Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 23. 9. 2013 15:56

nnnokiaE52: tos tam sel cilene dobrovolne hlasit zmenu OP nebo se na to prislo nahodou?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 9. 2013 17:15

No dobrovolně, protože jsem musel :roll:
Tohle je zatím největší vopruz, co jsem u EQUA zažil:
Potřeboval jsem změnit číslo telefonu, kam mi chodí autorizační sms. A když jsem ho chtěl změnit zavoláním na operátora, tak to nešlo. Důvod byl, že mám nový OP a ten má jiné číslo, než ten, na který jsem účet u Equa zakládal.

A jelikož změna nelze udělat na dálku, jako například u mBank nebo u Zuno, tak jsem musel napochodovat na pobočku. Tohle je fakt pakárna :pozor
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 23. 9. 2013 21:40

A to jako chteli vedet cislo OP nebo jak to zjistili, ze mas jinou?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 23. 9. 2013 21:47

Tak Equa se nám začína nějak rozjíždět...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2013 05:04

S474N píše:A to jako chteli vedet cislo OP nebo jak to zjistili, ze mas jinou?


Změny typu změna telefonního čísla byly do té doby zablokované, než si změním číslo OP za aktuální.
Jak na to přišly? Asi podle konce platnosti OP, který ode mě měli při zakládání účtu..
Odehrálo se v dubnu.
anonymni

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2013 06:33

Tak to jo, uz jsem se lekl, ze ses jouda, co to obiha "preventivne" (jeden takovy se tim i zde dokonce chlubil).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 24. 9. 2013 06:35

Tak má rád pořádek, no bóže :)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod franko_cz 24. 9. 2013 06:36

S474N píše:A to jako chteli vedet cislo OP nebo jak to zjistili, ze mas jinou?

V některých bankách si zapisují i platnost OP tak jim to systém sám vyplivne.
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2013 06:45

Drejkaa: kdybych mel pri vydani OP preventivne obihat vsechny ustavy, tak nedelam 14 dni nic jineho. Ale chapu, ze jsou lide, co to berou jako formu kratochvile.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2013 09:45

No ona ta prevence může být prospěšná. Dovedu si představit, že mi to neohlášení může způsobit nějaké potíže v okamžiku, kdy budu něco nutně potřebovat. Takže u hlavního/ích účtu/ů bych tu prevenci udělal určitě.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod netuptul 24. 9. 2013 10:12

Nemáte někdo pls.k dspozici kód na doporučení, Předem děkuji!
netuptul
Návštěvník

Odeslat příspěvekod alebac 24. 9. 2013 10:15

Poslano SZ
alebac
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod S474N 24. 9. 2013 13:07

drkarel: zkus nam tu laskave vyfabulovat jednu dve situace, kdy to opravdu muze byt potiz. Dekuji.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2013 13:28

Upřímně řečeno, žádná vážnější mne momentálně nenapadá, což ovšem neznamená, že žádná nemůže nastat. Ale úplně stačí to, co tu bylo psáno - chtěl bych změnit tel. č. pro zasílání ověřovacích SMS a nemohl bych to udělat hned a musel bych navštívit pobočku v okamžiku, kdy se mi to nehodí. To si to radši naplánuju. No, asi ti to (dle tebe) dává právo mne označit za joudu, ale jsem už takovej od přirození.

A předpokládám, že mi poděkuješ za moji laskavost, kterou jsem projevil tím, že ti vůbec odpovídám. Nebo jsi snad to slovo použil v jiném významu? :-)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod filip893 24. 9. 2013 13:39

mBank: V systému zadané číslo neplatné OP, nešlo zažádat o jakýkoliv produkt.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků