Poštovní spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 31. 7. 2013 09:17

TnT2 píše:Chápete to správně, ale případy, kdy se někdo k takové databázi dostane se stávají, nedávno se to stalo na Ubuntu Forums.

Ale to se typicky provalí, taky sem ten mail z ubuntu forums dostal.

-- 31. 7. 2013 10:20 --

Každopádně nejlepší je nešetřit na SMSkách a nemít žádné heslo viz třeba ekonto, pro přihlášení i transakce a některá nastavení chodí kód smskou a to navíc šifrovaně a dešifruje se až v Sim Toolkit aplikaci chráněné pinem.

-- 31. 7. 2013 10:25 --

Ad stejná hesla, ano to je problém, zejména když někteří provozovatelé webů ukládají hesla nehašovaně v otevřeném tvaru. Po tom, co se mi takto někdo pokoušel odněkud z Asie nabourat do GMailu, google mě naštěstí varoval, tak sem aspoň ta důležitá udělal unikátní, ono mít stovky unikátních hesel je taky na palici.
xtonda
Diskutér

Odeslat příspěvekod zuza60 22. 8. 2013 07:06

No, každopádně spěchali aby nový portál předhodili uživatelům co nejdříve a vyskytující chyby řeší tzv.za pochodu. A není jich zrovna málo. Dnes se mi po přihlášení objevila adresa, kde již 5 let nebydlím. Samozřejmě, že jsem si tenkrát zaplatila změnu adresy - doufám, že nebudu muset zaplatit změnu znovu :-) Pokud ano, tak je to pro spořitelnu byznis jako hrom. Stále u nás platí, že co je nové - nemusí být lepší áááách jóóó :pozor

-- 22. 8. 2013 08:27 --

A ještě jeden poznatek. Prosím Vás, než odlkiknete jednorázový příkaz k úhradě tak si PEČLIVĚ zkontrolujte číslo účtu komu platíte i když ho máte uložený jako vzor. Dnes jsem platila na účet, kam platím pravidelně a chyběly tam první dvě číslice. Tak raději všechno pečlivě překontrolujte naž něco odkliknete s tím, žeto pllatíte na tento účet už dlouho. Nevím, ale už mě to začíná vadit.
zuza60
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Klient ps 16. 9. 2013 07:24

Dnes ráno opět nefunkční IB.
Dle nového portálu nejsou provedeny příkazy k úhradě, které mají být provedeny dnes.
Tohle když se dělo u ZUNO nebo podobné katastrofy, kde byly poplatky nula, ok. Ale v Poštovní spořitelně si člověk za služby tvrdě platí.....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 9. 2013 07:41

Jak kdo, já si nepamatuju kdy jsem Poštovce za něco platil.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 9. 2013 08:57

Asi tak. Já mám taky poplatky 0,-. A upřímně jsem ani nezaznamenal, že by IB někdy nejelo.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 9. 2013 09:08

Před hodinou mi nešlo přihlásit se do Era smartbanking, teď to už jde.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod tom brava 5. 11. 2013 15:44

dostanete se aktuálně online na účet? zkoušel jsem IE a Foxxe a nic.... :-(
IE: "HTTP 500 Vnitřní chyba serveru"
Fox:Error 500: javax.servlet.ServletException: Filter [Invoker Filter - ERROR]: filter is unavailable.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 11. 2013 16:15

Nyní to funguje, ale včera jim to házelo HTTP 500 ráno asi hodinu, pak se dalších 6 nešlo vůbec přihlásit (už jsem volal i na infolinku, co s tím - samozřejmě bezúspěšně, na dotaz jak mám zadat příkaz z Online účtu mi ještě operátorka lhala, že zadání příkazu telefonicky je zdarma).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tom brava 5. 11. 2013 16:23

jo, už sem se tam dostal, díky
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod appofiss 4. 12. 2013 15:34

Tak jsem dnes aktualizoval Era smartbanking a nemohu v aplikaci najit "prevod mezi ucty klienta". :shock:
appofiss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 12. 2013 16:58

V popisu novinek aplikace je psáno, že je to sloučeno pod jednorázové příkazy.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod appofiss 5. 12. 2013 17:51

Takze musim dat klasicky jednorazovy prikaz k uhrade?
appofiss
Návštěvník

Odeslat příspěvekod losalamos 9. 12. 2013 08:57

Na WP po aktualizaci ERA smartbankingu menu pro převod mezi účty zůstalo.
losalamos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ostrava2014 26. 12. 2013 18:34

ostrava2014

Odeslat příspěvekod Heavy71 28. 2. 2014 11:53

Dnes u Poštovky od rána celé dopoledne nefunkční IB ani SB. No super :-(
Heavy71
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků