Equa bank (od 14. 11. 2022 sloučeno s Raiffeisenbankou)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 24. 9. 2013 19:00

Jako myslíš že chtěli odejít, jo?
Tak nalákat lidi umí nejenom banka... Ovšem se jim to nemusí vyplatit.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LuiS_666 24. 9. 2013 19:16

Tak neviem ked to bolo na slevomate s omnoho vyššim bonusom tak po tom ani pes neštekol a teraz sa idete potrhat pre 150,- .......
LuiS_666
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 24. 9. 2013 19:19

Primární motivace asi nebude ta odměna, ale úroková sazba, resp. její relativní výhodnost oproti sazbám jiných bank.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 9. 2013 19:22

Jelikož se opět hýbe už tak s nízkou sazbou na spoř. u Airbank, mám pár dotazů.. U Equabank jsem neměl žádný spořící účet, ten Extra lze v rámci narozeninové párty založit i tak? Pokud ano, veškeré peníze, které převedu budou úročeny právě 1,8% p.a.? Nemá někdo někde mejl či odkaz na ty přesné pravidla? Pro rýpavé, výpověď lze v průběhu stále odvolat, karta zablokovaná díky opětovným chybám banky stále není :-) Nedošlo ani na zaktivování oné druhé karty.. A poslední dotaz, kolik těch extra účtů mohu mít? Systém obálek, které využívám v AB se mě líbí a nehodlám měnit :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 9. 2013 19:55

dr._lukas: SÚ EXTRA nesjednají stávajícím, ani bývalým klientům, lze mít pouze jeden a musí být k němu sjednán i BÚ, podmínky jsou celkem podrobně popsány na stránce produktu: http://www.equabank.cz/produkty/sporeni ... cet-extra/
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2013 19:57

Dr:
Chtěl jsem si rýpnout vzhledem k tomu, co jsi tady kdy o Equa napsal, ale když jsou ty narozeniny..
;-)
http://www.equabank.cz/files/doc/329-po ... lienty.pdf
Pozn: Každý z účtů lze mít pouze jeden.,

freemantle:
Není pravda. Jako stávající klient jsem si ho dnes zřídil.
anonymni

Odeslat příspěvekod fremantle 24. 9. 2013 20:24

nnnokiaE52: OK, díky za odkaz na podmínky, řídil jsem se pouze tím, co psali na stránce, netušíc, že existuje i marketingová akce pro stávající klienty.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod filas81 24. 9. 2013 21:24

no jako stávajícímu klientovi mi to nešlo online založit bez toho abych si zakládal další běžný účet; tak se musím zeptat zejtra na pobočce, ja pa na to...
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 9. 2013 21:37

A nestacilo by jen zavolat?
anonymni

Odeslat příspěvekod dr._lukas 24. 9. 2013 21:56

nnnokiaE52 píše:Dr:
Chtěl jsem si rýpnout vzhledem k tomu, co jsi tady kdy o Equa napsal, ale když jsou ty narozeniny..
;-)
http://www.equabank.cz/files/doc/329-po ... lienty.pdf
Pozn: Každý z účtů lze mít pouze jeden.,


Dík za info.. jinak to co jsem o Equabank napsal je pravda a stále si na tom trvám..Jen jsem začal uvažovat vzhledem ke snížení Airbank.. Ale jsou tu tři vcelku zásadní věci:

- nelze zřídit více Extra spořících účtů - tím odpadá hezká fičura rádoby obálek
- nelze zřídit disponenta a k penězům se tudíž oficiálně nemůže dostat manželka
- nikde není definováno toto: "Účastník Akce neprovede ve sledovaném období ze spořicího účtu EXTRA žádnou odchozí transakci" - nikde není uveden čas, kdy bude moc člověk odeslat nějaké finanční prostředky, aniž by přišel i o úročení tzv. základní sazbou
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Havers 24. 9. 2013 22:22

dr._lukas píše:- nikde není definováno toto: "Účastník Akce neprovede ve sledovaném období ze spořicího účtu EXTRA žádnou odchozí transakci" - nikde není uveden čas, kdy bude moc člověk odeslat nějaké finanční prostředky, aniž by přišel i o úročení tzv. základní sazbou


Je to tady. :arrow: http://www.equabank.cz/produkty/sporeni ... cet-extra/

EXTRA bonus je připsán vždy, když neproběhla v daném měsíci z účtu odchozí platba


Základní sazbu 1,2 % p.a. máš tedy vždy. Vybrat bez penalizace (mínus 0,6 % p.a. EXTRA bonusu) nejde.

Jde třeba vybrat vše k 1. dni v měsíci a peníze přesunout a úročit (1,6 % p.a.) na standardním SÚ.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 9. 2013 04:59

Jen taková připomínka:
Je jasné, že jestli se něco nestane, tak sazba u Equa bank klesne také.
Ostatně tak to zatím vždy bylo.. Dávám tomu měsíc, maximálně dva.
anonymni

Odeslat příspěvekod bufalobil 25. 9. 2013 07:20

Jsem už asi půl roku klientem Equabanky. Teď jsem začal řešit možnost založení spořáku extra a všimnul jsem si položky promo kod. Nemůžu ale nikde najít jakou výhodu by mi to mohlo přinést?
bufalobil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 25. 9. 2013 07:47

to by mě taky zajímalo..mohl by to vědět místní dovozák smluv co pro Equa dělá :-)
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 25. 9. 2013 07:51

bufalobil píše:Jsem už asi půl roku klientem Equabanky. Teď jsem začal řešit možnost založení spořáku extra a všimnul jsem si položky promo kod. Nemůžu ale nikde najít jakou výhodu by mi to mohlo přinést?


výhoda je asi těch 150,- Kč za doporučení, ale je to při založení BÚ, to už tě zpětně nedaji...
filas81
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků