Asketický život

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2013 12:03

Fantucci píše:
Drejkaa píše:Člověk musí mít soukromí i když žije v páru.


tak tak. lidé by měli umět žít částečně "vedle sebe" a ne pořád "spolu"

A taky "na sobě".
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krumpac 16. 8. 2013 12:09

Chlap leží na gauči a čumí na fotbal v upoceným tílku s lahváčem v jedný ruce a s ovladačem v druhý...... Z koupelny vyleze manželka omotaná ručníkem, ukazuje mu břicho a úpěnlivě říká: „Podívej, co se mi to tady udělalo na bříšku za špíček a tady na zadečku se mi začíná dělat ta pomerančová kůže… nevadí ti to?“ A manžel jen mávne rukou: „Ale prosim tě, na to moje šukání........“
krumpac
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kamey 16. 8. 2013 12:15

kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 8. 2013 12:17

kolikrát se dá opakovat svatba v kostele? Já měl dojem že jenom jednou.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamey 16. 8. 2013 12:18

Ona někde psala, že se v kostele ještě nevdávala :D I když vdávat se po 3. a jít do kostela, to je docela hustý :D
kamey
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2013 12:20

Je zajímavý, že ženský se hrozně uráží pokud se jim vytkne nějaký špek a vyráží do protiútoku (obvykle ramena, pleš, pivas). Na odvetu, tak s tím budeme něco dělat (oba), pak zase zaútočí, že když se ti nelíbí, tak hledej jinde. Takže nějaká snaha u ženských dělat něco se sebou je nulová. :hm
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 8. 2013 12:26

Tááák a teď bych si dala dortíček, nebo zmrzlinku :love:
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2013 12:32

Tak snad abychom se vrátili k tématu vlákna. Včera jsem sjel kolegyni do Globusu pro prášek na praní a tablety do myčky - nákup skoro za tisícovku, díky Citi life dvacka doma :),

I když cestou zpět jsem se stavil v La Fromageria a koupil si máslo a Grand Moravia, dohromady asi za stovku. Ten Grand Moravia měl být na špagety, ale snědl jsem ho ještě večer jen tak bez rohlíku. To už je po několikáté, nějak se mi ho nedaří uchovat do druhého dne :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 8. 2013 12:36

No abychom se vratili k tematu, tak bys tu musel napsat, ze si byl u holice nebo ze si konecne navstivil optika, pripadne sjel pro nejaky hadry.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 8. 2013 12:43

No, mám tak na půl huby slíbeno, že mě ostříhá kamarádka kamarádky, zkusím trochu zaurgovat.
K optikovi jsem objednaný na konec srpna a od Marka mám slíbeno, že spolu pojedeme koupit sluchátka, tak se stavíme možná ještě v té Sapě.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2013 12:56

Obrázek
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melolontha 16. 8. 2013 12:58

Drejkaa píše:Tááák a teď bych si dala dortíček, nebo zmrzlinku :love:


dala bych si dvojku bílého :)

Ale zpět k tématu. Mám úplně opačný problém než Patrik, každý měsíc utratím víc, než by bylo rozumné :mrgreen:
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 8. 2013 12:59

Joooo, já taky utrácím víc než vydělám :)))))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2013 13:00

Tak to dejte dohromady a bude +-
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 16. 8. 2013 13:02

Nemůžu, už to dávám dohromady někde jinde :D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků