Axa banka + přechod k UCB na Multikonto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tech778 4. 10. 2013 18:53

Já to vytáhl ze schránky už včera a také jsem se náramně pobavil. Sice vítám že své klienty o snížení úroků informují, což u velkého množství bank nehrozí, ale ty vtípky si mohli odpustit :) Je krásně vidět, že se na snížení úroku důkladně připravili. Dopis je datován k 1.10.2013.

KB mi před nedávnem dokonce poslalo nové všeobecné podmínky na mini CD, to jsem také koukal. Půjde do sbírky kde už mám jedno z Equa.
Intel Core i3-530, GA-H55-UD3H, Kingston 2x2GB DDR3 1600 MHz HyperX CL9, Seagate 7200.12 1TB, Sapphire ATI Radeon HD 5670 512MB GDDR5, Seasonic SS-400ET-F3 (80Plus Bronze), CoolerMaster Sileo 500, Windows 7 Home Premium CZ 64bit
tech778
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 10. 2013 20:00

Nebylo v tom dopise i něco o bezkontaktních kartách? Terminály umožňující bezkontaktní platby valej na trh, každou chvilku píší, jak jsou v nich dobří, ale karty k nim nevydaj. To mi hlava nebere.
Kolik bank u nás ještě nenabízí bezkontaktní karty? Napadá mě už jen LBBW Bank.
To je ostuda. Jsou 7 let za první kartou v Evropě...
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 4. 10. 2013 20:08

Ne ale další možností, jak získat "ještě vyšší" sazbu, je Program DUET PLUS. Získáte jistotu garantovaného výnosu ve výši 4% na jednorázovém tříměsíčním termínovaném vkladu a stejnou častku vložíte do Investičního životního pojištění Giganti*
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2013 20:16

Jack111 píše:Kolik bank u nás ještě nenabízí bezkontaktní karty? Napadá mě už jen LBBW Bank.

Bezkontaktní karty nemá třeba ještě ani Sběrbaňk (i když tam to bude dáno nejspíš tím, že jim je pořád vydává ČSOB).

retron: Ten DUET PLUS je slušný výdrb, jednorázově TV na 3 měsíce se sazbou 4 % p.a. , to zhodnotí depozitní část o krásné 1 %. Pokud by šel ten TV aspoň obnovovat, to by šlo uvažovat i o té investici, ale určitě ne IŽP, ale některý z fondů Pioneer (tuším, že ale záměrně jsou do programu zahrnuty ty více rizikové a např. fondy peněžního trhu úplně ignorovány), ale hlavně všechny z nich mají dost vysoký vstupní poplatek, takže celé to je jenom marketing prakticky jak slušný úrok na TV vlastně takto pouze dává slevu na vstupním poplatku do fondu...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 4. 10. 2013 20:33

no jasne že to je ojeb, ale to už se ani za marketing schovat nedá, zajímalo by mě kdo je schopen na to Giovanni Guidimu skočit.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xtonda 4. 10. 2013 21:03

Teď zrovna mi přišla Visa debetka Zuno a není bezkontaktní, to sou pouze kreditky MC.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 10. 2013 21:30

Ale ta možnost je. Navíc tihle dávaj obchodníkům bezkontaktní terminály.
Jack111
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filip893 2. 3. 2014 12:43

Od 1.3. nová úroková sazba, 0,8% p.a.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 2. 3. 2014 19:26

filip893 píše:Od 1.3. nová úroková sazba, 0,8% p.a.


Proto tam také peníze vydrželi jen měsíc od přechodu od Axy... a podle obchodní politiky UCB tam nejspíš nula vydrží hodně dlouho, tedy pravděpodobně do zavedení prvního poplatku.
bodyczech
Nadšenec

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků