit v Praze auto a pak hodiny hledat parkovací místo, nebo stát v koloně a koukat na projíždějící tramvaj, případně řešit uražená zrcátka, propíchnutou nádrž nebo pomačkané plechy...

Na druhou stranu žijeme v době, kdy jsou ženy emancipované, jestli se nepletu. Sám jsem v podstatě feminista a bojovník za práva žen. Nicméně s právem jde i povinnost, tzn. pokud touží po chlapovi s autem, ať si ho buď najde (pokud na to má), nebo ať si auto koupí sama, když po něm touží. Já ze zcela racionálních důvodů toužil po vlastním bydlení a přijde mi to daleko rozumnější, než platit všechny věci kolem auta a ještě bydlet v nájmu, byť i takové střelce znám. Namísto aby řešili vlastní bydlení, tak řeší právě ty výše zmiňované problémy, ale pokud se to ženám zdá "sexy" se každý rok stěhovat jako nějaký nomád (za to ale vlastním autem!), tak proč ne :-)
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikicz 15. 8. 2013 08:11

znamost je a) naprosto zoufalá seznamka, b) je tam patrik už přes 2 roky registrovaný

ad auto... mimo prahu nejezdí, řídit pořádně neumí a pokud považuje výlet do alp v plynové pandě ve 4 chlapev za žůžo, nemá smysl mu vysvětlovat jaký by ten výlet byl ve dvou v kabrioletu s 150+ koňmi
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 15. 8. 2013 08:22

melolontha píše:kamey: zajít jednou týdně na střelnici a pak se stavit na pivo nebo kafe by nemuselo být marné. Mít reálného koníčka je vždy posun k lepšímu. I když teda na střelnici asi fakt moc ženských nebude.

Dámy, poraďte nějakou lehčí vůni vhodnou pro intelektuála....


No nejen na střelnici, ona i ta ženská u piva asi nebude pro Patrika ta pravá...

-- 15. 8. 2013 09:25 --

mikicz píše:znamost je a) naprosto zoufalá seznamka, b) je tam patrik už přes 2 roky registrovaný

ad auto... mimo prahu nejezdí, řídit pořádně neumí a pokud považuje výlet do alp v plynové pandě ve 4 chlapev za žůžo, nemá smysl mu vysvětlovat jaký by ten výlet byl ve dvou v kabrioletu s 150+ koňmi


No jo, za takovým autím bych i otočila :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 8. 2013 08:25

Seznamky nebrat, nevím jak u žen, ale ono to bude stejně. Samý ženáč co hledá milenku, pak zoufalci a nakonec sociálové co nemají kde bydlet.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 15. 8. 2013 08:28

mikicz píše:znamost je a) naprosto zoufalá seznamka, b) je tam patrik už přes 2 roky registrovaný

ad auto... mimo prahu nejezdí, řídit pořádně neumí a pokud považuje výlet do alp v plynové pandě ve 4 chlapev za žůžo, nemá smysl mu vysvětlovat jaký by ten výlet byl ve dvou v kabrioletu s 150+ koňmi


Zoufalá, nezoufalá... Dají se tam objevit dobré kusy a nepředpokládám, že by se Patrik registroval do jakékoliv seznamky, kde by měl čtvrtletně platit 600,-. Tahle je v light verzi funkční a zdarma, ale jsou určitě i jiné.

Asi společně s Patrikem chápeme auto jako něco přes tunu kovu, který nás má dopravit z bodu A do bodu B, pokud možno levně a bezpečně. Mě docela silně poznamenalo studium marketingu, takže já se "věcmi" nedefinuji, kdyby tomu tak bylo, nejsem tam, kde jsem teď. Pokud to dělají ženy, je to jejich věc a přejme jim ty bohaté podnikatele, jenže těch asi zdaleka nebude dost...
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 8. 2013 08:35

S474N píše:Ne, vubec tam nejsou a nechodi a uz vubec ne v Praze :mrgreen:

:arrow: https://cs-cz.facebook.com/BEAREKAgirls

No nevím, z takové bych měl asi strach :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 15. 8. 2013 08:35

Drejkaa píše:Seznamky nebrat, nevím jak u žen, ale ono to bude stejně. Samý ženáč co hledá milenku, pak zoufalci a nakonec sociálové co nemají kde bydlet.


Tak u žen to rozhodně stejné není. Nenarazil jsem na nějakou, která by měla manžela, nebo neuvedla nějaké závazky. Naopak je tam, z mého pohledu, docela dost pohledných VŠ slečen, byť to samozřejmě nemusí nic znamenat, když po třech měsících zjistíte, že ta super slečna, se kterou se vám krásně povídá a tráví čas, je frigidní... :-[
yowie
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kamey 15. 8. 2013 08:37

:D vlastní zkušenosti? :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 8. 2013 08:40

Tak ono, ze tam bude nejake velke ALE se da u takovych veci predpokladat. Kdyby byla v pohode, tak urcite neleze na nejakou seznamku (a to plati o vsech, kteri tam lezou).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 8. 2013 08:45

Taky neodsuzuji všechny, ale nějakých devadesát procent je špatných. Jinak znám pár ze seznamky, jsou spolu již několik let a mají tři děti, ale to je výjimečný a ojedinělý případ. Je prostě milion jiných možností jak se přirozeně seznámit a pohled z oči do oči řekne vše.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 15. 8. 2013 08:46

mikicz píše:znamost je a) naprosto zoufalá seznamka,

Hm, já tam našel přítelkyni (tedy spíš ona si našla mne :-) ) před 4 léty a celkem si nemůžu stěžovat :love: .
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 8. 2013 08:47

A měl jsi štěstí hned, nebo až poněkolikáty?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 15. 8. 2013 08:50

Tak ono asi zalezi i na tom, jak je clovek narocnej, pripadne zoufalej.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 15. 8. 2013 08:51

Asi tak.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yowie 15. 8. 2013 08:53

kamey píše::D vlastní zkušenosti? :D


jj, bohužel, přitom nádherná vysportovaná slečna, dokonce měla sixpack!

Na to tělíčko vzpomínám dodnes. Bohužel s ním neuměla správně naložit, respektive kdybych byl eunuch, asi bychom spolu žili šťastně až do smrti :-)

S474N píše:Tak ono, ze tam bude nejake velke ALE se da u takovych veci predpokladat. Kdyby byla v pohode, tak urcite neleze na nejakou seznamku (a to plati o vsech, kteri tam lezou).


Tak to být rozhodně nemusí. Kamarádka tam našla partnera, dnes spolu žijí a je to normální vztah. Přišla do Prahy z malého města a nikoho tady neznala, tak se chtěla seznámit. Nevidím na tom nic špatného, každopádně incidence narušených žen a mužů tam bude určitě vyšší, to beze sporu.
yowie
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků