FIO

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 9. 2013 16:19

SB jede normálně, IB momentálně ne
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod tatoch 16. 9. 2013 16:30

vycistete cache a pojede....
tatoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod franko_cz 16. 9. 2013 16:56

Mně jede IB FIO celý den bez problémů (možná se taky jen trefuji do těch správných chvilek).
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fodi 16. 9. 2013 19:54

IB dneska odpoledne dlouhe nacitani jen loginu, v IB take dlouhe cekaci doby. Asi jako bych byl ve fronte u prepazky.
V IB mam vice uctu a prepnuti do jineho tak cca. 3 minuty do nacteni pohybu.
Fodi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 9. 2013 08:26

něco je hodně špatně s IB, protože vidím jenom příchozí platby a ne odchozí provedené. Přitom v SB jsou vidět. Taky zůstatek je logicky jiný v IB a SB.

Přitom v GPC jsou všechny data a v Převodech odchozí platby jsou. Jenom stránka Pohyby ukazuje nesmysly
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod gogospk 17. 9. 2013 08:54

mikicz píše:něco je hodně špatně s IB, protože vidím jenom příchozí platby a ne odchozí provedené. Přitom v SB jsou vidět. Taky zůstatek je logicky jiný v IB a SB.

Přitom v GPC jsou všechny data a v Převodech odchozí platby jsou. Jenom stránka Pohyby ukazuje nesmysly

Tak to rozhodně nemohu potvrdit, já mám v IB pět účtů a u všech je zobrazeno vše naprosto korektně.
gogospk
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 9. 2013 08:54

Já tam vidím všechno úplně normálně jako kdykoliv jindy...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 17. 9. 2013 08:54

mikicz : tak se koukám a vidím vše. (V IB). SB už nepoužívám, protože se mě to 1) nelíbí 2) cca jednou za měsíc mě to napíše, že moje zařízení není registrováno i když je.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 17. 9. 2013 08:59

Vás ty výpočetní prostředky snad nemají rády... Mně funguje úplně normálně i SB...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 9. 2013 09:48

Spravne zobrazeni pohybu cca 10 minut po provedeni. V Gpc byly okamzite, stejne jakobv prevodech a zustatcich. Jenom stranka pohyby ukazovala 10 monut jiny zustatek
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Fodi 17. 9. 2013 13:06

Vcera jsem mel asi 20 minut visici podepsane prikazy (Fio podpis).
Kliknul jsem v aplikaci na podepsat a nic. Tak jsem to udelal pro jistotu jeste 2x a NIC.
Pak jsem po nejake dobe v IB videl cekajici prikazy (ceka na zpracobani, nebo tak nejak) a po cca 40 minutach jsem dostal hlasice nezvalidovanych 2 pokynu. Byl to prevod mezi mymi ucty, tak jsem klikal, jinak bych byl opatrnejsi.

-- 17. 9. 2013 13:09 --

mikicz píše:něco je hodně špatně s IB, protože vidím jenom příchozí platby a ne odchozí provedené. Přitom v SB jsou vidět. ..

Nemas v IB omylem filtr jen na prichozi platby?
Fodi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mikicz 17. 9. 2013 18:52

Fodi: dobry pokus. Mam fio od 2007. Vypadam jako nekdo kdo nevi ze tam jsou filtry? Tykalo se to jenom zpozdeni zobrazeni rano zadanych plateb
mikicz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Ondrasz 20. 9. 2013 15:51

Neměl někdo po aktualizaci Smartbankingu problém s příhlášením? Mě to háže hlášku "registraci zarizeni muzete aktivovat v IB".
V IB byl samo tel. zaregistrován dříve.

Už vyřešeno znovu zadáním shodného hesla.
Ondrasz
Diskutér

Odeslat příspěvekod gman 22. 9. 2013 20:11

Chtěl jsem se zeptat zda k FIO bú můžu mít dodatkovou kartu. Chtěl bych MEASTRO, ptž celkem často jezdím do Německa a tam jí berou vedle toho jejich lokálního systému. Je s tím případně spojený nějaký poplatek roční? děkuji
gman
Diskutér

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 22. 9. 2013 21:35

Dost pochybuju, ze by s Maestro od Fio slo zaplatit tam, kde berou jen ty jejich EC karty.
(Aldi, Edeka a pod.)
nnnokiaE52
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka