Vykřičené domy

Životní cyklus uživatele peněz

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Považujete existenci bordelů na vyhrazených místech v ČR za morálně problematickou?
Ano, jsem totiž netolerantní, bigotní a/nebo hloupý člověk 4 %  20%  [ 4 ]
Ne 16 %  80%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 20

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 13. 10. 2013 23:24

Jakou máte zkušenost s hampejzy, priváty, sex turistikou či eskort servisem? Kolik za tyto služby zhruba měsíčně utratíte? Víte o nějakých slevách či slevových portálech?


Fascinují mě lidé, kteří by pořád něco zakazovali a regulovali, rovněž samozvaní strážci morálky. Laissez-faire-isti (asi) věří v to, že "plnou legalizací" dojde k výraznému zmírnění šedých aktivit, které se, v pro dnes tolik typicky neurčitém právním stavu či stavu "na pomezí", s tímto businessem pojí (zejm. obchod s bílým masem). Já věřím s nimi.

Sám jsem pro plnou legalizaci. Bordelmamá by mohla vést daňovou evidenci, činnost by byla zařazena do OKEČ a státní kasa by si přišla na nějaký peníz. Nesdílím pochyby J. Klimeše.

A co vy?
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radecekh 14. 10. 2013 04:50

V bordelu jsem nikdy nebyl, ale také jsem pro legalizaci. Myslím, že je to služba jako každá jiná a jsou horší profese, třeba pojišťovák. :-)
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 10. 2013 05:18

Nebo "finanční poradce"...
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alexpraha 14. 10. 2013 06:39

Pánové, až se do této branže pustí Vaše dcera v 17 letech, budete hovořit jinak :-)
alexpraha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2013 07:07

alexpraha píše:Pánové, až se do této branže pustí Vaše dcera v 17 letech, budete hovořit jinak :-)

Tak to by hlavně musel bejt na hlavu padlej ten, kdo jí zaměstná (takže je vyšší šance, že se uchytí spíše v nelegálním bordelu, než oficiálně povoleném, který nebude mít důvod si přidělávat problémy) a i ten zákazník (protože se dopustí trestného činu svádění k pohlavnímu styku).

Osobně jsem také pro maximální legalizaci, pak totiž odpadá kriminalita, která se na nelegální prostituci nabaluje. Však ti, co nechtějí tam nemusí chodit, víme?
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thom 14. 10. 2013 07:23

Jestli to zakladatel ankety nemyslí jako recesi či provokaci, měl by změnit text u první možnosti. Takhle jsem nemohl odolat :-)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod Fantucci 14. 10. 2013 07:27

jsem pro legalizaci.
je to příjemné zakončení pátečního večera s kamarády :-)

Dokud tady bude manželství, budou tady i bordely :-)
Pracuji ve fin. poradenství? No a?
Fantucci
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 14. 10. 2013 09:23

alexpraha píše:Pánové, až se do této branže pustí Vaše dcera v 17 letech, budete hovořit jinak :-)


Tak ona má myslím i každá pracovnice v této oblasti nějakého tatínka. No a některé "počestné dívky" jsou i v 15 schopné dělat takové věci, že by se leckterá sexuální pracovnice začervenala.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 10:00

Vidím, že veskrze kladný vztah. Znamená to i kladná platební bilance?


S legalizací by na tom byli všichni lépe, i ony ťapiny. K tomu by se mohli zavést slevy na ISIC, ZTP/P a já nevím co - v konečném důsledku by se zvýšil blahobyt a všichni bychom se měli lépe. O vo to tady přece de, ne? Na nějakej rozpad manželství a znevážení tohoto stavu nevěřím.
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melolontha 14. 10. 2013 10:11

na legalizaci prostituce žádný názor nemám, záchranu našich veřejných financí v ní nevidím, ale už se těším, až si tady budete vyměňovat slevové kupóny do bordelu. Na pořádnou slevu byste možná nalákali i Patrika :)
melolontha
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xtonda 14. 10. 2013 10:13

Pokud se dva dospělí svéprávní jedinci oboustranně dobrovolně na něčem dohodnou, ať už je to sex za úplatu nebo cokoliv jiného, tak by jim do toho neměl nikdo kecat.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod ALF6 14. 10. 2013 11:31

anonymní až na IP píše:Jakou máte zkušenost s hampejzy, priváty, sex turistikou či eskort servisem? Kolik za tyto služby zhruba měsíčně utratíte? Víte o nějakých slevách či slevových portálech?


Fascinují mě lidé, kteří by pořád něco zakazovali a regulovali, rovněž samozvaní strážci morálky.
Laissez-faire-isti (asi) věří v to, že "plnou legalizací" dojde k výraznému zmírnění šedých aktivit, které se, v pro dnes tolik typicky neurčitém právním stavu či stavu "na pomezí", s tímto businessem pojí (zejm. obchod s bílým masem). Já věřím s nimi.

Sám jsem pro plnou legalizaci. Bordelmamá by mohla vést daňovou evidenci, činnost by byla zařazena do OKEČ a státní kasa by si přišla na nějaký peníz. Nesdílím pochyby J. Klimeše.

A co vy?


jen aby samozvání strážci morálky věděli, co dělá jejich protějšek když neni doma :D
ALF6
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymní až na IP 14. 10. 2013 17:53

xtonda píše:Pokud se dva dospělí svéprávní jedinci oboustranně dobrovolně na něčem dohodnou, ať už je to sex za úplatu nebo cokoliv jiného, tak by jim do toho neměl nikdo kecat.

Tesat. (Pro případné hnidopichy, za podmínky, že tím neomezují svobodu někoho jiného.)
anonymní až na IP
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 14. 10. 2013 17:56

anonymní až na IP: Nekde na internetu jsem pred casem videl obrazek, ze berou i stravenky. Takze neboj, to cos psal taky prijde :twisted:
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2013 18:01

ALF6: hlavně u toho "Německého případu" chybí zásadní informace. Úřad práce ji sice poslal do bordelu, nicméně ne jako "sociální pracovnici", ale jako účetní. A ona to odmítla s tím, že pracovat pro takovou firmu je proti jejím morálním zásadám a z toho důvodu byla z evidence ÚP vyřazena.

Přirovnal bych to k případu, kdy by muslim odmítl nastoupit na kasu v Bille z důvodu, že se tam prodává alkohol a jemu víra zakazuje se na výrobě či prodeji alkoholu jakkoliv podílet.

Ale jinak souhlas. Pokud se dospělí svéprávní jedinci dohodnou na nějakém "nedestruktivním" (asi nelze akceptovat např. kanibalismus) jednání, je to čistě jejich věc.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků